Eliminacje MŚ

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
dezCartezz

2009-09-09 21:31:13

Oglądacie?

To co sie przed chwilą stało jest niesamowite

__

Użytkownik
smacky doo

2009-09-09 21:31:32

FAIL :-D

__

Użytkownik
pavo

2009-09-09 21:42:40

albo mi sie wydaje albo leo wystawil 11 rasiakow?

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-09-09 21:44:39

Oglądacie?

To co sie przed chwilą stało jest niesamowite


: ))) dzięki, +1

__

Użytkownik
dezCartezz

2009-09-09 21:55:11

zainspirowales mnie :DD

__

Użytkownik
xyzzz

2009-09-09 22:16:22

a dajcie spokój : D za co Oni im płacą, ja już bym bardziej się zaangażował w mecz niż Oni, po prostu parodia :D imo za 2 dni info o Leo out, za tydzien , Smuda nowym trenerem reprezentacji ;D

__

Użytkownik
plh

2009-09-09 22:24:19

Wstyd.
Zgadzam sie z przedmowca.

__

Użytkownik
xar!on

2009-09-09 22:32:19

e tam :D jebią śledzikiem :D

__

Użytkownik
ank3l

2009-09-09 22:35:42

Nawet jeśli idzie nam po myśli(dość łatwa grupa) to dla polskich ORŁÓW, nie ma znaczenia... i tak wszystko zje..

__

Użytkownik
eXblanco =]

2009-09-09 22:37:33

HAHAHAHAHAHAH POLSKA PIŁKA OWNI NA STOJĄCO ;D

__
Hala Madrid !

VIP
V!ct!M

2009-09-09 22:59:55

nic sie nie stalo...








:D

__

Użytkownik
m1ru

2009-09-09 23:26:38

moze teraz pokazowy mecz z aktorami na przelamanie zlej passy ?:D albo i nie bo jak sie nie uda to leo i tak sie nie przyzna do bledu!!

__

Użytkownik
xyzzz

2009-09-09 23:30:23

no i już Leo nie jest trenerem RP :) haha parodia, a myślałem że po 2 dniach go wywalą ;D

__

VIP
Mateck

2009-09-09 23:47:37

http://sport.onet.pl/0,1248770,2040361,wiadomosc.html na razie przeczytalem wstep. jutro przeczytam calosc bo z tego co slysze i sam wynik 3 do 0 w dupe mowi za siebie :D wkleilem tutaj bo bym zapomnial ;x

__

ex-Redaktor
exilek

2009-09-09 23:53:20

to wszystko dlatego, że dopiero w 70 minucie sędzia powiedział naszym na którą bramkę mają strzelać ;/

__

Użytkownik
Zacky

2009-09-09 23:54:59

Nie martwcie sie, mamy jeszcze 4-5 meczow ostatniej szansy.

__

Użytkownik
diGi

2009-09-10 08:49:35

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce? NOT KUR*A! Bo można być wiernym po porażce, w której robiło się co mogło, by uratować chociaż honor drużyny. A to co zobaczyłem we wczorajszym meczu to jest jakaś paranoja. Więcej pasji i zaangażowania widzę nawet w meczach IV ligi, chociaż moja lokalna drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli...

__

Użytkownik
g3su

2009-09-10 09:22:42

ee tam. podobno nasi slyszeli, ze ma powstac nowa czesc dramatu “Pozegnania z Afryka” i chcieli otrzymac role...

a co do meczu to nie bylo tak zle.. przeciez slowenia mogla nam wbic jeszcze ze 2-3 gole wiecej...

__
luuuzzzz bluuuzzz

VIP
fronki

2009-09-10 11:36:44

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7021462,Dobry_pomysl__zly_pomysl__Addio_pomidory.html

GG

__

Były Redaktor
raul

2009-09-10 11:51:30

Nasi walczyli jak Jagiełło pod Grunwaldem!

__

Użytkownik
g3su

2009-09-10 13:06:36

swietne oba powyzsze teksty

w tym od fronkiego troche jednak nie zgodze sie z tym ze nie moglismy czy nie mozemy miec lepszych zawodnikow bo nie ma odpowiedniego systemu szkolenia. to prawda system jest zly ale mimo to zawodnikow utalentowanych by sie znalazlo. przeciez mielismy naprawde swietne reprezentacje mlodziezowe i to z sukcesami. to mogla byc jakas przyszlosc polskiej pilki. dlaczego takiej mlodziezowej reprezentacji nie prowadzono konsekwentnie dalej? chlopaki poprzekraczali bariery wiekowe i sluch o nich zaginal... a w reprezentacji zamiast takim mlodym robia miejsca ludziom ktorzy maja odpowiednich menadzerow z odpowiednimi kontaktami. i potem taki zewlakow dostaje zadyszki, a na boisku jego biegowe pojedynki z byle jakim zawodnikiem wygladaja tak jakby scigal sie z samym Boltem. przeciez np. reprezentacja portugalii za czasow Figo to byl wlasnie zespol zlozony w duzej mierze z zawodnikow, ktorzy wczesniej wystepowali w mlodziezowych reprezentacjach i ktorzy grali ze soba juz od lat. no ale widac u nas na pierwszym miejscu nie jest wynik sportowy tylko kto i ile zdola wyciagnac kasy w tym gownianym pzpnie

__
luuuzzzz bluuuzzz

VIP
fronki

2009-09-10 13:11:59

Gamza, ale to co napisales to wlasnie jest potwierdzenie tego ze nie mamy systemu szkolenia (system szkolenia obejmuje takze lata pomiedzy u16 a dorosla repreztacja) :)

tbh talentow tez raczej nie mamy, przynajmniej ja nie moge sobie przypomniec ich nazwisk

ps. korzym?! :)

ps2. nie na temat ale wypowiedz ktora zrobila na mniej dzis najwieksze wrazenie:

http://www.sport.pl/sport/10,67450,7020983,Ostre_slowa_Gortata_po_porazce___.html, szkoda ze nikt z polskich pilkarzy nie powiedzial tego samego a przeciez oni zaliczyli nieporownywalnie wieksza kompromitacje

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-09-10 13:14:07

Fronek Błaszczykowski został liderem reprezentacji 2-3 lata po tym jak został wyciągnięty z czwartej (!) ligi

ilu jemu podobnych nigdy nie zostanie zauważonych ?

__

Użytkownik
g3su

2009-09-10 13:52:59

Fronki w sumie prawda, to swiadczy o tym ze nie ma systemu szkolenia ;P chociaz mi chodzilo troszke o cos innego. do tego by przerzucic mlodziezowa reprezentacje do tej seniorow albo chociaz z czesci tych chlopkow utowrzyc trzon zespolu nie trzeba niewiadomo jakiego systemu. wystarczy przestac kierowac sie znajomosciami przy doborze zawodnikow

a co do tego linku z wypowiedzia Gortata to super i szczerze na mnie tez zrobila ogromne wrazenie. widac gosc stapa twardo po ziemi, nie robi z siebie jakiejs gwiazdy i nie zwala winy za porazke na wszystko dookola. wlasnie z takim mysleniem mozna cos budowac. a tego brakuje tym “od nogi"

__
luuuzzzz bluuuzzz

VIP
fronki

2009-09-10 13:56:08

rml, trafiles w sedno - “został liderem reprezetancji polski”. jak gral wczoraj i w sobote wszystcy widzielismy to nie przypadek ze dwa mecze mu nie wyszyly, zobacz ile meczy jakub gral w ostatnich sezonach:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jakub_B%C5%82aszczykowski

a ile jego rowiesnik z ekwadoru

http://en.wikipedia.org/wiki/Antonio_Valencia

moglem jeszcze dac np jego

http://en.wikipedia.org/wiki/Ashley_Young

ale tutaj widac roznice jeszcze bardziej. Nie mowie ze Kuba jest ***jowy, tylko pokazuje to mizerie wyboru dla selekcjonera. Rozmawiamy o Błaszczykowskim, a jak by spojrzec na statystyki Jacka, Ebiego, Darka, czy nawet Marka to juz nawet nie jest dolina tylko sam muł :) Zwyczajnie Lepiej byc nie moze

__

Redaktor Naczelny
rml

2009-09-10 14:03:18

ale to sie odnosiło do wypowiedzi “nie mamy talentów” a nie do wypowiedzi “nie mamy graczy na poziomie antonio valencii”

próbuje Ci powiedzieć że mamy potencjalnych graczy tylko nie umiemy zamienić “potencjalny” na “klasowy"

__

Użytkownik
g3su

2009-09-10 14:09:10

no wlasnie bo wszystko rozbija sie o ten system szkolenia. tak jak jest napisane w artykule od Fronkiego. nawet gdyby taki cudowny system dzialal juz od dzisiaj to i tak pierwszych pilkarzy mielibysmy za okolo 10 lat. tym bardziej dziwi fakt, ze ze zmianami tak dlugo zwlekaja wladze pzpnu. ja od kilku lat odnosze wrazenie, ze oni sa tam wszyscy oderwani od rzeczywistosci

__
luuuzzzz bluuuzzz

Redaktor Naczelny
rml

2009-09-10 14:12:17

no bo są :D

__

Użytkownik
qwe

2009-09-10 18:04:32

talentow jest sporo, nie ma tylko odpowiedniego systemu, ktory by te talenty wylapal.
Jestes ze wsi, swietnie grasz w noge- i tak masz male szanse, zeby sie przebic.

__

Użytkownik
dess

2009-09-10 18:42:34

Jak wczoraj oglądałem mecz to zauważyłem jak bardzo (w sumie już w meczu z Irlandią to zauważyłem) nasza kadra jest od Kuby uzależniona.
Spójrzcie na mecz z Czechami - Kuba gra jak natchniony - Wygrywamy 2;1 głównie dzięki niemu.
W meczach z Irlandią i Słowenią Kuba grał słabo niestety, był mało widoczny i sporo miał strat. Odrazu było to widać w poczynaniach ofensywnych.
Stało się - ale czemu my się dziwimy? Zobaczice na piłkarzy z Irlandii choćby - wielu z nichgra w premier league. A nasi? Nawet gwiazdę Brożka nikt nie chce kupic. Kluby również nie dostają się do rozgrywek europejskich.. więc jakim cudem kadra złożona z graczy z ligi polskiej lub ławkowiczów w przeciętnych klubach europejskich miałaby coś zawojować?
Trzeba zacząć wracać do rzeczywistości - ostatnie sukcesy (awans na MŚ 2002, 2006, awans na Euro,..) były ponad stan i należy je traktować jak sukcesy, a nie coś normalnego.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

101 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie