palilem, co teraz?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
pindolek

2009-10-05 21:27:36

Od razu mowie ze jestem powazny i moze to nie jest odpowiednie forum ale naprawde nie mam na to teraz glowy i nie wiem co mam robic.Palilem zielsko i mam miec test narkotykowy w szkole w piątek, slyszalem ze pobiera sie mocz lub bada sie wlosy, co mam zrobic by wyczyscic to z siebie, sa na to jakies sposoby, prosze nie pisac mi glupot i tak jestem wystarczajaco zdesperowany i nie mam czasu na pierdoly

__

Były Redaktor
so0fka

2009-10-05 21:45:03

Nie chcę straszyć, ale słyszałem, że zioło i wszystkie narkotyki zostają w cebulkach włosów ładne kilkanaście lat, czasem do końca życia. Zwykle jednak bada się mocz, ale i to nie jest prosta sprawa, chyba z miesiąc trzyma. Trzeba pić dużo wody, postarać się “wypłukać" z siebie co trzeba. Tbh marne szanse imo żeby po kilku dniach nie było śladu. Ile czasu temu paliłeś?

__

Użytkownik
syjam

2009-10-05 21:54:56

musisz jeść dużo cytrusów np. cytryna. elo

__

Użytkownik
qwe

2009-10-05 22:00:06

Palilem zielsko i mam miec test narkotykowy w szkole w piątek



Nie idz do szkoly w piatek???

Albo “zachoruj” juz jutro, zeby nie wzbudzac podejrzec.
Ew powiedz, ze przebywales w pomieszczeniu, gdzie osoby palily zielsko, bylo duze stezenie i Ty tez sie nawdychales.

Najpowazniejsza konsekwecja jaka moze Cie spotkac to podanie tej informacji Twoim rodzicom, bo co innego moze Ci grozic?

W zasadzie to czego sie obawiasz?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-10-05 22:01:01

browar jest b. moczopędny nie polecam pić dużo mineralki bo THC w wodzie się nie rozpuszcza. Ewentualnie kawa, ale tutaj są problemy ze snem. 4-5 piwek codziennie i powinno być dobrze.

__

Użytkownik
Forem

2009-10-05 22:16:44

Badanie włosów raczej zbyt drogo wychodzi, by przeprowadzać je w szkole, a z moczu powinno się wypłukać tak jak Ci już wspomnieli, alkohol i witamina c (ze 3 piwka i cytrynka).

Btw, nie ładnie tak jarać zielsko. ^^

__

Użytkownik
majan

2009-10-05 22:19:21

zależy od tego ile paliłeś. thc w moczu utrzymuje się przez 10-20 dni.
poza tym taki jeden test kosztuje ponad 10 zł, to jak całej szkole fundują wam takie coś to dyrektor jest niezły jełop.

żeby przeczyścić organizm pij dużo mleka i dużo sportu.

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
pindolek

2009-10-05 22:43:41

W czwartek. A mam pytanie czy wchodzi w opcje podmiana moczu? Zlapali mnie i kolege. Mam miec test narkotykowy w szkole przy rodzicach. Obawiam sie ze strace szkole... to jest jedyny powod.


Edit: Podrejrzwaja mnie i kolege, takie sprostowanie dla ciebie.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-10-05 22:46:01

woda z kwaskiem cytrynowym + tabletki z witamina C wyplukuja THC z organizmu, ale nie z cebulek wlosow

swoja droga na pewno nie beda Was badac w szkole przez wlosy :D pijac powyzsze roztworym w normalnych dawkach oszukasz test po 3-4 dniach :D

ale z wlosami i krwia nie masz szans, na pewno wykryja;] wsyp kwasku cytrynowego do kieszeni, jak bedzie trzeba sikac do sloika, wez pod paznokcie i wsyp do sloika, moze bedziesz mial fart :D:D

__

VIP
j3sh

2009-10-05 22:46:49

hahahahahaha już Cię złapali? te na mocz podobno kwaskiem można oszukać ;)

__

Użytkownik
Zippi9

2009-10-05 22:50:15

ja chyba czegoś nie rozumiem. Kto was złapał? Gdybym to ja był np. Twoim ojcem, albo jednym z nauczycieli i nie było by jednoznacznych dowodów że jaraliście, to od razu za jajca i do apteki po test.

__

VIP
j3sh

2009-10-05 22:51:43

tnij żyły to Ci darują !! : DD

__

Użytkownik
pindolek

2009-10-05 22:52:19

Wyobraz sobie ze nie mieszkam z rodzicami i to nie jest takie proste jak ci sie wydaje, sprobuje wszystkiego

__

Użytkownik
miodek1337

2009-10-05 22:55:05

4-5 tabsow witaminy C dziennie + duzo wody z kwaskiem cytrynowym, codziennie bieganie - sport (wypacac sie!!!) + najlepiej jak ktos pisal piwko na wieczor... no a koniec kwasek do kieszeni i wsypac do sikow i powinno byc dobrze:D:D:D

__

Użytkownik
Zacky

2009-10-05 23:20:30

A co to wlosow to zgol glace

__

Użytkownik
qwe

2009-10-05 23:24:42

Transfuzja krwi, przeszczep wlosow, uszkodzenie pecherza moczowego. Dasz rade!

Na Twoim miejscu probowal bym z tym podmienieniem moczu.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-10-05 23:40:23

Zacky włosy można pobrać z każdej części ciała brwi, rzęsy, nos, dupa itp :D ja słyszałem, że minimum 5lat się to w cebulkach trzyma więc jak test “włosowy” szukaj nowej szkoły jak nie pij piwo, mleko, cytrynę, siusiaj siusiaj :D

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-10-05 23:54:58

haha dobry wariat :D

__

Użytkownik
NIKOM

2009-10-05 23:57:57

TNIJ KABEL :ASD

__

Użytkownik
Forem

2009-10-06 00:44:01

Nie wsypuj żadnego kwasku cytrynowego do moczu bo to wyjdzie w badaniu, że masz nienaturalnie kwasowy odczyn moczu omfg.

__

Użytkownik
exile

2009-10-06 01:26:13

najlepszy i sprawdzony sposób:

Tego samego dnia kiedy będziesz miał badanie prosisz kumpla by oddał trochę swojego moczu np. do jakiejś buteleczki (im mniejszy odstęp czasu między oddaniem moczu a testem tym lepiej). Gdy już przyjdzie czas na robienie testu, wlewasz do pojemnika mocz kolegi i dodajesz ciepłej wody (tylko po to żeby zachować pozory że to twój mocz). Oddajesz pojemniczek i czekasz na wynik testu który wyjdzie oczywiście negatywny ;]

Nikt nie będzie nad tobą stał i patrzył jak trzymasz fujarę w łapie i lejesz do pojemnika także bez przypału podmień i następnym razem nie daj się złapać.

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-06 02:05:13

A jesli chcesz byc fair i oddac swoj to polecam metode 2 litry mleka, herbata z 10 plasterkami cytryny, kefirek, pare rutinoskorbinow przez 2 dni, i masz z glowy.

Potwierdzone, pare lat temu bylem w podobnej sytuacji :D

__

Użytkownik
Syrj

2009-10-06 06:56:57

A ile żeście spalili?
Do kilogramów witaminy c dołóż jeszcze dużo tłuszczu. Jedz pizze, hamburgery z mcdonald’s, poproś mamę, żeby zrobiła golonkę. Słyszałem też o tym, że można wpuścić visine do moczu ale nie wiem czy to działa. Najlepszym sposobem będzie jak poprosisz kogoś czystego, żeby ci nalał do butelki po tymbarku jabłko-mięta i podczas testu użył jego moczu. Co do wpuszczania kwasku do moczu i wykrycia nienaturalnego odczynu moczu - coś mi się nie wydaje, żeby to był test w laboratorium. Zakładam, że będzie to test taki, jak ciążowy, czyli każą nasikać na patyk i wyskoczą kreski.

__

Użytkownik
b3n a.k.a. 4

2009-10-06 09:41:06

Chłopie nie przejmuj się tak, świat ci się nie zawali jak rodzice sie dowiedzą, że paliłeś. Rozumiem, że w tym momencie strasznie to przeżywasz ale wszystko można obrócić na na plus :) Przygotuj sobie jakąś dobra gadke w stylu, że chciałeś tylko spróbować, że głupi byłeś itp. Możliwe, że twoi starzy też kopcili w twoim wieku więc nie martw się tak. Wszystko jest dla ludzi ino z umiarem :) A starzy przecież kochają swojego synalka to mu wybacza hehe :D

__

Użytkownik
N00binator

2009-10-06 10:33:45

Tylko, ze jemu chodzi bardziej o szkołę :P

__

Użytkownik
tobster

2009-10-06 10:35:25

Nie czytałem wszystkich postów - ale kto Cie do tego zmusza ? Nie chcesz to nie robisz testu. Jakim prawem szkoła może Ci kazać zrobić test. Jak zajarałeś poza murami szkoły to ich to g. obchodzi i nie rób żadnego testu.

Jak podejrzewają - to niech udowodnią typu “złapałem za rękę", a nie testem. Bo mogłeś zajarać 5 lat temu i też wyjdzie - taki test nie jest obiektywny.

Pij dużo mleka, piwa, jedz czosnek.

__

Użytkownik
b3n a.k.a. 4

2009-10-06 10:39:21

Cav, jak ma normalnych pedagogów w szkole to też mogą zrozumieć, czasem lepiej się przyznać do błędu niż kombinować jak koń pod górkę. Jak zacznie chłopina pic litry mleka + kilogramy witaminy C itp. to na pewno mu wiarygodne wyniki wyjdą :P Ale oczywiście niech robi co chce.

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-10-06 12:11:53

Kolega wyżej dobrze pisze... nikt Ci nic nie zrobi za to że paliłeś. Co to, pierwszy raz Cię mamusia okrzyczy? Stary Ci powie, że nie masz co liczyć na kieszonkowe? Litości... Jak stara się zapyta dlaczego to zrobiłeś to masz odpowiedzieć: mamo, wracałem od dziwek w katowicach i chciałem się jakoś wyluzować, bo spuściłem się takiej jednej trzy razy na twarz i dalej byłem spięty. Koniec gadki... kurwa, gdzie się podziali Ci ludzie z buntowniczym trybem życia.

__

Użytkownik
diGi

2009-10-06 12:23:40

Dasz radę. Weź wyzwanie na klatę, przygotuj sobie jakąś ckliwą gadkę w przypadku pozytywnego wyniku i będzie dobrze ;)

__

Użytkownik
qwe

2009-10-06 13:14:35

Nicea, tak pop****ego tekstu jeszcze na esp nie widzialem, sorry.

Buntowniczy tryb zycia nie znaczy chamski i lekcewazacy stosunek do rodzicow...
Jesli tak mowisz do rodzicow to wspolczuje.

__

Użytkownik
tobster

2009-10-06 13:24:43

Bunt za karmienie z procy ;X

__

Użytkownik
mefistomek

2009-10-06 14:08:28

powiedz że nie chciałeś pić alkoholu bo jest niezdrowy :D

__

Użytkownik
chester020

2009-10-06 14:25:43

powiedz, ze byles na koncercie peji w zielonej gorze

__

Użytkownik
si3l

2009-10-06 15:12:51

Jedz dużo cytrusów:D piwko i inne napoje moczopędne, ale tak jak już ludzie wyżej mówili, nikt ze szkoły nie ma Ci prawa zrobić testu na obecność THC w organizmie;)

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-06 15:40:36

hahahahha roller i nicea +++

:D

__

Użytkownik
san

2009-10-06 17:24:42

1. zastosuj sie do rad kolegow wyzej
2. tego jeszcze k***a nie grali :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

__
Blue is the colour and football is the game ;]

Użytkownik
FATxB

2009-10-06 17:45:51

napisz jaką Ci karę dała mama jak nie uda się pozbyć narkotyków z krwi, włosów czy moczu!

xDD

__

ex-Redaktor
exilek

2009-10-06 19:37:47

kurwa, gdzie się podziali Ci ludzie z buntowniczym trybem życia.

LOOOOOOOOL xD buntownik, z ławki pod blokiem hahahahaha

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-10-06 19:44:29

Same narkołyki widze, dobra rada: nie umiesz palić - nie pal, palisz to połącz z fajami i luzuj poślladay

__

Użytkownik
napzord

2009-10-06 20:31:57

niestety nie moge ci pomoc ale moge powiedziec ze tego nawet w bravo girl nie było ;p

__
http://thebiggestsecretpict.online.fr/nwo/nato_swastika.gif

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6792 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie