PROBLEM Z COD2 !!!!!!!!!!!!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Marys

2009-06-12 18:37:31

Czesc!

Mam problem z cod’em 2 otóż od paru dni 2 bądz 3 wyskakuje mi blad przy wlaczaniu cod2 ze mam za malo miejsca na dysku twardym o_O (wolne jeszcze 264GB) jesli wyskakuje mi taki blad to wogole nie wejde na serwer poprostu nie moge uruchomic gry widac tylko logo cod2. Jesli wyskaczyl mi taki blad wchodze wtedy do swojego profilu i musze usunac swoje cfg i wtedy wejde do gry ale musze wszystko ustawiac na nowo i tak za kazdym razem nie wiem co jest grane :/ i nawet jak wkleje inne cfg to samo jest '' Brak Pamieci. Najprawdopodobniej jest malo miejsca na dysku twardym'' (śmiech)

I tutaj zwracam sie do Was czy macie jakis pomysl na to ! acha gre juz 2 razy odinstalowywalem i nadal porazka :/ POMOCY !!!

Z Gory Wielkie Dzieki !!

__

Użytkownik
doubleyes

2009-06-12 18:45:05

A formacik sprobowales?

__
123

Użytkownik
sLash3r

2009-06-12 19:05:56

dokładnie to samo mam. 15 minut temu próbowałem włączyć cod2 a ty komunikat ze mało dysku na miejscu. A wczoraj jeszcze wszystko pięknie działało.

__

Użytkownik
gradE

2009-06-14 16:40:03

wszystko wina xf, po prostu przed włączeniem coda wyłącz xfire, po czym jak już będziesz w grze wpisz com_hunkmegs (czy jakos tak) 256, i powinno byc ok z xf, jesli nie to poczekaj na nastepny update

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6585 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie