Patch 1.2 i Punk Buster, czyli czitujemy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SKY`General

2006-04-13 02:16:23

...dalej. Smutne, ale prawdziwe. Wlasnie wyszedlem z serwa na ktorym sie najpierw niezle powkuriwalem (respawn kille caly czas non stop na carentan, statsy 4 gosci - dwoch powyzej 100, dwoch w okolicach 87, srednio umierali od 17 do 30).

To dalo mi do myslenia i jednego poobserwowalem: nick "2ci". Nagralem demko na ktorym widac aim bota, a w ostatniej akcji dema takze WH. 2 rundy po blisko 40 mins i PB nie zaregowal (jak wychodzilem koles mial stats 49:6 przy 32 osobach grajacych i rzucajacych wszedzie granatami na Wallendar).

[url=http://rapidshare.de/files/17862897/2cicheater.dm_1.html]Link do dema[/url].

Iel ten patch ma? 24-48 godzin? Jak stare to hacki, to widze, ze PB to szajs. Jak nowe, to jedyne co mi sie nasuwa to "ja pier****". Juz widze, jak paru sprytnych scenowiczow juz zaciera rece trenujac na publikach zagranicznych czy ich za danego hacka wykopie czy nie, a jak tak, to po jakim czasie.

Fajna gierka, te klimaty co lubie (II ws), ale sorry z czitami nie bede gral. Pozostaje Fifka eh...

Jak to mowi kabaret Ani Mru Mru z francuskiego: "żenua" xD

__

Użytkownik
SKY`General

2006-04-13 02:18:37

yyyyyyy na forum chcialem dac topic..... cos chyba zle musialem kliknac xD

BTW Jak dodaje do forum to mi pisze, ze "post nie znaleziony" i nic nie dodaje... Teraz to juz sam nie wiem OCB.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2416 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie