"syczenie" geforce'a 6600gt

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
bgs8

2006-02-23 20:02:08

witam.

mam geforce'a 6600gt, reszta podzespolow rowniez zadowalajaca =], ale przejde od razu do dania glownego (pora obiadowa sie zbliza).

pod xpsp2 karty w ogole nie slychac, wszystko pracuje cicho i nie mam zadnych zastrzezen.

odpalam fife05 i podczas gry daje sie slyszec dzwieki z karty graficznej. nie jest to wentylator, to taki odglos syczenia, ktory przy dluzszej grze jest uciazliwy.

pokazywalem to ojcu, aby sobie posluchal, ale on niczego nie slyszal =P.

w cs i cz rowniez jest ten sam problem, odglosy sa mniej slyszalne, ale nadal sa.

ojciec twierdzi, ze to karta moze pobierac wiecej mocy or smth. kompa mam od konca grudnia, jednak malo gram i mozliwe, ze wczesniej juz byl ten mankament, ale go nie zauwazylem (uslyszalem?=P).

przeszkadza mi to i tutaj zwracam sie z prosba do Was, tada.

prosze o Wasze opinie, szczegolne posiadaczy 6600gt, albo osob, ktore zetknely sie z w/w sytuacja.

pozdrawiam i serdecznie plusikuje =P.

edit: mam zamiar oddac kompa do serwisu, aby sprawdzili co nie gra. moze po prostu ja slysze glosy i jestem chory? nie wiem.

edit2: status tematu mialem jako draft i sie dziwilem, ze nikt nie odpisuje =P. problem jak na razie “zamilkl”, ale prosze o rady mimo wszystko.

__

PRO
igor

2006-02-23 19:34:30

Teraz temat bedzie widoczny w tabeli po prawej :D.

__

Użytkownik
bgs8

2006-02-23 19:46:48

jest widoczny =P.

mam pytanie z innej beczki. probuje zmienic avatar'a i nie moge. usuwam stary, wgrywam nowy, f5 na odswiezenie i nic. probowalem bez usuwania, z ponownym logowaniem, czyszczeniem historii i cookies, i nie wiem, jak mam zmienic logo. pomocy =P.

__

Użytkownik
Tymek

2006-02-23 19:53:57

mi się wydaję, że to wpływ wenus ;-(

__

Użytkownik
bgs8

2006-02-23 19:57:43

wplyw wenus? nie moze byc. czyli, ze wenus jest w przyciaganiu ksiezyca? lipa.

logo sie w koncu zmienilo, wiec alarm odwolany.

a tak na serio, to nie powinienem sie martwic geforce'm?
abstrahujac od dzwiekow, to jakies 14 miesiecy temu monitor mi sie dymil, ale nadal dziala dobrze...

__

Użytkownik
yareq

2006-02-23 20:00:28

Moj FX5950U tez syczy. Nie jest to tez wiatrak. Nie jestem pewien czy masz ten sam problem.

Nie syczy on zawsze, nie zalezy to od obciazenia karty. Niektore rzeczy po prostu powoduja syczenie. Np. pamietam ze otworzenie konsoli w PK to powodowalo ale tez nie zawsze...

A syczenie jest takie jakby hmm ja wiem... Gaz uciekal :P. Jest on chlodzony heat pipe'em przeplatanym miedzy radiatorem i dwoma wiatraczkami. Nie moze przeciez gaz uciekac z heat pipe'a :D. Tym bardziej ze otworzylo sie konsole to syczalo zamknelo to momentalnie ustawalo :).

W Q4 tez syczy czasem, w menu i chyba przy zmianach rozdzielczosci, ale glowy nie dam. Bo nie zwracalem uwagi raczej.

__

Użytkownik
yareq

2006-02-23 20:03:18

CTRL F5? Miniaturka avataru (przy komentarzach i w "moje esports.pl") potrzebuje chyba jakiegos czasu zanim sie zmieni czy cos.

__

Użytkownik
bgs8

2006-02-23 20:09:43

dzieki, uspokoiles mnie. po prostu przy dluzszej grze, to troche przeszkadza, ale wczoraj na przyklad bylo cicho =P. nie jest to wiatrak na pewno.

topic closed? =]

__

Użytkownik
yareq

2006-02-23 20:16:14

Nic zlego sie nie dzieje, mam ta karte juz dlugo, dlugo i dziala nadal jak kiedys, gdyby cos sie psulo albo uciekalo to juz dawno by sie zepsulo/ucieklo :D.

Dlaczego tak jest jednak nie wiem.

Nie wiem czy w serwisie cos z tym zrobia, ale jak Cie to bardzo denerwuje to mozesz sprobowac, moze wymienia karte i bedzie po problemie. Ja nie probowalem.

__

VIP
wilgotna pela

2006-02-23 20:20:34

pewnie kondziory trzeszcza po prostu.

__

Użytkownik
unit10

2006-02-23 20:30:25

karta syczy? może jest wkurw**** ;-DD
pewnie felerny egz. Ci się trafił.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2953 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie