reprezentacja?

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
sxl

2003-10-28 23:31:06

panowie, ja juz nie siedze w graniu w urt, wiec nie wiem co sie dzieje na scenie na bierzaco. ale czy mozecie mi powiedziec co wy sadzicie o greateye i jego pol-teamie? jak to wyglada?

bo jezeli zle, to moze jest szansa na to zeby w ktorejs edycji w koncu DOBRZE sie zorganizowac, zaplanowac cos, postawic sobie jakies cele, zgrac paru graczy i wymyslic taktyki - i ***wa w koncu pokazac ze Polacy przez te parenascie miesiecy nie robili na drutach tylko grali.

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2003-11-01 15:44:56

sxl.....słuchaj.....zbieramy sie aby trenować, ale chłopaki nie mają czasu. Zawsze jestem chetny do gry, ale z kim? już 7-8 listopada gramy z SWE...we wtorek gramy sparing z Słowenią . Ostatnio była afera na ut.pl o głupi news ;P heh i wszyscy sie przeciwstawili przeciwko mnie :O nom bo 4ever to msth :P mam nadzieje że dla tych czopów sie zrehabilituje w NC i pokarzemy kto rządzi w EU

__

PRO
sxl

2003-11-01 22:25:40

nie wiem szczerze co za afera, ale wiem ze jezeli nie zbierzasz skladu ktory bedzie chcial sie stawiac na treningi i grac, to nic z tego nie bedzie. jak nie maja czasu grac to ich wywal i zrob sklad z takich ktorzy maja czas zeby sie odpowiednio przygotowac. inaczej bajbaj, ja na to nie chce patrzec

__

Użytkownik
DARK_ANGEL

2003-11-02 20:46:12

;p

"Afere" ( http://www.urbanterror.pl/index.php?show=comments&id=679 ) zaczoles raczej ty, tzn moze sprowokowales niepotrzebnie :>

A apropo teamu to nie pokazecie kto tu rzadzi skoro nie gracie treningow i juz ze Szwecja beda porzadne baty. Bylo mniej treningow niz ostatnim razem, jak narazie zagraliscie 1 (slownie jeden trening ?!!? :O ).

Tak czy inaczej wysjcie z grupy powinniscie miec _raczej_ zapewnione aczkolwiek Estonia moze sprawic ze tak powiem niemila niespodzianke :> (szczegolnie biorac pod uwage fakt ze nic nie trenujecie :O! ).

__

PRO
sxl

2003-11-02 21:13:02

ale mi afera... pokluciliscie sie jak dzieci. tego juz nie trzeba komentowac wystarczy tam zerknac :>
btw. gr8 no jak dla mnie taki sklad ktory "nie ma czasu" na treningi to dupa a nie sklad. juz lepiej, jak mowilem, wziasc innych graczy ale takich ktorzy beda mieli czas i zdolaja sie nauczyc grac w zespole. rezultat bedzie 3x lepszy niz tej sklejaniny ktora jest teraz (bedzie sklejanina jedynie jezeli nie bedzie trenowac...)

__

Użytkownik
GrEaTEyE

2003-11-05 22:05:08

tak zrobiłem ;)

__

PRO
sxl

2003-11-06 23:00:11

i chwala ci za to, a teraz zbierz ekipe i trenujcie, myslcie nad jakimis ustawieniami... trzeba to ruszyc!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7243 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie