Finał CyberSport.pl - The End ...

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
Lou1ss

2009-10-04 17:06:21

A więc na wstępie wielkie SIEMA ) Jesteśmy po zakończeniu jednej z największych imprez esportowych w Polsce (obok PGA). Z pewnością LAN fajnie wyglądał wizualnie, pełno komputerów, fajne światła, atmosfera, hostessy ^^ (z pewnością były nie dociągnięcia, ale mowa o efektach wizualnych :D) . Nie miałem okazji być w tym roku tam, w Łodzi więc nie będę oceniał tego przedsięwzięcia jakbym tam był :P Chcę konkretniej poruszyć temat tego „pro” kanału, a mianowicie CyberTV : ) (uśmiech). Każdy z pewnością kto nie był tam, a „chciał” śledzić relację z jakiejś platformy siedział przez PC-tem, czy tam „laptokiem” i śledził z uwagą zmagania swoich ulubieńców. Ale bez owijania w bawełnę: przepraszam bardzo:
Piątek (dzień 1) na CyberTV : Włączam @11 leci CS @13 leci CS @15 leci CS @17 leci CS @19 leci CS i tak aż do końca dnia
Sobota(dzień2) na CyberTV: Włączam @11 leci CS @11 leci CS @13 leci CS @15 leci CS @17 leci CS @19 leci CS i tak aż do końca dnia
Niedziela(dzień3) na CyberTV: Włączam @11 leci CS @13 leci CS @15 leci CS @17 leci CS @19 leci CS i tak aż do końca dnia
(np. @11 to godzina jakby ktoś nie „zakumał”  ) [ktoś tam też mówił, że był chyba 1 mecz AA więc soz j b c . . . , nawet nie było finały Call of Duty 4 oO]

No przepraszam bardzo (będę się wypowiadał w szczególności sceny CoD4 :P) czy oby nie zadumo tych „kwadratów” , głowa od tego boli, jak to można oglądać, banie z dup*, rzucanie bochenami chleba ! (czyt. Nadami … ) i tutaj te emocje ! tutaj ta gry walność ! tutaj to widowisko … Wiadomo przecież nie od dziś, że jeżeli jest jakiś wyłącznie polski LAN z polskimi drużynami (w CS) wygrywa go ex mym, ex wicked (jak kto woli) VITRIOLIC, czyli pseudo złota 5 … co najlepsze w CS’a są 3 ligi (nie wiem po co, o 2 za dużo oO ). No dobra ok. z chęcią sam obejrzę jak sobie ów VITRIOLIC robi trening w finale czy tam półfinale, ale puszczać grupy na tym CyberTV to szczyt, no może szczytem szczytów jest puszczanie ligi OPEN ! co „się w pale nie mieści!” Btw. Nie chcę doszczętnie jechać sceny CS, nie chcę w ogóle jej obrażać bo lubią w to grać te hot 13 czy 14. Mniejsza o to mogę i na tego CS’a popatrzeć ale bez przesady 3-dni tej super relacji dla internautów 24/7 kwadraty na twoim ekranie AAx16 i happy oO Samo to jaka jest pula nagród CS, a jaka CoD (porównywalnie 1/100 :D, ale nie o nagrody chodzi tylko o występ offline i fajną zabawę, a co do lana to chwała VELVETOWI ) Nie oszukujmy się, całego tego super CyberLANA trzyma tylko i wyłącznie CS, jeżeli nie to, to ten LAN by nie istniał … Sam fakt, że z roku na rok coraz mniej ludzi na niego przychodzi (gapiów :D ), nie wiem bo jak wcześniej pisałem nie byłem osobiście, ale uważnie śledzę galerię zdjęć i te całe super wypasione kamerki i stwierdzam … ZERO. Wracając do CyberTV, pominę fakt, że tam na czacie wypowiadają się same dzieci ( w dosłownym znaczeniu tego słowa ), na myśl przychodzi od razu „CS jest super fajny zostawcie go bo… ( i tutaj nie mają powodu, ale nadal go chcą oglądać oO)” i tylko obrażają drużyny, nawet nie wiedzą o co grają, jak itp. Mniejsza z tym. Ubliżanie na „poziomie ” oO najlepsze jest to, że wchodzą dzieciaczki pod Nickami adminów i mówią to i tamto, a co najlepsze reszta ich słucha ^^ (reasumując CZAT do poprawki, wprowadźcie jakieś maile czy cos aby na niego wejść jakiś klucz nie wiem, wasza w tym głowa, oby nie było fejków … ) Dobra skończyłem na czacie;p Ogólnie moje przesłanie ma w tym sens, że wg. Mnie strona tego lana ONLINE (tzn. Ci co nie mają okazji tam pojechać osobiście) powinna być jeszcze lepiej zorganizowana niż ten cały offline. Więcej jest tych którzy oglądają to w domu niż tych którzy tam jadą, dlatego to jest wymówka oO ? „Relacji Call of Duty 4 nie będzie, ponieważ brak komentatorów” btw. Sawik Umie komentować Cod4, ale to nie, że zapomnieli o CoD4 tylko celowo, podtrzymywanie tego „CyberLana” jest już 2 rok grą jaką jest CS :/ . A teraz trochę z innej bajki, żeby nie było, że tylko o Codzie bo i nie mam wcale tylko tego na myśli. Przecież na tej CyberTV super elo relacji gracze chcieli AA (dla czemu też popieram w końcu też chcą obejrzeć coś „Swojego”), nawet NFS (czemu nie), WC3 (też ma swoich fanów), C&C 3 (też pewnie ma) i ogólnie tak wszystkie platformy. Ludzie ma my XXI wiek ! BTW. Mają póki co 2 kanały na tej TV i na 1 jest pusto a na 2 „kwadraty z chlebami” Jak pisałem najważniejsze mecze z CS’a ok, ale nie przykładowo o 3 miejsce w PRO kończy się o 12:30 i jest przerwa Pol godziny, potem jakaś liga OPEN oO, a w tym czasie leci naprawdę fascynujące spotkanie CEFO vs BVG czy PGS vs US … brak słów. Ja osobiście znalazłem na to wyjście jest ich kilka ale złączę je w całość  (przecież gracze CS’a mają HLTV, mogą tam siedzieć to oni im jeszcze super komentarze dodają i 3 dni CS’a, gracze innych platform tego nie mają … :/ )

~ Na tej hali są setki komputerów super wyparnych. Doliczamy do tego X komputerów (tyle ile jest scen) i X ludzi (komentatorów załóżmy nawet zwyczajnych ludzi ze sceny, wiem, że tacy są i by chętnie komentowali swoją ulubioną platformę, a z racji, że to lubią zrobią to za free, nie ten to tamten !). Do tego (tłumaczyli się, że mają słabe łącze oO i nie mogą na 2 kanałach na raz nadawać :/ ) dobre łącze (pewnie takie mają, ale słabe tłumaczenie nie jest złe … ) no i oczywiście te kamerki nie wiem czym nagrywają te mecze. Siada sobie takich X ludzi przy X komputerach i wtedy jest tyle kanałów eTV ile scen i na każdym leci mecz z osobnej platformy. To jest rozwiązanie myślę, że trafne (skoro tyle tam jest Pc-tów to te np. 5 dodatkowych ich zbawi ?? ) Myślę, że to wszystko jest wina organizatorów (przecież nie moja ani wasza oO) takie rzeczy można załatwić kilka tygodniu ustalić z ludzi kto jedzie i kto chciałby komentować. Siadają dają im wygodną pufę i robią to co lubią  (za pewne poszedł by twój kumpel poszedłbyś za nim i we 2-óch można to zrobić) nawet mini casting na takie coś można przeprowadzić, ale to nie „Mam Talent” :D Więc wtedy zamiast 1 channelu i 1 platformy ( CS – Cs – Cs … ;/ ) mamy X platform i X channelów np. 1 chann – Cod4 2 chann-AA 3 chann-NFS 5 chann-CS. Piszę to, ponieważ jak wcześniej (cały czas do tego nawiązuję) strona ONLINE (dla tych w domu co zostali :D ) jest słaba i kropka „.” Powinna być lepsza bez dwóch zdań, a tak to nici i czekają wszyscy na coda na tym CyberTV no i admin obiecanki cacanki robi i . Naprawdę pomyślcie drodzy ADMINI co można tam zmienić (no i jakość meczy tez można poprawić), aby i tym „OFFLINE” i tym „ONLINE” było wygodnie. Btw. Na tym przecież można nawet zarobić, np. aby Ci „ONLINE” musieli wykupować pakiet (np. na lepszą jakość i szybkość transmisji), a Ci bez mogli oglądać ale nie LIVE. Np. pakiet 1 godzinny SMS za 2,44 pakiet całodniowy za 10.96 czy 98 :P ^^ i co nie ma biznesu? Jest! Przecież z pewnością gracz, który chiałby śledzić rozgrywki swojej platformy wysłałby „esa” (sam bym to zrobił!) bo 10,98 to jest niby tak dużo, że aż mało ale mam np. cały dzień oglądania (widoki na halę mile widziane) i wtedy, Ci załóżmy „płatni” komentatory, płatne Pc-ty cuda dziwy zwracają się hmm. Po 2 godzinach i elo …
Artykuł jest tylko i wyłącznie moją opinią i nie jest jakąś tam petycją czy coś, ale myślę, że daje do myślenia i kto mnie poprze odpowie w tym temacie pozytywnie i coś do niego wniesie.
Proszę o nie wypowiadanie się Hot13-tkowej sceny CS’a bo nie chciałem ich obrazić tylko powiedziałem jak jest moim zdaniem i po prostu bez sensu będą kłótnie jaka gra jest lepsza. To tyle dzięki i do usłyszenia … 
EDIT@ na koniec przypomniał mi się super cytat z tego całego czata na CyberTV 
„…Nawet CS:Source ma lepszą grafikę niż ten cały wasz śmierdzący CoD…”
Jak dla mnie to jest N*U*K*E*D i pojechanie po ambicji graczom CoD ^^ oby tak dalej :D

I na koniec końców podsumowanie lana cytatem Sawika

„3 dni wspaniałych emocji, 3 dni wspaniałej walki” ja dodam od siebie „3 dni wspaniałego CS 1.6 …” Niestety pod każdym względem patrząc polski esport zaczyna się na literce C a kończy na S (CS), a jeszcze precyzyjniej ex. Wicked (ViTRiOLiC), bez tego nie ma esportu, a dlatego, że ad mini nie chcą (czyżby to jakiś spisek :D?) wypromować innych gier. Do usłyszenia :)

__

Użytkownik
kris90

2009-10-04 17:15:56

smutne ale prawidziwe. Totalna olewka wszystkich innych gier poza CS’em. Nie pokazanie finału, brak info jakiegokolwiek. Smutne

__

Użytkownik
simley

2009-10-04 17:19:34

podpisuje się pod tym ;)

__

Użytkownik
iksz

2009-10-04 21:01:08

KUL STORY BRO

__
h3h3

Użytkownik
wegus

2009-10-04 21:14:02

i tak zawsze 1.6 bedzie nad innymi

tak jak w koreji sc

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-04 21:21:28

Chyba pierwsze mądre słowa Łukasza! Good read, only truth. Witamy w Polsce.

Może polskie drużyny CoDa nie są znane aż tak na świecie jak Vitriolic, ale takie CEFO, PGS czy inne drużyny mają swoją renomę, więc wydaje mi się, że do k!@#$ nędzy jakiś streaming powinien być.

Sama smutna prawda.

__

Użytkownik
DamqON

2009-10-04 21:51:27

W 100% popieram. Włodarze LC dali ciała pod tym (CyberTV) względem - 3 dni bez przerwy leciał CS. Skoro organizuje się takiego LAN-a, na taką skalę i cały czas się cukruje “jaki ten LAN nie jest”, to wypadałoby chociaż pokazać finały z każdej platformy. To jest żałosne, że były pokazywane mecze fazy playoff online CoD4, gdzie grały niezbyt mocne drużyny, a z LAN-owych finałów nie było żadnej transmisji. Nie chce mi się wierzyc, że były jakieś ograniczenia techniczne, bo sorry, ale skoro się organizuje taki turniej, z takim zapleczem, ilością konkursów dla zwykłych ludzi, różnymi bajerami gadżetowymi, mając takich sponsorów, to chyba naprawdę można zrobic naprawdę niezłą telewizję, chociaż na sam czas trwania finałowego LAN-a.

Pomijam już fakt, co organizatorzy widzą w AA. Osobiście nic do tej gry (ani graczy) nie mam, ale jakby nie patrzec, to różnica w medialności CoD4 i AA jest równa przepaści. Jeżeli już tak robic, to włodarze LC powinni jawnie powiedziec “tak, lansujemy AA, bo tak nam się podoba”, a nie uchylac się od wszelkich odpowiedzi. Dobrze, że w ogóle odbył się ten LAN w CoD4 i należą się tutaj wielkie słowa uznania dla velveta, który też zapewnił nagrody. Do tej pory jednak nie pojmuję, jak na turniej AA przeznaczonych zostało kilka(naście) tysięcy złotych, a na CoD4 0 (4500zł od velveta) - co jest takiego fantastycznego w siedzeniu i patrzeniu, jak kilku kolesi czołga się przez kilka minut, aby potem zginać w 20 sekund? Poza tym nie wiem czy ktoś zauważył jak wyglądał podział nagród na innych platformach - w RA3 za 1 miejsce było 3500zł, a w WC3 tylko 2000zł.

Nie ma co porównywać do jakiejkolwiek polskiej sceny pozycji StarCrafta w Korei. Tam SC jest sportem narodowym, gracze stoją na równi z gwiazdami sportu czy show-biznesu. Są miliony lat świetlnych przed nami, jeżeli chodzi o rozwój i poziom sportów elektronicznych. U nas niestety dalej jest tak, że jeżeli nastolatek kogoś zabije, to wszędzie w wiadomościach słyszymy “zrobił to przez gry”. Niestety, oszołomy nie grają na takim poziomie, w ogóle wątpię, żeby ktokolwiek z takich ludzi słyszał coś więcej o esporcie czy był jego częścią.

Kolejnym problemem były chyba nieprzerwane pady sprzętu. Osobiście na LAN-ie nie byłem, ale słyszałem, że co chwila coś zalicza zgona, na różnych www też cały czas pisali, że są problemy techniczne. Niestety, to już nie zależy od nas, można powiedziec, że “złośliwośc rzeczy martwych” - chodzenie 3 dni na okrągło przy przegraniu jest ciężkie. Plusem jest to, że organizatorzy cały czas ostro pracowali, by te sytuacje naprawiac.

__

Użytkownik
kris90

2009-10-04 21:52:02

a najśmieszniejsze to że w trakcie gdy w cod’a trwał finał na streamie widać było przez ponad godzine ściane na de_nuke. Śmieszy też że w trakcie gry nawet na kamerce esp widać było jak dookoła chodzą kolesie i zbierają sprzęt

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-04 21:55:57

ta ściana to była dosyć często

@damq co do pc-tów to mieli z TESCO i N*U*K*E*D i wszystko jasne :) a tak poważnie to myślę, że nie ich wina, że sprzęt pada, ale dobra organizacja powinna to szybko naprawić. Co do AA i innych (nagród) się zgadzam, ale nie będę wyrażał opinii o tym i co do 20 sekund, to Ci powiem, że nawet 5 :D

__

Użytkownik
rastiR

2009-10-04 22:05:02

Wszystko up prawda ; D To z tą ściagną na de_dust2 to przegięcie było ; / A jak grało chyba us z cefo czy coś wcześniej to jakieś noname z kwadratów leciały

__

Użytkownik
smacky doo

2009-10-04 23:27:04

na scenie tez byl tylko cs a reszta miala swoje stoiska przy czym cs tez...

__

Użytkownik
zoniC

2009-10-04 23:43:13

Jak już wrzucamy na CSa, to wrzucamy. Jakby to był CSS to bym go bronił, ale że 1.6 to nie bo on śmierdzi i nie da się tam strzelać.

Co do LC, to popatrzmy: CS Pro, CS Amator, CS Open, CoD4, AA itd... :D

__

Użytkownik
therash

2009-10-04 23:52:47

Dziwicie się , że nie pokazują coda , są mniejsze nagrody , małe ilości slotów .
Podziękować za to możemy jedynie graczom sceny , bo to my ją budujemy .
Jak każdy na każdego wjeżdza to potem wiadomo , że każdy źle patrzy na coda.

Trzeba było przyjechać na finały , a nie :D

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 03:12:52

Blah, same bzdury i nie masz pojecia o czym piszesz. Dowiedz sie moze pierw co bylo przyczyna takiej, a nie innej sytuacji, zanim zaczniesz pisac jakie to wszystko be, fe i jak to organizatorzy skrzywdzili CODa, bo lecial caly czas CS.

__

Użytkownik
iksz

2009-10-05 08:34:21

raszyr +1

__
h3h3

Użytkownik
kolektor7

2009-10-05 08:49:09

reaktiv - szczerze mówiąc to w dupie mam przyczyny, nas, zwykłych graczy którzy chcieliby obejrzeć chociaż finał cod, a z takiego czy innego powodu nie mogli sie tam zjawić interesuje efekt. Na początku LC postanowiło totalnie olać coda, miały być 4 sloty i turniej w piątek. Potem z tego co wiem velvet, załatwił nam 8 slotów i 2 dni w weekend. No ale potraktowanie coda na samym turnieju było karygodne. Rozumiem że CS jest wiodącą grą na LC, ale nie jedyną ! Nie wymagamy żeby pokazywali na CyberTV wszystkich meczów CoD, ale chociaż ten jeden jedyny - finał. A tu siedzimy przed kompem, widzimy ścianę nuka, i jesteśmy skazani na relację z esports.pl
A to jest najlepsze podsumowanie jak cod został potraktowany:
17:24 - Przed chwilą pauza, potem jakiś lag, teraz ventrilo nie działa. Czy to dlatego, że dookoła chodzą panowie zbierający kable i sprzęt? Tak swoją drogą, to gracze CoD-a mają znakomite warunki do grania tego finału. Jak tak dalej pójdzie zanim skończą zabiorą im stoły i krzesła.
Chwali im się to że w końcu powiększyli liczbę slotów dla coda itd, ale co z tego jak i tak został potraktowany po macoszemu

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 13:04:21

Ale o czym ty w ogole piszesz?! Jak do cholery mielismy dac jakikolwiek mecz CODa, a w szczegolnosci final, kiedy co chwile byly problemy z kartami sieciowymi, gdzie co 5min byl lag i trzeba bylo resetowac runde. Pokazanie jakiegokolwiek meczu mijalo sie z celem, bo nie dalo sie go normalnie przeprowadzic, a co dopiero poscic w CyberTV. Final byl grany juz PO CZASIE, mial sie skonczyc do 16, a skonczyl sie po 18, kiedy hala byla juz ZAMKNIETA i ekipa sprzatala juz wszystko. Komentatorzy byli juz po pracy i ich sprzet jak i sprzet audio-video od ekipy trzeciej zostal odlaczony i pakowany.
NIE DALO sie poscic zadnego meczu, bo nie bylo na to warunkow. W ogole widze, ze masz dobre info od wrozki piszac ze velvet zmienil sloty z 4 na 8 lol.

Napisze to jeszcze raz, NIE DALO SIE POSCIC ZADNEGO MECZU W CYBERTV, PONIEWAZ NIE POZWALALY NA TO PROBLEMY Z KOMPUTERAMI, KTORE COD, JAK I AA STRASZNIE OBCIAZALY I GRZALY JE POWODUJAC AWARIE KART SIECIOWYCH, A FINAL BYL JUZ PO ZAKONCZENIU IMPREZY.

Tyle w tym temacie. PS. A ja mam w dupie was zwyklych gracyz, ktorzy zaczynaja krytykowac nie majac do tego podstaw. Ale taka w koncu jest ta scena, ktora GOWNO dostanie w nastepnym roku.

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-05 16:23:56

@Reaktiv - za to, że to Ty nie wiesz co piszesz (bo myślisz, że jesteś adminem na tym LC oO) nie chodzi mi turniej był na pewno spoko, ale bez CS’a nie byłoby w ogóle lana bo nie byłoby w ogóle ludzi. Btw. to już nie mój problem i nie moja w tym głowa, że kart nie było czy coś, ja wyraziłem opinię i nie będę tego zmieniał, bo podały karty sieciowe, ok rozumiem ale chodzi o to, że macie nauczkę punktualności i szybkiej wymiany sprzętu na przyszłość (od tego jest ten sztab ludzi)


@ Raszr nie miałem okazji to nie pojechałem, btw. do tego co piszesz to to, że CS ma lepsze nagrody to znaczy, że turniej będzie fajniejszy (wiem, że wszyscy grają w to dla kasy oO), ale taki turniej to pokazanie własnych i teamowych umiejętności i skilla i wg. mnie fajna zabawa, a to, że każdy napalony na kasę nie moja wina, dlatego jeżeli myślenie się nie zmieni, to i te lany będą lipne :)

__

Użytkownik
kapiy

2009-10-05 16:31:28

Ale o czym ty w ogole piszesz?! Jak do cholery mielismy dac jakikolwiek mecz CODa, a w szczegolnosci final, kiedy co chwile byly problemy z kartami sieciowymi, gdzie co 5min byl lag i trzeba bylo resetowac runde. Pokazanie jakiegokolwiek meczu mijalo sie z celem, bo nie dalo sie go normalnie przeprowadzic, a co dopiero poscic w CyberTV

dobra dobra na spokojnie , “Nasza” to jest wina że cod wam się wieszał ? można było wcześniej wszystko sprawdzić ? - Kilka dni przed finałami reaktiv wyjechał do Łodzi, żeby - jako jeden z organizatorów - pomóc w przygotowaniach do LAN-a - tłumaczy powody swojej porażki cOw. , to Bravo że wszystko sprawdziłeś , bo na kogo mam to zwalić ? albo dobra niech będzie brawo że wszystko sprawdziliście !. Dziwna sprawa że z cs’em się nic nie działo i relacja mogła być przeprowadzona, hmmm..... inne komputery ? nie wiem może gra mniej server obciąża, nie wiem nie znam się nie wypowiadam. Ale człowieku skumaj że jeśli wiedzieliście o problem z transmisja to można było na stronie podać że nie będzie żadnej innej transmisji niż cs ( już nawet podczas odbywania się finałów ) a nie ludzie ( tak jak i Ja ) czekają dwa dni , oglądają kwadraty a i tak nie ma nawet finału innej gry. Wydaje mi się że takie finały ( LC ) są przygotowane już od dłuższego czasu , nieprawdaż ? Więc albo robią go niekompetentne ( bez obrazy, nie bierzcie tego do siebie ) osoby albo już nie wiem co że nie można przygotować nawet relacji video z finałów każdej ligi. Żeby nie było nie chodzi mi tu nawet o samego cod’a ale co ma na celu zostawienie widoku na ścianę z kwadratami i nie poinformowania użytkowników którzy w trakcie tej " pauzy” wchodzą na relacje i nie wiedza co się dzieje. Do tego ludzie siedzący na czacie robią sobie zwałe i nie zawsze odpowiedzą co jest grane z relacją ? ok wchodzę na stronę i sprawdzam ....... zaraz co Ja sprawdzam jak nie ma nawet żadnego programu relacji podanego hmmm.....

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 16:33:59

Jak juz wyrazac jakas opinie, to przynajmniej konkretna i z jakimis informacjami, a nie pisanie pierdol, nie wiedzac nawet co i jak. Wlasnie pokazujesz, ze gowno wiesz co sie tam dzialo. Jaka znow nauczke punktualnosci i wymiany sprzetu lol? Wez, nie pisz juz nic wiecej, bo az szkoda czytac takie glupoty. A pisanie, ze lan by sie nie odbyl gdyby nie CS, to juz w ogole idiotyzm i nie wiem skad takie pierdoly ci do glowy przychodza. Nie byles, nie widziales, nie wypowiadaj sie.

@up

Gdzie w relacji CODa na LC masz napisane, ze bedzie jakis streaming? Bo ja takowej nie widze. CS nie padal, bo mniej obciazal komputer i nie nagrzewaly sie one tak jak przy COD i AA. Nikt z nas nie mial na to wplywu, komputery byly takie a nie inne i nic z tym zrobic sie nie dalo.

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-05 16:42:28

Kraj jest wolny i pisze co chce ... Po za tym nie pisałem, że lan by się nie odbył tylko na pewno nie byłoby takiej frekfencji i zainteresowanie dlatego nie wyrażam opinii o samym lanie OFFLINE bo tam nie byłem, na pewno było spoko elo i kolorowo ... A pozatym dokładnie kapiy nie moja, twoja tymi kompami. Postarajcie zrobić coś lepiej na następnym raz

__

Użytkownik
FATxB

2009-10-05 16:49:55

reaktiv, za rok proponuje mecze puszczać, nie pościć!

:D

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 16:53:20

To juz nawet jednej literki pomylic nie mozna? -.^ Tak w ogole to za rok COD nawet lana miec nie bedzie :)

__

Użytkownik
kapiy

2009-10-05 17:22:48

reaktiv jakiś prorok jesteś czy co ? czy mamy wam dziękować za lan w cod’a ? ok, jesteście “bogami” !!! pasuje ? co nie zmienia faktu że się nie “przyłożyliście” . Tak “napisaliście” tutaj że będzie sam cs, wiec sorka nie bede już “płakał" o inne gry.

EDIT. reaktiv fail

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-05 18:19:02

I w sumie po co taki lan lepiej żeby go nie było PGA rlz !

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 18:51:01

I gdzie tam masz napisane, ze bedzie stream z CODa?
W kazdej grze jest taka sama tresc w “Informacje” i nie ma tam zadnej wzmianki o tym, ze bedzie stream z gry.

Nie postaralismy sie, tia, bo kazdy z nas wiedzial jakie beda problemy z komputerami juz od miesiaca. Az tak glupi chyba nie jestescie, zeby nie zrozumiec ze nie dalo sie zrobic transmisji z gry, ktora byla ciagle przerywana i mecz trwal 2-3h zamiast 1.5h, nie? NIKT nie mial na to wplywu, CS byl najstabilniejsza gra na tych kompach. Musielismy zmienic system rozgrywki i rozegrac final na gorze, a nie na scenie. Myslicie ze w glowie nam byl stream, ktory by i tak ciagle byl przerywany? Ogarnijcie troche, bo jedynie co potraficie robic to narzekac i pisac jaka to organizacja byla chujowa i olalo sie super medialna wielka scene CODa...

__

Użytkownik
kapiy

2009-10-05 19:14:46

Otóż “nie wierny” reaktivie w relacji z Red Alert/nfs i AA nie ma wzmianki że będzie stream i tu masz racje, ale na cod4 i war3 jest wyraźne napisane STREAM: CyberTV . Zmierzam do tego że “My” użytkownicy czy jak kto woli uczestnicy online Finałów LC zostaliśmy źle poinformowani. Mamy więc wszelkie prawo być oburzeni, zdruzgotani, płakać, wiązać sznurówki uszami w sprawie braku transmisji. I nie chodzi o samego cod’a. Zrozumiesz to w końcu ? i przyznaj się że to nie wyszło wam. Co do komputerów nie mam żadnych pretensji, nie Moja i nie Wasza, w sumie niczyja wina że tak padały ale chyba można było to w jakiś sposób przewidzieć i przetestować przed lanem ? Na takim lanie trzeba pod uwagę brać każda opcje i w miare wcześnie zareagować żeby nie było “wtopy”. Cóż natura rzeczy martwych można powiedzieć. Mam tylko nadzieje że następnym razem będzie jeszcze lepiej i tego wam ( sobie i innym ) życzę. ( dowody podane, sprawa wyjaśniona nie warto dalej tego poruszać )

__

VIP
reaktiv

2009-10-05 19:28:08

Nie zostaliscie zle poinformowani, stream byl, ale z CS. Jak juz to nie zostaliscie doinformowani, ze z przyczyn technicznych inne gry nie beda miec relacji TV. CyberTV bylo pierwszy raz i to bardziej testowo niz nastawione na potezna relacje, jak HSTV rok temu.

“ale chyba można było to w jakiś sposób przewidzieć i przetestować przed lanem”

Nie mozna, komputery byly sprowadzone z Niemiec i to w wyjatkowo trudnej sytuacji. Podczas przygotowan kompy dzialaly dobrze, dopiero w trakcie samej imprezy gdy sie zaczely grzac wynikly problemy i to praktycznie na kazdym kompie. Wiec nie pisz, ze takie rzeczy mozna sprawdzic, bo nie mozna. W roku, ktory jest trudny dla esportu ciezko jest o dobre komputery i cala reszte sprzetu, by miec pewnosc, ze wszystko bedzie ok.

__

Użytkownik
kapiy

2009-10-05 20:18:54

To czekamy na stosowną wypowiedź na stronie cybersportu dotyczącą relacji ;]

Co do kompów. Da się , nie da się , nieważne są sposoby żeby to sprawdzić.Kompy chyba nie były dzień przed turniejem dostarczone ? Dla przykładu podam tutaj, że można było by włączyć kompy na całą noc przed turniejem i zobaczyć czy wytrzymają, wadliwe usunąć. Można też było posadzić ekipę na 10 minut do każdej parti komputerów przeznaczonych na daną ligę i niech po świrują w grze a ktoś sprawdzi czy działają wszystkie ważne/potrzebne parametry. Nie wiem czy coś by to dało ale to jest jedna z możliwości wymyślonych prze ze Mnie na szybko. Nie znam się więc nie wiem czy by pomogło. Chyba nikt z was nie podłączył kompów uruchomił, zobaczył tapetę i stwierdził że wszystko siii ?Skoro kompy były jakie były to reklamacje musicie już Wy składać bo ktoś tutaj ładnie “przyciął"

__

Użytkownik
Lou1ss

2009-10-05 21:16:43

Dokładnie “Wystarczy chcieć ..."

__

Użytkownik
toxiknoizz

2009-10-06 15:18:21

ja tylko napisze ze ten stream to o kant zada potluc, caly czas scinal, nie wiem jak ktos mogl to ogladac..

__

Użytkownik
tobster

2009-10-06 15:35:22

zonic - strzelać to się nie da do biegających zgarbionych królików w cs:s co to za gra, że nie ma wallshotów :X

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-10-06 15:41:40

Co racja to racja, byl sam cs. Fakt padaly kompy, ale gdyby nie padaly i tak by nie zrobiono streama...

Nagrody, pisalem 100x... brak medali... nagrody rzeczowe tragiczne, w zyciu nie wyszlo 11 tys zl.

I jak tu ktos wyzej napisal “lansujemy AA” czysta prawda.

__

Użytkownik
iksz

2009-10-06 16:08:19

kurwa ale macie problemy, nie byliscie = nie piszcie i nie komentujcie. I tak dobrze, ze ktos robi jeszcze lany w coda 4, bo wg mnie cod 4 umarl po najwiekszych wakacyjnych lanach (tex, i-series). Czekac teraz tylko i modlic sie, zeby nie spierdolili mw2

__
h3h3

VIP
vib

2009-10-06 16:21:37

przeciez to jest oczywiste z relacjami - wiem ile osob oglada relacje meczow CS-a, a ile razy mniej COD-a

co do nagrod brutto 11 545,50 zł (4500 zl gotowka od gamemod i 7045,50 zł na fakturach - 5 klawiatur od logitecha, 5 telefonikow od plusa, 1750zl doladowania do wydzwonienia od plusa, 15 podkladek od qpada, plus gadzety warte 355,50 zl) - ktore to nagrody tak naprawde mialy isc do innych

wy nieszczeszczesli ze “malo” - inne gry “nieszczesliwe”, bo troche im sprzetu, podkladek, doladowan, telefonikow “przesunelismy” na coda

i juz chyba sami wiecie, czemu tak sceptycznie podchodzilem do turnieju COD-a - i tak wiedzialem, ze Wasza scena bedzie niezadowolna (co sie szybko potwierdzilo), medialnosc w tym roku COD-a jest deliktanie rzecz mowiac nikla, do tego najbardziej wymagajaca gra jesli chodzi o sprzet komputerowy

ale co tam - postanowilismy przyjac ta na klate i najwyzej sie nasluchac i naczytac jacy to jestesmy wstretni i wogole :) Na szczescie jest allegra i mam nadzieje, ze tam sobie odbijecie :)

__

VIP
joCkero

2009-10-06 18:09:31

Tutaj mialem zamiar przedstawic kilka faktow dotyczacych samych turniejow offline, jak i tego konkretnego - LC(na ktorym nie bylem), ale na czas opamietalem sie, i stwierdzilem, ze nie warto.

__

Użytkownik
wiecek.

2009-10-06 19:44:48

vib nie przejmuj się jakbyście puszczali każdy mecz to też by było źle ;) za kilka lat może scena dorośnie i zasłuży na odpowiedniego lana...

__

VIP
Mateck

2009-10-06 20:28:23

@wiii
scena cod-a to bledne kolo. za kilka lat to nic nie wiadomo. druzyny, gracze sie pozmieniaja, bo ci juz bede mieli wazniejsze sprawy prywatne, mlodzi zaczna grac w nie wiadomo ktora z czesci coda a moze nawet nikt nie bedzie w te gre gral.

__

Użytkownik
simley

2009-10-06 21:29:29

@vib
“najbardziej wymagajaca gra jesli chodzi o sprzet komputerowy” hahahahah ;P (nie ma jak zdanie wyrwane z kontekstu ;P) To jaki był tam sprzęt? :P :P :P :P :P

__

VIP
vib

2009-10-07 09:53:11

wydajnosciowo sprzet byl dobry - jakies athlony x4 i karty ati 4850, tylko, ze w czesci kompow te karty ati mialy pasywne (!!!!!!!!) chlodzenie - to sobie wyobrazasz co sie dzialo :)

11 komputerow sie przegrzalo/spalilo i odeslalismy jako wraki - 11 kompow to moze nie duzo jak na tak wielki event, ale nie padly one od razu tylko sukcesywnie sie przegrzewaly/palily przez 3 dni meczow

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

9071 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie