peryferia

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
kropekadhd

2009-08-26 20:43:58

kupuje nowy sprzet (komp + peryferia)

mam maly dylemat co do peryferiow

mysz do wyboru: posiadam podkladke everglide titan i ss 5l
logitech g5
ie 3.0
razer coper ( slyszalem ze sa problemy z instalacja)

Sluchawki+ karta muzyczna:
Creative X-Fi Xtreme Gamer Fatality Pro Edition - karta
sennheiser pc350 lub hd595( + mikrofon doczepny do koszuli poprosilbym) - sluchawki

klawiatura:
everglide t-1000

__

Użytkownik
majan

2009-08-26 22:24:24

takich tematów były miliony, poszperaj trochę, to nie zaszkodzi...

jeśli chodzi o mysz, to uwierz mi, że jedyną różnicę jaką odczujesz pomiędzy tymi trzema przykładami to tylko i wyłącznie kształt (ewentualnie wagę). w grze nie odczujesz różnicy. wybierz więc taką, która pasuje Ci pod rękę i tyle.

a słuchawki bierz hd 595, bo imo są lepsze.

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
Castiel

2009-08-26 23:18:09

Creative X-Fi Xtreme Gamer Fatality Pro Edition - karta
sennheiser pc350 lub hd595( + mikrofon doczepny do koszuli poprosilbym) - sluchawki



HD 595 + badziewiasta karta typu X-Fi = fuckin fail. Słuchawki są całkiem niezłe (chociaż imo są dużo ciekawsze opcje w tej cenie) ale do muzyki i to na porządnym torze z dużo lepszym źródłem i porządnym wzmacniaczem, a nie do gier podłączone do śmiesznej karty pokroju X-Fi... Może jeszcze kup sobie HD 800 i podłącz do zintegrowanej karty dźwiękowej...

Dobra już bez sarkazmu... Kup HD 485 w ostateczności HD 555 jak chcesz coś podobnego do HD 595 (konstrukcja podobna do HD 595, różnią się obiciem pałąka - HD 555 - welurowe obicie, HD 595 - pseudo skórzane i padami - pady w HD 595 są miększe). Na twoim miejscu brałbym HD 485, ale na pewno nie HD 595, bo ich zakup przy tak kiepskiej karcie dźwiękowej jest w ogóle bez sensu. Moim zdaniem najlepiej wyjdziesz jak kupisz HD 485 + Asus Xonar DX (zostawia w tyle całą serię X-Fi od creative). Jak myślisz o LAN’ach to możesz wziąć HD 380, ale do domu na pewno lepsze będą słuchawki otwarte typu HD 485.

Do tego mikrofon Zalman ZM-MIC1 i będziesz zadowolony (przyczepiany do kabla od słuchawek).

Co do myszki to G5 wywaliłbym z tej listy od razu.

__

VIP
j3sh

2009-08-27 00:59:05

idź do jakiegoś większego sklepu, pomacaj myszki, słuchawki załóż na głowę i rób dopiero dylematy. btw. wszystko musisz mieć gamingowe?

__

Użytkownik
Zippi9

2009-08-27 09:41:09

kuwa, za to to ja bym złożył niezłego kompa...
Myszka taka co w dłoni leży, DPI skilla/przewagi nie dają
Słuchawki za 700 zł? Bierz to co poleca castiel
klawiatura? Po co everglide znów idziesz do sklepu i znajdź sobie jakąś do 50zł co dobrze się stuka w klawisze itd.

__

Użytkownik
kropekadhd

2009-08-27 14:45:28

castiel rozmawiales z kims kto ma asusa??
sterowniki do tego asusa posiadaja bardzo duzo bledow, wiele gier nie wspolpracuje z ta karta ale z drugiej strony asus sukcesywnie zamieszcza nowe stery ktore eliminuja problemy, ale wole nie wpasc i kupic cos przetestowanego

jesh - czy ja tam napisalem ze gamingowe, ja na kompie wiecej pracuje(fotograf) tylko poprostu lubie sobie czasami cala noc pograc a juz kupywalem te tansze ( myszki a4tech, sluchawki za 100zl itp) to szybko sie psuly, moja myszka byla 3 razy w serwisie bo kabel sie lamal, w sluchawkach rozciagly sie uchwyty.
wiec wole wydac raz wiecej i miec na dlugie lata

zippi - nie mam czasu na chodzenie po sklepach, ja all przez neta zamawiam wiec wole sie spytac kogos kto to juz ma

nie mowmy tu o lanach bo mnie taka rozgrywka nie interesuje

__

Użytkownik
Castiel

2009-08-27 15:59:24

castiel rozmawiales z kims kto ma asusa??


Tak, znam dwie osoby posiadające Xonar’a DX, poza tym sam mam tę kartę i żadnych problemów w grach póki co nie uświadczyłem, a kartę mam dość długo. Porównywałem ją z X-Fi Titanium i zarówno w grach jak i muzyce Xonar zostawia X-Fi w tyle. Ale nie ma co ukrywać hi-end jeśli chodzi o muzykę to nie jest, ale w tej cenie nic ciekawszego nie znajdziesz.

sterowniki do tego asusa posiadaja bardzo duzo bledow, wiele gier nie wspolpracuje z ta karta


Tak, jedne z pierwszych wersji sterowników, których od dawna nikt nie używa.

asus sukcesywnie zamieszcza nowe stery ktore eliminuja problemy, ale wole nie wpasc i kupic cos przetestowanego

Xonar DX nowością już nie jest i jest pełno recenzji (lepszych jak i gorszych) na polskich i zagranicznych stronach, więc “nieprzetestowany” on na pewno nie jest... Poza tym za granicą, gdzie wybór sprzętu jest dużo większy niż u nas cieszy się całkiem dobrymi opiniami.

Tak czy inaczej ani Xonar DX ani SB X-Fi dużo z HD 595 nie wyciągną.

__

Użytkownik
majan

2009-08-28 03:04:02

@ z1ppi

everglide t-1000 kosztuje na allegro 69 zł, więc nie jest to wysoka cena, jak na taką klawę.
chociaż fakt faktem, że standardowe logitechy > all

__
Pozdrawiam!

Użytkownik
mefistomek

2009-08-28 03:34:37

btc 6300 to dobra klawiatura, tylko trudno dostać ją w normalnej cenie (50zł)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

503 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie