"NeoTokyo" aka "Ghost in the Shell" na Source

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-07-29 08:45:37

Trochę już czasu minęło od kiedy owa modyfikacja (TC) ujrzała światło dzienne, ale ponieważ premiera uciekła gdzieś mojej osobie, to z pewnością i do mnie podobnych, informacja nawet nie doszła. NeoTokyo (początkowo TC do UT2004), jest modem do Half Life2, przenoszącym graczy w świat futurystycznego Tokyo, w którym panuje zaciekła rywalizacja między organizacjami Jinrai oraz NSF. Krajobraz map to przede wszystkim miasta, stacje metra, dachy gmachów a także instalacje naziemne, bazy, hangary wojskowe lub tradycyjne budynki w stylu japońskim (coś aka obozy z Shogun: Total War – mapy na mrozie i śniegu).

Twórcy modyfikacji oficjalnie przyznają się, że zostali zainspirowani twórczością Masamunego Shirowa (Ghost in the Shell). Klimat zaczerpnięty z komiksów, filmów czy seriali czuć na każdym kroku. Mamy możliwość zwiedzić hangary, w których stacjonują czołgi kroczące znane z ich mniejszych wersji nazwanych Tachikomas, często możemy usłyszeć muzykę z filmu a portrety postaci do, które mamy do wyboru, broń oraz wyposażenie są żywcem wzięte GITS (Ghost in the Shell).

Nie będę opowiadał o poszczególnych rodzajach broni, trybach, wizjach, klasach bo nie chce psuć niespodzianki fanom. Ostrzegam jednak, że mod jest ciężki pod dwoma względami – pierwszy – waży 900MB, drugi – rozgrywka jest taktyczna (coś aka pierwsze części Rainbow Six i Ghost Recon). Jest tu wiele fantastycznych nowych efektów, rozwiązań a gameplay jest chyba jednym z bardziej oryginalnych jaki znam. Zdradzę tylko, że autorzy wpadli na genialny pomysł oddania w ręce graczy przedmiotu, który pozwala widzieć jednej osobie (tej która go podniosła) przez ściany. Dzięki mikrofonowi cała uwaga skupia się na prawdziwym teamplayu oraz oflankowaniu wroga.

Strona: www.neotokyohq.com;

__

VIP
[fhn]AL|EN

2009-07-30 01:56:50

OMG JAK W TO ZAGRAĆ BEZ STEALMSHIT’A ?

__
Ta strona umarła...

Użytkownik
N00binator

2009-07-30 23:18:49

Kurde, nie ma to jak ghost in the shell i pani major

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-08-03 14:00:17

www.neotokyo.pl

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7652 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie