Praca, zlecenie

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
priAm

2009-06-27 20:28:15

Pewnie większość z Was pomyślało, że mam jakieś zlecenie do wykonania i szukam pracownika :) Niestety, to ja potrzebuje zlecenia. Interesuje mnie jednorazowe zlecenie, np. napisanie artykułu, sprzedaż/wymyślenie domeny, testowanie strony itp. Znacie jakieś miejsce, poza zlecenia.przez.net, di.pl, webhostingtalk.pl i wszystkie popularne serwisy z ogłoszeniami o pracę, gdzie można znaleźć zapotrzebowanie na takie zlecenia? Dzięki za pomoc.

__

VIP
Van Helsing

2009-06-27 21:13:44

a co z tym co podawalem Ci na gg? odzywales sie tam czy zapomniałeś? :P

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
ScorPion`

2009-06-28 11:53:01

No to ja moze sie podpisze, szukam zlecenia zwiazane z jezykiem niemieckim - tlumaczenia, pisanie prac, artykulow, i wszystko co zwiazane;)

__

Użytkownik
Sgt.Oskar

2009-06-28 11:58:16

Will work for games :D:D:D:D

__

VIP
priAm

2009-06-28 12:00:43

work set u free :)

__

Użytkownik
qzk

2009-06-28 12:50:10

juz wiem kto mi wypracowania na niemiecki napisze :D

__

Użytkownik
qwe

2009-06-28 15:03:40

Dam prace:

poszukuje kogos mieszkajacego bardzo blisko Niemiec, najlepiej Frankfurt nad Odra :)
ew rodzinka w Niemczech bardzo blisko granicy z Polska.

__

Użytkownik
Castiel

2009-06-28 16:30:05

Ja może miałbym ze 3 małe zlecenia jakby ktoś chciał sobie dorobić do kieszonkowego...

1. Skoszenie trawnika - Polanica - Dolnośląskie.

2. Zgranie dość sporej kolekcji płyt do formatu FLAC, ale porządnie tzn, wypełnione info do każdego pliku, wszystko ładnie po katalogowane, opisane, zeskanowane okładki etc. Wyglądałoby to tak, że daje hdd 250 GB i płyty i po paru dniach wpadam po to z powrotem, więc też tylko dolnośląskie, bo w wysyłkę nie będę nie bawić, a daleko z tym jeździć też mi się nie chce...

3. Zeskanowaniekilkunastu rysunków (odręczne - ołówek) - format A4 - A3 + drobna obróbka, ale to tylko dla ludzi z porządnym skanerem, czyli siedzących np w fotografii... Coś w tym stylu Też dolnośląskie.

Ogólnie to wszystkie raczej słabo płatne, ale żadne z wyjątkiem trzeciego nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności i specjalnej wiedzy...

Heh przypomniało mi się ogłoszenie polskiego informatyka świadczącego profesjonalne usługi w UK.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5007 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie