Jak odzyskać konto steam

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
karl441

2009-07-03 10:48:32


Witam wszystkich, zapewnie zapomnieliscie waszego hasla czy cos w tym stylu i musieliscie wysylac zdjecia cs-keya do steama i te emaile... Teraz jest na to sposob , sciagamy program ladujemy clientregisrty.blob i mamy juz haslo

1. Sciagamy SteamPWD z zalacznikow.

2. Rozpakuwujemy na pulpit, otwieramy folder i klikamy 2 razy na steampwd.exe

3. Zapewnie uzywacie Windowsa to odrazu sie wam pokaze czarne okienko z bialymi napisami (DOS)

4. I Wtedy trzeba znalesc plik ClientRegistry.blob ktory znajduje sie w C/ProgramFiles/Steam/ ale program odnajduje folder automatycznie.

5. I na czarnym ekranie pojawia sie napis :
PASSWORD : twojehaslo
http://www.fothost.pl/upload/08/40/6ad99a47.bmp

6. I mamy haslo , wpisujemy haslo na Steama i gotowe

Male info :
- To nie jest zaden virus lub keylogger czy cos w tym stylu. Jest on bezpieczny na 100%
-mYsle ze jak ktos wam ukradnie konto (zmieni haslo) to program nie odpisze hasla , ale sprobojcie moze sie da


DOWNLOAD:
Kliknij tu....


__

Użytkownik
sLash3r

2009-07-03 11:29:36

Co za debilny topic. Jak zapominam hasła to wysyłam sobie nowe, bez żadnych zbędnych programów i kombinowania. I niczego do VALVE nie trzeba wysyłać w celu odzyskania hasła, co innego jak ktoś zhakuje Ci konto.

__

ex-Redaktor
exilek

2009-07-03 12:13:27

chyba kolęgę posrało, że ktoś ściągnie to gówno i w ten sposób będzie próbował odzyskać hasło.

__

Użytkownik
Zippi9

2009-07-03 12:22:02

: D zablokujcie lepiej ten temat, bo pewnie wielu się trafi co to ściągnie, a może się okazać że to keylogger czy coś takiego.

__

Użytkownik
emitar

2009-07-03 13:45:18

haha dobry program chyba dla ludzi chcacych zaje...(ukrasc) konto z kafejki lub cos w tym stylu

__

VIP
j3sh

2009-07-03 14:09:48

wyslij mi plik ClientRegistry.blob to dodam Ci kilka gier na steam :D (stary trick) ale program sie przydaje, bo maile z valve dlugo dochodza

__


Warning: getimagesize(http://www.fothost.pl/upload/08/40/6ad99a47.bmp) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/esports/library/bbcode/parser.php on line 166
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4636 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie