problem z sp2

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Cnotek

2006-02-15 21:15:08

mam bardzo duzy problem mianowicie sformatowałem dzisiaj komputer i szcesliwy zabralem sie do instalacji sp2 wszystko bylo ok SP sie zainstalowal no ale dalej juz bylo gozej bo niechodzily mi stronki ani w ie ani w operze ale za to gg chodzilo czy tez ping do wp.pl mialem 10 a takze niemialem kontroli nad zapora systemu windows (ktora byla wylączona) pisze ze dla mojego bezpieczenstwa czy wygody niepamietam juz funkcja ta jest kontrolowana przez zasady grupy :/ poczytalem pomoc poszeparlem w tych zasadach grupy ale nic niewskuralem . kiedys jak instalowalem 1wszy raz sp2 niemialem takich problemow .
za trafne porady plusuje oczywiscie:)

a i wolalbym jednak uzywac firewalla z sp2 a nie jakiegos innego bo ten jest wygodniejszy zdecydowanie:)

__

Użytkownik
snup

2006-02-15 21:21:25

zadzwon do twojego isp?

__

Użytkownik
wufei

2006-02-15 21:24:42

forum.tweak.pl

__

Użytkownik
snup

2006-02-15 21:29:06

zadzwon do swojego isp?

__

Użytkownik
Cnotek

2006-02-15 21:33:21

co im do tego skoro to nie problem internetu ale konfiguracji mojego kompa ? bez sp2 jak widac chodzi wszystko :) oni sie zajmuja konfiguracja ale do moedmu nigdzie dalej:/

__

Użytkownik
e2

2006-02-15 21:46:16

sformatowałeś kompa? omfg ja zawsze formatuję partycję systemową ;D

__

Użytkownik
Cnotek

2006-02-15 21:47:00

szczegoly:D

__

Użytkownik
e2

2006-02-15 21:51:59

dobra, na serio to wydaje mi się, że masz multimedię jako providera ;]

powiedz po kolei jak ustawiałeś sieć przy instalacji systemu to może ci pomogę ;)

__

Użytkownik
Cnotek

2006-02-15 22:29:06

aj mylisz sie tpsa a dokladniej dsla :)
sieci nieustawialem jedynie wpisalem adres ip maske podsieci brame domyslna i dnsy:) no i juz nawte niepamietam ale chyba samo stworyzlo sie polaczenie sieciowe bo kabel byl podlaczony:)jedynie co to pytalo o grupe robocza to zostawilem domyslna:) ale sieci nieustawilem bo mi niejest potrzebna wazne jedynie zeby komputer widzial switcha ktory jest podlaczony do modemu ale zebye widziec drugiego kompa tomi niezalezy:) ale to wogule strasnize dziwne jakies jest ze odrazu po instalacji sp2 mam jakies ustawienia zasdy grupy blokujace mi mozliwosc wlaczania czy wylaczania zapory:/ nigdy czegos takiego niemialem:/

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2953 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie