Era - 3 telefony na abonament ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Shenlong

2009-09-23 15:10:07

Czy ktoś z was orientuje się czy opłaca się wziąć w Erze 3 telefony na abonament ? Czy firmy mają jakąś zniżkę ? Chodzi mi o niski abonament - 20-40PLN. Jakie aparaty wybrać ? Nokia 3110 Classic VS k770i ? Zależy mi też na usłudze typu za darmo do 1 numeru np. do domu.

__

VIP
Van Helsing

2009-09-23 15:32:10

Mam 4 telefony w Erze, czy się opłaca? Myślę że ERA jest najlepsza właśnie dla firm i ogólnie na abonament. Profity mam jakieś ale to przychodzą z każdym rokiem, a i też płacę więcej. Proponuje przejść się do salonu i wypytać - w większości odpowiadają na WSZYSTKIE pytania.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
ramm_pl

2009-09-24 13:37:19

a ja mam Orange i polecam Orange, a ja mam Rarke i lalke. Ble ble. Chcesz konkret? Z doświadczenia. W Orange masz dla firm - 5 “bezpłatnych” numerów. Są bezpłatne po uiszczeniu: 1. opłata za podanie nowego 5zł, i miesięczna opłata 5 zł do orange i 10 na stacjonarne. 2. zmiana numeru wiąże się z opłatą 5zł za usunięcie i 5żł za dodanie. Niby niewielkie kwoty ale sobie podlicz. W Erze ma moja kobieta. 1 gr za minute do numerów w firmie. Tylko nie wiem ile czekali by dostać taką oferte, czy to jest od ręki. Jeżeli zakładasz nowe numery to polecają wszyscy PLAY. Ale szczegółów nie znam. Polecam za 3r!ciem udać sie do salonów, pogadać porównać. Choć i tak wszędzie z Ciebie z czasem wyciągną. Niestety to Ty jesteś dla nich a nie oni dla Ciebie :) Tak na zachętę.

__

VIP
pablopl16

2009-09-24 16:12:37

w erze polecam program era premia, za pkty dostajesz nagrody w innych sieciach chyba tez coś takiego jest.
Ja osobiście już “wygrałem” słuchawki do telefonu za 150 zl, koszuleczkę ASICS i teraz znów będę coś brał :)

edit.

fajna sprawa jest w erze że np. dzwoni do Ciebie pani i mówi ze jest promocja np. miałem miesięcznie 100 minut do sieci era za 10 zl . Ostatnio zadzwoniła i wykupiłem sobie za 10 zł w weekendy darmowe rozmowy do numerów ery, heyah i domowe

__

VIP
Van Helsing

2009-09-24 16:48:35

PLAY ma tanio wszędzie ale jest znów drogo do PLAY - proponowano mi przeniesienie numerów jednak wolę zostać przy ERZE. Wszyscy operatorzy mają drożej do PLAY, bodajże Heyah pierwsze zaczęła o tym mówić publicznie^^

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
ramm_pl

2009-09-24 16:55:43

ah i za to będą sądzeni, nie pamiętam gdzie czytałem ale jakims onecie...

na prawde zwracasz uwagę czy dzwonisz do PLAY/ERY/RARKI/POMARAŃCZY ? róznica jest w telefonach firmowych... i kolejny argument: skąd masz wiedziec do jakiego operatora dzwonisz, kiedy tak powszechne jest przenoszenie numerów :)

odradzam orange, poczytaj o erze i play`u.

__

Użytkownik
qwe

2009-09-24 17:11:50

kąd masz wiedziec do jakiego operatora dzwonisz, kiedy tak powszechne jest przenoszenie numerów



Racja, dodam jeszcze cos od siebie:

Wielu osob spoza PLAY nawet nie wie, ze do PLAY ma drozej.

Ale przejdzmy do sedna- CO CIE OBCHODZI, ZE KTOS SPOZA PLAY PLACI WIECEJ ??!!
Tak bardzo troszczycie sie o portfele innych?

Jesli ktos zabuli za romowe 5-10zl to bedzie mial pretensje co najwyzej do swojego operatora, byc moze sam przesiadzie sie do PLAY’a.

Wiele osob do mnie dzwoni i wiem, ze max 5% osob widzi, ze mam PLAY’a i woli puscic SMS.

__

Użytkownik
sinbad

2009-09-25 14:06:53

Nie wiem czy era jest najlepsza dla firm, dla mnie firmowo najciekawiej sie prezentuje wlasnie orange, po pierwsze jak przenosisz do nich numer, to daja 120 zl na start, poza tym w ogole maja ciekawa oferte. No, ale wybor nalezy do Ciebie. Poczytaj na forach na przyklad na telepolis.pl. To sie dowiesz cos wiecej od zawodowcow.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8659 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie