Battlefield 1942

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Garet Jax

2003-11-10 23:32:20

Witam.
Jestem 3M | Garet Jax, newsman www.battlefield1942.pl . Chcialbym przedstawic wam scene Bf1942 w Polsce.

Istniejemy od ponad roku dzieki Aiv'owi i Maciel'owi, ktorzy powolali do zycia bf1942.pl i postawili pierwszy polski serwer na demie. Od tamtego momentu do dzisiaj grono zapalencow zagrywa w ta gre z nie slabnacym entuzjazmem.

Pierwszym klanem bylo PRGK-42, grono ludzi z pl.rec.gry.komputerowe zafascynowanych mozliwosciamia gierki. Po wydaniu gry klany zaczely sie mnozyc jak grzyby po deszczu. W koncu sytuacja ustabilizowala sie na tyle ze pojawily sie [=ONZ=] =-> Obecnie 3M=-> , SPQR =-> Senatus Populus Que Romanus oraz DAK =-> Obecnie Aristocracy. Pozniej dolaczylo Wild Aces i kilka innych ktore po roznych perypetiach mialy sie raz lepiej raz gorzej...
Aktualnie nasze klany sa w Clan Base Int Ladder na odpowiednio:

PRGK-42 =-> 10 miejscu

Aristocracy =-> 16 miejscu

3M =-> 26 miejscu

Wild Aces =-> 34 miejscu

SPQR =-> 38 miejscu

Na 144 aktywne klany w ladderze. Posiadamy rowniez pl ladder, ktorego liderem jest Aristocracy.
Szkoda, ze nasza scena nie zostala zauwazona wczesniej ale to moze nasza wina bo sie izolowalismy...

Pare slow podsumowania...scena rozwija sie wolno jako ze mecze w BF1942 grane sa zazwyczaj po 10/12 osob i klany licza nawet po 40 osob. Dodatkowo gra ma dosc wysokie wymagania sprzetowe, co dotyczy rowniez serverow...laczo i pamiecio zerna... Jest wiele modow do BFa o czym mozecie poczytac na forum www.battlefield1942.pl . Zapraszam wszystkich do gry w ta gre poniewaz wielu graczy TO, CS, Q3 i innych gier wpadlo w sidla Bf1942 i nie moga z nich wyjsc. Jest to najbardziej grywalna gierka w jaka gralem i polecam ja kazdemu.
Pozdrawiam.
3M | Garet Jax

__

Użytkownik
madq

2003-11-14 13:05:39

niezle niezle... 10/12 osob ? w szoku ;] nie wiem czemu wczesniej nie zauwazylem tego posta...

__

Użytkownik
Garet Jax

2003-11-14 13:43:49

Dobra dobra...
Musialem cie opierdzielic na IRCu ;-)
Ano 10/12 bo kazdy robi co innego..czolgi, samoloty dziala Anti Aircraft, bombowce...wszystko czeba obsadzic a na niektorych mapkach jest sprzetu duuuuzo =-> El Alamein
Szkoda ze takie male zainteresowanie topic'iem bo bym wam troche opisal np jak wyglada przykladowa klanowka w BFa

__

Użytkownik
Garet Jax

2003-11-17 11:38:29

Wczoraj w godzinach wieczornych Reprezentacja Polski BF1942 wygrala w Nations Cup ze Szwedami 472 - 241.
Sprawozdanie z meczu =-> http://www.battlefield1942.pl
To co napisali w ClanBase o tym meczu (m. inn. A well prepared Team-Poland used good teamplay to tame an uninspired Swedish team in this seasons first shocker.) =-> http://www.clanbase.com/news_league.php?nid=106060&mid=25324&lid=1130
Jest to zwyciestwo, ktorego nikt sie nie spodziewal bo Szwedzi to druzyna ktora wygrala ostatnie NC i ktora pretenduje do tytulu w tym roku.
Utarlismy im nosa nie ma co!

__

Użytkownik
madq

2003-11-17 19:38:43

gratulujemy - nagrody przeslemy poczta :DD ok trzeba bedzie sie zajac sprawa bfa...

__

Użytkownik
KasereK

2003-11-18 13:44:09

heh... Niedlugo kolejne mecze w NC i CBint :) I byc moze kolejne zwyciestwa :D

__

Użytkownik
kobe

2003-11-18 14:36:30

Dodałem kategorię Battlefield1942.
Tym razem jednak dodałem ją wszystkim uzytkownikom eSports.pl. Mam nadzieje ze nikt sie nei pogniewa :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

702 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie