Problem z dźwiękiem 5.1 w CoD4.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ChomikDiesel

2009-07-27 22:01:55

Witam.To znowu i ja.I znowu z problemem w zakresie dźwięku :D Więc tak-grałem dzisiaj na ustawieniach 5.1 w CoD4 i dźwięki strzałów rzeczywiście było dobrze słychać (pozycjonowanie) ale prawie w ogóle nie było słychać kroków.Czy to wina CoD4 czy słuchawek czy karty dźwiękowej czy może skonfigurowania mojej karty?Karta dźwiękowa-zintegrowana ( Xtreme Gamer w drodze :) ) Słuchawki-Creative Fatal1ty HS800 (z tego co pamiętam :D )

HELP ME!

__

Użytkownik
iksz

2009-07-27 22:15:24

Pięciu braci: Adam, Adaś, Adolf, Adek i Alojzy postanowiło iść do kąpieli. Ponieważ to postanowienie nie było jednoczesne, gdyż każdy z braci był starszy od następnego o tyle, ile najmłodszy miał lat przy narodzeniu najstarszego - ojciec pięciu braci dał im na kąpiel w różnych walutach. Adam dostał dwadzieścia dwie kopiejki przedwojenne, Adaś - czterysta kierenek, Adolf - czek na sto złotych, płatny w Paryżu, Adek - tysiąc trzysta dwadzieścia trzy marki niemieckie, a Alojzy - dwadzieścia kuponów polskiej pożyczki inwestycyjnej. Adam pojechał do Anglii, bo na kontynencie nie znano jeszcze otwartych basenów pływackich. Basen był wielkości 37 metrów na 2 i głęboki na 86 m. Gdy dyrekcja basenu zauważyła, że Adam zanieczyścił basen, kazała całą wodę z basenu spuścić. Gdy spuszczono już jedną jedenastą, Adaś wyjechał do Brukseli, gdzie właśnie otwarto kryty basen. Gdy zauważono, że Adaś zanieczyścił wodę, kazano opróżnić basen, który był tak duży, jak odległość z Anglii do Brukseli. Gdy opróżniono jedną dwunastą basenu, wyjechał z Warszawy Adolf. Adolf zatrzymał się po drodze w Berlinie i Zurichu tak długo, jak długo trwało opróżnianie piątej części basenu w Brukseli. Adolf kąpał się w Pradze. Gdy zauważono, że zanieczyścił basen, zaczęto spuszczać wodę. Basen w Pradze miał pojemność o dwie trzecie większą od basenu w Anglii, ale szybkość spuszczania wody była o tyle większa, o ile Adolf był starszy od Adasia. Wtedy wyjechał Adek. Jechał tak długo, jak długo spuszczano jedną jedenastą basenu w Anglii, ale szybkość plus różnicę kursu kierenek i marek niemieckich. Gdy Adek zanieczyścił basen, wody nie spuszczano, gdyż było to w Warszawie na Łazienkowskiej, tylko zaczęto wodę wypompowywać. Wypompowywano dziennie tyle, ile miał lat Adek plus odległość z Pragi do Brukseli. Gdy wypompowano już jedenaście piątych, Alojzy wyjechał, ale zachorował w drodze i leżał w szpitalu, gdzie podawano mu basen do łóżka. Gdy zauważono, że zanieczyścił basen, wylano zawartość. Wylewano tak długo, jak długo jechał Adam do Anglii plus wiek Alojzego. Dla ułatwienia dodamy, że basen angielski był większy od basenu w Pradze o tyle, ile miał pieniędzy Adaś po opłaceniu kąpieli.

__
h3h3

Użytkownik
Castiel

2009-07-27 22:43:01

Jesteś za głupi żeby cie obrażać. W profilu masz podany wiek 29 lat, a z twoją zaradnością podejrzewam, że umarłbyś z głodu mając lodówkę pełną żarcia.

Moja szczera rada dla ciebie - wyłącz dźwięk albo nie graj w ogóle i twoje problemy same się rozwiążą.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-07-28 09:16:49

A nie masz przypadkiem podlaczonych sluchawek? Czesto jest tak, np. w filmach, ze ustawiasz sobie 5.1 a podlaczasz sluchawki... wiele sprzetow przepuszcza wtedy tylko front lewy i prawy do sluchawek, wie nie slyszysz np. dialogow i dziekow otoczenia... pierwsze co powinienes sprobowac to przelaczyc na dzwiek stereo... no chyba, ze grales na sluchawkach 5.1 lub glosnikach

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

116 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie