GRYPA, EPIDEMIA, PANDEMIA - podaj dalej

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
grzegorz27

2009-07-18 12:10:55

http://www.youtube.com/watch?v=giqxJOoyg80 - podaj dalej

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-18 13:40:53

dla mnie p@#!rdolenie o szopenie .
Dziekuje :).

__

Użytkownik
NIKOM

2009-07-18 13:59:24

Data rejestracji: 2009-07-18 12:07:32

kandydat na bana :| skad sie takie retardy biora :(

__

Zbanowany
esportfan

2009-07-18 14:35:22

z tek-9!

r@t

__

Użytkownik
nOx

2009-07-19 01:06:24

Jeden z wielu znajomych qwe?

__

Użytkownik
qwe

2009-07-19 19:54:40

Mimo, ze internet mi ledwo dziala i nie mam za wiele czasu to jednak zdolalem wygospodarowac pare minut by napisac posta.

Zaczne od konca.

@nOx
Chyba cie zasmuce ale nikogo takiego nie znam.


Teraz do kolegi ktory ma chyba problemy:
@smacky doo

Oj, widze, ze masz 15 lat ale taryfa ulgowa cie nie minie.

Akurat tak sie sklada, ze rzeczy o ktorych mowa w powyzszym fimiku obily mi sie kiedys o uszy.


Prawda jest, ze pojemnik z wirusem swinskiej grypy wybuchl w pociagu rozprzestrzeniajac sie drogami wentylacyjnymi do wszystkich przedzialow.

W polsce pisalo o tym w TVN24 i np w gazecie prawnej
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/314251,pojemnik_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal_w_pociagu.html

Prawda rowniez jest, ze istnieja setki stron dowodow i badan na temat tego iz tzw swinska grypa jest spowodowana syntetycznym wirusem.

Dowody sa np tutaj (uwaga, bardzo duza objetosc, calosc w jezyku angielskim, a wiec ten 15letni pajac zapewne nie zrozumie, zreszta on i tak po polsku nie rozumie)

polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=3778&start=15

Wiecej infotmacji mozna znalezc np tutaj:
http://birdflu666.wordpress.com

Jest jeszcze rowniez inna sprawa o ktorej szanowny Pan w filmiku nie powiedzial, mianowicie tydzien przed poczatkiem “epidemii” swinskiej grypy z labolatorow zginely 3 probkki syntetycznego wirusa. Tutaj trzeba poszukac doglebniej, poniewaz linki mi przedladly.

Zostala sie jeszcze jedna sprawa.

W wyniku “pademii” swinskiej grypy, ktora zabila mniej osob, niz w tym samym czasie zginelo podczas zwyklej grypy (raz nawet zmartwychwstalo ok 120, ktore rzekomo zmarly na swinska grype, tzn jakies 2 miesiace temu okazalo sie, ze liczba zgonow wywolanych wirusem AH1N1 byla znacznie zawyzona) WHO, czyli swiatowa organizacja zdrowia, ktora jest straszliwie lobbowana (czego jeden z dowodow za chwile) oglosila pandemie.

W wyniku tego zakupionych zostalo setki tysiecy szczepionek.

CO wiecej, taka Wielka Brytania i Szwecja maja zamiar szczepic wszystkich swoich obywateli, istna PARANOJA.
http://wiadomosci.onet.pl/2007201,16,item.html

Dlaczego chca szczepic?? W obawie przed mutacja, ktora moze okazac sie niebezpieczna. Oczywiscie ludzie beda szczepieni na stara odmiane wirusa, wiec jest to tylko mydlenie ludziom oczuy.

Pytajac sie kazdego mikrobiologa uzyskamy klarowne wyjasnienie, ze zadne mutacje wirusow nie sa mozliwe, mozliwe jest natomiast syntetyczne mutowanie wirusow.

Treaz laczymy te wszystkie fakty i pytamy DLACZEGO Swiatowej Organizacji Zdrowia tak bardzo zalezalo by swinskiej grypie nadac status pandemii??

Srednio inteligentny szympans wyciagnal by jakies wnioski.

smacky doo widocznie nie potrafi.
Czy potrafisz cos wiecej niz tylko grac w glupie gry i trzymac lape w majtach ogladajac po**tube?

Do widzenia

__

Użytkownik
smacky doo

2009-07-20 20:10:01

qwe ja mowie o tym filmiku po co koles musial przyjechac do polski zeby nakrecic jakis filmik ?
Nie mogl tego zrobic tam gdzie mieszka ?
Pokazal mi jakeis zwierze ktore nie zyje i co mam mu wierzyc na slowo ze to przez ta szczepionke ?
Nie twierdze ze to co on mowi jest nieprawda ale naciaga nie ktore fakty ;)
Podales pare linkow ktore rzucaja troche wiecej swiatla na ta sprawe.

__

Użytkownik
qwe

2009-07-27 02:27:47

"Austriacka dziennikarka śledcza, Jane Burgermeister złożyła 10 czerwca oficjalny pozew sądowy przeciwko ONZ i WHO, oskarżając obydwie organizacje o bioterroryzm i zamiar ludobójstwa przy użyciu sztucznie wyhodowanego wirusa A/H1N1.

Według dziennikarki, śmiertelny wirus został wykryty w partiach szczepionek na zwykła grypę, których dystrybucję prowadziła firma Baxter. Firma ma swe nowoczesne zakłady pod Mexico City (!!!) i w Austrii. Burgermeister twierdzi, że firmy farmaceutyczne (wymienia tu głównie Baxter AG i Novartis) i międzynarodowe agencje rządowe są aktywnie zaangażowane w produkcję, rozwój i dystrybucję morderczych wirusów w celu wywołania pandemii i doprowadzenia do depopulacji ludzkości. Celem jest wywołanie pandemii medialnej, dzięki której możliwe będzie przeprowadzenie masowych, obowiązkowych szczepień, a może raczej wszczepień.


Szczepionki są wymieszane ze śmiertelnym wirusem, który naukowcy udowodnili, pochodzi nie z przyrody lecz z laboratoriów. Jest kombinacją kilku zwierzęcych wirusów, których normalnie człowiek nie przenosi. Szczepienie zapewnia katastroficzne rozprzestrzenianie się wirusa od człowieka do człowieka. Kombinacje wirusową sformułowano na maksymalną szkodę. Szczepienia rozpoczną prawdziwą pandemie, bo pierwsza będzie li tylko medialna, jak przekonaliśmy się parę miesięcy temu.

Śmiertelny wirus co niby “sam” wypłynął w Meksyku, odkryto w partiach szczepionek na zwykłą grypę, przysłanych przez firmę Baxter. Firma posiada nowoczesne zakłady pod Mexico City oraz w Austrii. Baxter wysłał partie zatrutej szczepionki do Niemiec, Austrii, Czech i Słowenii na próbne szczepienia. Zwarty blok tych państw mógłby być fałszywie przedstawiony jako ognisko wyjściowe śmiertelnego wirusa w Europie. Eksperci stwierdzili, że objętość materiału Baxtera

dostarczonego do próbnych szczepień wystarczyłaby na zabicie ludności globu kilka razy !

Tylko przez przypadek pracownik czeskiego laboratorium wstrzyknął materiał zwierzętom, stwierdzając natychmiastowe ich zgony. Wszczęto alarm, wszyscy pracownicy czeskiego laboratorium trafili na kwarantannę. Pracownicy austriaccy - do szpitala w Wiedniu, po czym japoński Panasonic zapobiegawczo ewakuował swoich pracowników z Europy.


Następnie była eksplozja paczki z zatrutą szczepionką w pociągu ekspresowym w Szwajcarii. Paczkę wieziono z Baxtera w Meksyku do laboratorium szwajcarskiego. Okoliczności wybuchu wskazują na spisek. “Szczepionka” wskutek wybuchu rozeszła się przez system klimatyzacji po całym pociągu w formie aerozolu - najbardziej skuteczny sposób skażenia wszystkich pasażerów. Sprawę wyciszono, ofiar nawet nie poddano obserwacji.


W USA gotowe są plany i ustawy stanu wyjątkowego w przypadku pandemii, ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu, dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby - setki tysięcy trumien - obozy dla krnąbrnych itp.


Austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister zebrała dowody i zaskarżyła zbrodniczą klikę (iluminaci, przemysł farmaceutyczny, Światową Organizację Zdrowia, prezydenta Obamę itd). Przygotowała również dokumenty do zastosowania w poszczególnych krajach: birdflu666.wordpress.com]


Polska jest już ofiarą próbnych szczepionek ostatniego lata, celowo skażonym materiałem z firmy Novartis. Jeszcze raz wypłynęła korupcja Polaków, którzy za srebrniki zrobią wszystko dla zbrodniczej globalnej kliki. Kanada właśnie ogłosiła plany szczepień, jeszcze nieprzymusowych, ale gdy rozpęta się śmiertelna

grypa od pierwszych “szczepień", ludzie będą się pchać pod igłę."

__

Użytkownik
GrooBer

2009-07-27 08:59:25

I znów qwe wrzuca tylko czyjś nie potwierdzony tekst i będzie go zaraz bronił. Pozwolę sobie zacząć od sprostowania dotyczącego firmy Panasonic, bo sprawa była dosyć głośna, gdyż osoby próbujące stworzyć globalną panikę przypisują niektórym wydarzeniom inne znaczenie, mimo iż sam zainteresowany, czyli firma Panasonic zaprzecza takim doniesieniom:

“Panasonic addresses speculation over employee pandemic order
Feb 12, 2009 (CIDRAP News) – A spokesman for Panasonic Corp. said today that the company had no proprietary information about any increased risk of an influenza pandemic in December 2008 when it instructed some of its overseas employees to send their families back to Japan by September.

Jim Reilly, a Panasonic spokesman based in New York City, also denied speculation that the company ordered the families to return to Japan as a cost-saving measure to mitigate the effects of the global economic downturn. "

źródło: CIDRAP, University of Minnesota

Panasonic ma 100 tyś pracowników w Chinach i ponad 320 tyś na całym świecie, w tej chwili w firmie są prowadzone zmiany mające na celu zamianę japońskich pracowników w innych krajach na “miejscowych pracowników”. Zaczęto od Europy Zachodniej, dziwne że zmian nie wprowadzono np. w Meksyku i innych krajach, gdzie zagrożenie grypą jest większe. Gdybyś qwe znał japońską kulturę to byś wiedział, że tam nie ma “przeprowadzek od zaraz” w pogoni za karierą i Panasonic dał kilka miesięcy swoim pracownikom na odesłanie swoich rodzin, znalezienie miejsca zamieszkania, nowych szkół i pracy. Gdyby chodziło o zagrożenie świńską grypą to pracownicy natychmiastowo zostaliby ewakuowani.

PS. Taka błahostka, a dyskredytuje cały Twój tekst.
PS2. Jestem w trakcie zapoznawania się z tymi “nieopisanie” strasznymi dowodami “głównie po angielsku”, które zgromadziła pani Jane Burgermeister, zajrzałem do nich z ciekawości i teraz wiem, że z takim materiałem dowodowym nie wygrałaby sprawy o kradzież jabłka ze spożywczaka w jakiejś wsi. Poszlaki, poszlaki, jeszcze raz poszlaki.Nie będzie w stanie udowodnić, że wirus A/H1N1 znajdował się w szczepionkach, ponieważ w badaniach samych szczepionek, które posiada mrs Jane, nie wykryto wirusa (nie ma badań, które by wykryły wirus w jakiejkolwiek szczepionce przesłanej do Europy sic!), w dokumentacji znajdują się jedynie wyniki stwierdzające, że A/H1N1 jest śmiertelny dla ssaków (badania na myszach), tak samo jak nie da się zidentyfikować tajemniczego naukowca, który to miał sprawdzić szczepionkę i odkryć spisek. Co ciekawsze, żadne ze znaczących wirusologów nie jest w stanie stwierdzić czy wirus A/H1N1 (ps. wiesz co znaczy ten skrót qwe? ja sprawdziłem) powstał w wyniku naturalnej mutacji czy został sztucznie stworzony w laboratorium. W 1918 roku zaatakowała “Hiszpanka”, zjadliwa grypa grupy A podtypu H1N1 (o prawie identycznej budowie) i zabiła ponad 50 milionów istnień, wtedy też ktoś stworzył tego wirusa? mhmmm firmy Baxter chyba jeszcze nie było nie? Co śmieszniejsze po 1918 większość gryp jakie przechodziliśmy również była z takiej samej grupy i tego samego podtypu. Grypa jest jednym z najbardziej podatnych na mutację wirusów (spytaj ciocię swojej koleżanki, tej od biologii z PAN to Ci chętnie powie - o ile istnieje) i zarazem jednym z najbardziej nieprzewidywalnych, więc szukanie na siłę spisku w działaniach WHO czy kogokolwiek innego będzie równie skuteczne co obarczanie matki natury o chęć wybicia ludzkości. Do czego zmierzam? Nigdy nie dowiemy się jak ten wirus powstał, nie dowiemy się jako powstał HIV i pewnie jeszcze 20 innych śmiertelnych wirusów w przyszłości. Ale Ty jak zwykle wiesz swoje... Illuminaci, NWO, masoni, SPIIIIIIIISSSSSEEEEEEEEEKKKKKK

__

Użytkownik
Arte

2009-07-27 11:25:11

społgłosek bezdzwięcznych nie da sie wykrzykiwać tak więc nie moze byc SPIIIIIIISSSSSEEEEEEKKKKKK tylko SPIIIIISEEEEEK ;)

__

Użytkownik
qwe

2009-07-27 21:34:16

Pozwole sobie odpisac jak tu juz zajrzalem, bo widze, ze
Grooßer znowu sie rzuca o byle co.

I znów qwe wrzuca tylko czyjś nie potwierdzony tekst i będzie go zaraz bronił.



Ja go tylko wrzucilem, NIC, ZADNEGO KOMENTARZA OD SIEBIE nie dodalem, wiec o co Ci chodzi??

Ponadto czesc dowodow (m.in cale strony sprwozdan, m.in polskich naukowcow pracujacych w labolatoriach w virginii w USA) masz 2 posty wyzej, jelopie.

Widocznie najpier lepiej pier***c pierwsze co przyniesie jezyk, dopiero pozniej czekac co sie stanie.

Naprawde odechciewa sie do takich ludzi jak ty pisac.

Panasonic ma 100 tyś pracowników w Chinach i ponad 320 tyś na całym świecie



Pierwsze zdania, pierwsze bzdury. Nie wiem skad wziales liczbe ponad 420 tys pracownikow, pewnie z du.. przepraszam, z glowy.

O ile 320 tys pracownikow w tym 20 tys w Chinach i 10 w Japonii i Koreii(gdzie czesc ich produktow jest wykanczana) jest liczba w zasadzie do przyjecia, o tyle twoje dane juz nie.
Po drugie, Panasonic zmniejszyl nieznacznie liczbe pracownikow i placowek (kryzys) jednak dzialo sie to na rynkach USA i Europy.

To takie male SPROSTOWANIE.

Po drugie

Panasonic zaprzecza takim doniesieniom



Dales najbardziej idiotyczny przyklad jaki mozna sobie wyobrazic.
Oczywiscie, ze to nie jest prawda, co szefostwo firmy PANASONIC obchodzi jakas GRYPA ?? Tu sie licza zyski, szefostwo doskonale wie, ze ta “pandemia” to farsa i nigdy by tak idiotycznych krokow nie podejmowala, narazajac sie tym samym na spadek zyskow.

Niestety life is brutal i takie koncerny maja w d***e czy trwa wojna, pandemia, czy moze swoimi dzialaniami dewastuja srodowisko. Dla nich liczy sie glownie zysk!

Oczywiscie, takie ciekawostki tworza sie z prostej przyczyny- WYOLBRZYMIANIE.
To znaczy, ze ta historia jest akurat po czesci prawdziwa, ale naprawde nie chce mi sie tu rozpisywac nad szczegolami, ze byl to jeden przypadek i nikt nie chcial wysylania rodzin pracownikow do Japonii.

Gdybyś qwe znał japońską kulturę


Znam. Bardzo mi sie nawet ich kultura podoba. I ten spokoj, opanowanie oraz cierpliwosc...
Lecac z Japonii do USA ma sie wrazenie, ze wyladowalo sie na arenie cyrkowej.

Gdyby chodziło o zagrożenie świńską grypą to pracownicy natychmiastowo zostaliby ewakuowani.


Nigdy nigdzie takiego zagrozenia nie bylo. Kazda normalna firma wie, ze zwykla grypa jest bardziej niebezpieczna dla ich pracownikow niz swinska grypa.

Reszta to brednie, np

że tam nie ma “przeprowadzek od zaraz” w pogoni za karierą i Panasonic dał kilka miesięcy swoim pracownikom na odesłanie swoich rodzin, znalezienie miejsca zamieszkania, nowych szkół i pracy.



Ale bredzisz. Po pierwsze w pogoni za ta kariera wlasnie ci ludzie przeprowadzili sie do USA, co nie znaczy, ze w Japonii dalej domow nie maja.
Wielu Japonczykow ktorzy pracuja w USA maja nadal swoje mieszkania w Japonii i co jakis czas odzwiedzaja rodzinne strony.
Z tego mozna implikowac slusznosc zwrotu jakiego tu uzyto (choc nie dam reki uciac, ze w tym przypadku odnosil sie wlasnie do tego) “families to return to Japan”, a wiec oni sobie po prostu wrociliby do swoich mieszkan.
Widac, ktos tu kultury japonskiej (a raczej japonczykow mieszkajacych w USA) nie zna...
A wiec jesli chodzi o Swinska grype lub wzgledy ekonomiczne PANASONIC corp. to informacja ta nie moze byc prawdziwa, choc w jakiejs tam czesci i owszem.


PS. Taka błahostka, a dyskredytuje cały Twój tekst.


:DDD
Jak sie jest idiota to moze i dyskredytuje.
Dales najbardziej naiwny tekst jaki mozna bylo sobie znalezc (choc dla niektorych taki by nie byl, ja akurat siedze w tej branzy i takimi rzeczami sie interesuje).

A teraz pokaze Ci jak durny masz tok rozumowania:

Spekulowac czy PANASONIC robi ciecia albo ewakuuje pracownikow przed swinska grypa moze kazdy. Czy to pijawki- reportezy, czy tez agenci konkurencji itp.

Nie podales zadnej innej wzianki co to twojego tekstu.
Wlasciwie nic nie mozna tutaj wywinoskowac- albo PANASONIC robi ciecia, albo nie.
Kropka.

Natomiast u mnie mamy, pyk:

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/314251,pojemnik_z_wirusem_swinskiej_grypy_eksplodowal_w_pociagu.html
oraz bardzo obszerne artykuly na ten temat, m.in w Szwajcarskich gazetach.

polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=3778&start=15 pyk

http://wiadomosci.onet.pl/2007201,16,item.html pyk

Szkoda tylko, ze nie mam linka z oswiadczeniem WHO gdzie stwierdzono pare miesiecy temu, ze na ptasia grype zginelo w Meksyku nie 132 osoby a 7 osob : )

I teraz powoli wychodzi na jak twoja naiwnosc i umiejetnosc zaprzeczania samemu sobie-
skoro twierdzisz, ze

gdyż osoby próbujące stworzyć globalną panikę przypisują niektórym wydarzeniom inne znaczenie


to co wg. ciebie robi teraz WHO, Swiatowa Organizacja Zdrowia?

Robi z ptasia grypa dokladnie to co “inni” robili z Panasonic Corp, probuje stworzyc sytuacje paniki.

Calkowity brak logigi w tym co piszesz, cholera.
Naiwnym przykladem potwierdzasz to o czym ja pisze.
Zapewne studiujesz “logistyke” ; )


Jestem w trakcie zapoznawania się z tymi “nieopisanie” strasznymi dowodami “głównie po angielsku”, które zgromadziła pani Jane Burgermeister,



O kolega chwali sie, ze zna angielski <jupi>
Ok, a mozesz jeszcze podac skad te informacje czerpiesz? Z blogow Eminema? A moze ze strony Antka Emigranta? Jakies linki?

A zajrzales i przeczytales raport sporzadzony przez Jane Burgermeister ??
No do jasnej cholery, przed chwila sam sie burzyles, ze na stronkach kazdy moze napisac co mu sie podoba.
Jesli juz zaczynasz to dlaczego robisz to stronniczo i nie bierzesz pod uwage fakt, ze ktos, byc moze na zlecenie, nie wiem, zakladam sobie tylko, nie sieje dezinformacji w internecie piszac niekorzystne rzeczy dotyczace Jane Burgermeister i jej pracy??

Napisales w liczbie mnogiej i “glownie po angielsku”. Skad wiec czerpiesz te informacje? Podziel sie. Podziel sie a ja podziele sie linkiem do calej pracy Pani Jane Burgermeister w formacie PDF i wtedy zobaczymy kto pie***y bzdury ok?

zajrzałem do nich z ciekawości i teraz wiem, że z takim materiałem dowodowym nie wygrałaby sprawy o kradzież jabłka ze spożywczaka w jakiejś wsi. Poszlaki, poszlaki, jeszcze raz poszlaki.



Aha, czyli wg. Ciebie by zlapac zlodzieja jablka ze spozywczaka trzeba by miec to nagrane na tasmie tak?
Sorry, ale wszelkie dochodzenia zaczyna sie w znakomitej wiekszosci od poszlak, pozniej, gdy bada sie materialy dowodowe i przesluchuje swiadkow oraz laczy fakty powstaje jako taka wersja zdarze, ktora nastepnie... itd
Im bardziej skomplikowana sprawa tym bardziej mozolna, czasochlonna praca.
Gdy chce sie cos ukryc i zrobic to dobrze, to jasne jest, ze zatrze sie WSZYSTKIE DOWODY, tak jak FBI zatarla dowody po ataku na pentagon.
Przyklad takiego postepowania jest chociazby w procesie rodziny Olewnikow.
Poszlakami idzie sie czesto przez lata by dotrzec do dowodow.
Skoro z ciebie tak zaje**y detektyw to zostan kumplem Rutkowskiego- od razu, bez zadnych poszlak bedziesz rozwiazywal kazda, nawet najwieksza sprawe i tajemnice.
Ku**a Sherlock Holmes sie znalazl, no popatrzcie.

To tak od siebie jako sprostowanie logistyku...

Pewnie Ty sie ludziles, ze Jane Burgermeister wyciagnie krolika z kapelusza.
Dla twojej swiadomosci, dowodow na false flag 9/11 jest rowniez niewiele, wiekszosc mocnych dowodow jest szerszej opinii publicznej nieznana.

Oczywiscie czlowiek od tego ma rozum, by sie czegos domyslic.
Ale jesli chcesz zachowywac tutaj umysl czysto prawniczy to szukaj dalej, dowodow i tak nie znajdziesz chocby istnialy, bo jesli ma sie pieniadze to WSZYSTKO da sie ukryc.

Nie zapominaj, ze koncern farmaceutyczny Bayern eksportowal do europy zatrute aspiryny, nikt tego nawet nie wiedzial, rowniez istnialy tylko poszlaki, bo jak sie ma pieniadze to wszystko mozna ukryc i zatuszowac.

Nie wiem, jak chcesz to idz na szczepienie przeciw swinskiej grypie, najlepiej popros, zeby wbili Ci strzykawke prosto w leb, staniesz sie niesmiertelny.


W 1918 roku zaatakowała “Hiszpanka”, zjadliwa grypa grupy A podtypu H1N1 (o prawie identycznej budowie) i zabiła ponad 50 milionów istnień, wtedy też ktoś stworzył tego wirusa?



:DDDD
ALE TY JESTES GLUPI !!!
Czlowieku, tu chodzi o MUTACJE WIRUSA, wbij to sobie do łba.
Hiszpanka jak wspomniales to tylko “poprzednik” swinskiej grypy, jednak NIE TO SAMO.

Spytaj sie jakiegokolwiek mikrobiologa czy widzial jakikolwiek przypadek mutacji wirusa. Wysmieje cie i powie, ze takie cos jest tylko mozliwe w warunkach labolatoryjnych.
Co wiecej, sporo tych ostatnich mutacji- ptasia grypa, swinska grypa, choroba wscieklych krow.
Cholera jakis sezon na mutacje sie zaczal czy co?

Nikt nigdy nikogo nie uczyl na uczelniach o mutacjach wirusow zanim nie pojawily sie te podejrzane mutacje (gdyby wszystko bylo ok to nikt by niczego nie podejrzewal). I nagle mutacje wirusow staly sie norma. Tak samo jak globalne ocieplenie (zauwazyliscie, ze gdy ta sciema przeszla to automatycznie wyciszono ta sprawe w mediach, tak jako jak z dziura ozonowa??).

Grypa jest jednym z najbardziej podatnych na mutację wirusów


Taaa? Od kiedy? od 1990??? Myslalem, ze istnieje po prostu ogromna ilosc jej odmian, bo sorry, ale o mutacji nigdy nie slyszalem.


ięc szukanie na siłę spisku w działaniach WHO czy kogokolwiek innego będzie równie skuteczne co obarczanie matki natury o chęć wybicia ludzkości.



Pier***sz tak samo jak osoby, ktore twierdza, ze szczepienia przyczynily sie do radykalnego zmniejszenia zachorowan i umieralnosci na choroby.
Oczywiscie zarabiaja na tym koncerny farmaceutyczne a skutecznosc szczepien jest zerowa. Jednak wszystkie media i WHO trabia wprost przeciwnie.
Cholera, WHO tak potezna organizacja i nie potrafi zinterpetowac jednoznacznych statystych z lat 1900-2000 i stwierdzic, ze szczepienia wcale nie pomagaja, natomiast wywoluja bardzo wiele neipowolanych skutkow ubocznych??

Daj to jakiemukolwiek lekarzowi do podpisania

POŚWIADCZENIE SZCZEPIENIA

Ja ........................ oświadczam,że szczepionka (nazwa,producent,nr serii) ............................................ przeciwko ....................... ,którą zaaplikowałem/am (imię i nazwisko ) ........................................ dnia .......... w (przychodnia,szpital) ........................................ jest szczepionką w pełni bezpieczną dla życia i zdrowia . Zapewniam, że po zaszczepieniu nie wystąpi choroba, przeciwko której szczepionka została przygotowana i wykonano szczepienie oraz nie wystąpią żadne inne powikłania bezpośrednie* czy zgon.

Oświadczam, że jako lekarz jestem zaznajomiony/a z ustawą o niekorzystnym wpływie szczepień (Dz.Ust.Nr 241 poz.2097 - 'Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dn. 23.12.2002 r. w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych). W wypadku wystąpienia jakichkolwiek fizycznych lub psychicznych powikłań poszczepiennych i ich następstw jako osoba odpowiedzialna za zaszczepienie zobowiązuję się zapłacić stosowne odszkodowanie w wysokości ...................................zł (jako koszty leczenia, rehabilitacji i opieki) w stosunku do ofiary lub jego rodziców/opiekunów prawnych jeśli w wyniku tej szczepionki dozna urazów czy upośledzenia.

Niniejsze oświadczenie stanowi również podstawę do dochodzenia pośrednich odszkodowań od firm czy instytucji mogących być powiązanych z tą sprawą na drodze sądowej w oparciu o stosowne przepisy prawa polskiego lub dekretów prawnych Unii Europejskiej.

............................................. ...... ........................................
miejscowość dnia

............................................. ........... .....................................
podpis lekarza w pełnym brzmieniu pieczątka lekarza

* zapalenia, porażenia lub inne uszkodzenia mózgu (np. autyzm); uszkodzenia nerek; zapalenia wątroby; objawy neurologiczne takich jak encefalopatia, zespół nieustannego płaczu (krzyku), drgawki, zespół hyperaktywno-hypotensyjny; przewlekłe zapalenie stawów; plamica małopłytkowa; poszczepienne porażenne poliomyelitis; nowotwory.



bo gdy dalem to kolezance ktora ma dzieco to za cholere zaden lekarz nie chcial tego podpisac.

Do czego zmierzam? Nigdy nie dowiemy się jak ten wirus powstał, nie dowiemy się jako powstał HIV i pewnie jeszcze 20 innych śmiertelnych wirusów w przyszłości. Ale Ty jak zwykle wiesz swoje


Tak, wiem swoje, i wczesniejszym wklejeniem paru akapitow to potwierdzilem, tak?
Wez zejdz juz ze sceny bo ci z gaci jedzie.


Sex&Money$ArT.e

społgłosek bezdzwięcznych nie da sie wykrzykiwać tak więc nie moze byc SPIIIIIIISSSSSEEEEEEKKKKKK tylko SPIIIIISEEEEEK ;)



A gdzie ty widzisz tam wykrzynik?? ; /

__

Użytkownik
Zacky

2009-07-27 22:41:31

qwe i jego znajomi....

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-07-28 16:32:02

Ta i ogolnoświatowy spisek lekarzy za którymi stoja ludzie-jaszczurki

__

VIP
Eragorn

2009-07-28 16:36:16

Xionc za dużo joemonstera :DDDDD

__

Użytkownik
kaensainen

2009-07-28 19:07:43

Jak tak można wierzyć w internet ? Rozumiem jak by qwe był naukowcem i sam własnoręcznie badał wszystko to bym zrozumiał dlaczego zawsze tak mocno broni jakiś artykułów, ale on broni coś czego organoleptycznie nie sprawdził. Nie widział i nie udowodnił.

Tak wiec trochę mniej wiary w internet i internetowych pseudo pismaków od spisków !

__

Użytkownik
qwe

2009-07-28 19:33:45

Jane Burgermeister- wywiad, umieszczam jako ciekawostke

wstep
http://www.youtube.com/watch?v=Dtn-OS-gQyA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=CR5NVD1lnTg&feature=relatedp
http://www.youtube.com/watch?v=m1uOVFypF_Q&feature=related

czesc wlasciwa

http://www.youtube.com/watch?v=27JGb-w2obI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DAWpo4TVSzk&feature=related

naprawde warto tego przesluchac w calosci i CHOC TROCHE SIE ZASTANOWIC, (watpie by taki Groober, czy jak mu tak, choc 10 min w swoim zyciu na to poswiecil)

Dla bucow, ktorzy znowu widzac napis youtube skrzywia ryje- zalocie wlasny portal spolecznosciowy, gdxie bedzie mozna umieszczac roznego rodzaju pliki wideo

Z rapidshare mozna sciagac niemal wszystko- jakos nie widzialem ani jednego z was, by krzywil morde widzac napis rapidshare mimo, ze ilosc fakeow i bzdurnych rzeczy jest rowniez niemala.

W telewizji rowniez leca bzdury, jak “gwiazdy tancza na lodzie” jednak nie oznacza to, ze w tej telewizji nie ma nic wartosciowego.



@xionc
Kto tu mowi o jakichs ludziach jaszczurach.
Wierz jakie jest moje marzenie??
Rozmawiamy sobie- ot taka pogawedka, nagle temat schodzi na 9/11.
Ja podaje np czego rzad USA do tej pory nie udostepnil (czyli niemal wszystkiego waznego co by przyczynilo sie do rozwiania wszelkich watpliwosci jak np zapisy radarow lodzi amerykanskiej floty wojennejw ktorych samoloty powinny byc w zasiegu).
Ty nagle mowisz “taaa i za wszystkim stoja ludzie-jaszczury”, a ja Ci wtedy piescia w łeb!!
Wiedzialbys za co, czy bys sie jeszcze pytal??

__

Użytkownik
kaensainen

2009-07-28 20:55:00

E tam 9/11 ja tam wolę coś o UFO :) ciekawe co tam ukrywają dziady skoro ludzie w programach wypowiadają się, ale głos zmieniony, twarz zamaskowana :D

__

Użytkownik
Sprzatacz

2009-07-28 21:11:58

muahaha internetowy napinacz. Ogarnij sie qwe bo wszyscy tu mają z ciebie pompe a ty sie wczuwasz i jeszcze bardziej pogrążasz.
PS pozdrów jaszczury z rządu i WHO

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1196 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie