iphone! - pomoc

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
mavv

2009-09-30 13:35:16

witam, mam od dzisiaj 3g wersje 8gb, pytania do znawocw... jak go odblokowac by mozna bylo korzysztac z roznych nieautorzywanych programow, wiem ze jest tez jakis programik ktory powoduje ze mozna przegladac prez neta programy z bazy iphone, klikamy download, sciaga sie odrazu wersja scrakowana... niestty tylko wiem ze cos jest nie wiem gdzie szukac... prosze o pomoc tych co bawia sie tym od lat...

__

Użytkownik
dethal

2009-09-30 14:28:48

wszystko znajdziesz na forum myapple.pl
potoczne “odblokowywanie” nazywane jest jailbreak.
Znajdziesz tam mnostwo watkow na ten temat, wszystko krok po kroku opisane. W sumie to sciagasz odpowiedni program, podlaczasz telefon pod kompa i voila !
A aplikacja o ktory Ci chodzi to prawdopodobnie Cydia, ale na wszystkie pytania znajdziesz odp na tamtym forum.

__

VIP
V!ct!M

2009-09-30 15:15:08

Program do jailbreaka znajdziesz na http://www.quickpwn.com/
Poza tym tak jak dethal pisal myapple.pl :)
A program, o ktory Ci chodzi to prawdopodobnie Installous, a nie Cydia tak jak pisal poprzednik. Tyle, ze do zainstalowania Installousa potrzebna jest chyba Cydia (trzeba dodac jakies repozytorium w Cydii, nie pamietam dokladnie jakie). Cydia instaluje sie z tego co pamietam od razu przy JB :) Wiecej o Installousie mozesz przeczytac na hackulo.us (zas programy mozna pobierac na appulo.us). Obecnie mozna zarowno w telefonie sciagac i instalowac, jak i dodawac programy z dysku do iTunes i pozniej instalowac (to drugie chyba lepsze wyjscie) :) Jak masz jakies pytania to pisz na gg ewentualnie.

__

VIP
mavv

2009-10-01 11:54:42

dzieki za pomoc, odezwe sie wieczorem vicek

__

Użytkownik
Borewicz123

2009-10-01 18:03:42

jaki masz soft?

__

VIP
mavv

2009-10-02 09:54:58

zamkniete, juz all wiem, all mam:) bawie sie:)P teraz mam 3.01, dzieki vicek, poprostu potrzxebowalem troche nazw zeby wiedziec co szukac.

__

Użytkownik
Tymek

2009-10-06 20:51:59

<już nieistotne>

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6956 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie