Zastrzeżenie numeru telefonu.

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-07-23 14:30:10


Cześć,
Sprawa jest raczej czysto filozoficzna. Mam telefon na abonament w sieci PlusGSM. Umożliwiono mi „za darmo” zastrzec sobie numer. Pytanie jest jednak inne. Słyszałem, że można uruchomić usługę, która będzie odsłaniać inne zastrzeżone numery. Plus mówi, że czegoś takiego nie ma. Można zablokować w sieci plusa wszystkie numery zastrzeżone, lub pojedyńcze numery przez funkcję telefonu.

Ja osobiście chciałbym blokować tylko te numery zastrzeżone, które do mnie dzwonią lecz nie wszystkie. Ktoś zapyta: co za różnica wszystkie, czy te, które do ciebie dzwonią skoro i tak nie chcesz z nimi rozmawiać. Ja chciałbym zrobić to tak, żeby wiedzieć kto do mnie dzwoni z numeru zastrzeżonego, móc do niego oddzwonić i dopiero później zablokować.

Ktoś kiedyś starał się o coś podobnego?

__

VIP
Van Helsing

2009-07-23 16:59:08

idea zastrzegania numeru jest taka żebyś go nie widział.

wątpię aby sieć lub jakieś kody Ci to umożliwiły skoro ludzie nie chcą żebyś widział ich numer.

aczkolwiek nie powiem bo irytujące jest jak dzwoni zastrzeżony raz a potem drugi raz nie jak nie zdążysz odebrać. powinna być możliwość oddzwonienia bez możliwości wglądu w numer. Z chęcią zablokowałbym wszystkie zastrzeżone ale niektórzy których znam właśnie takie mają ;/

gdy coś się dowiesz daj znać proszę.

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
diGi

2009-07-23 17:04:16

Imho zastrzeżony to zastrzeżony i nic nie możesz z tym zrobić.

__

VIP
fronki

2009-07-23 17:48:47

nie ma opcji, bo to nie ty decydujesz czy widzisz zastrzeżony numer tylko osoba która go zastrzega :)

__

VIP
Mateck

2009-07-23 18:09:02

Da się zastrzec nr w Heyah?

__

Użytkownik
niceaalbosmierc

2009-07-24 06:42:42

Nie da się zablokować jednej sieci czy konkretnego numeru. Można zablokować wszystkie numery zastrzeżone. Natomiast to czy można zastrzec numer w Heyah musisz sprawdzić najlepiej na infolinii operatora.

__

Użytkownik
miodek1337

2009-07-24 11:18:16

przeciez zastrzegasz w opcjach telefonu lub wpisujesz ciag znakow przed wybraniem numeru;]

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1936 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie