Zal w eSportach. :E

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
xewan

2006-02-10 01:49:58

Luzuj ;D To z rodzicami to podalem jako przyklad. Ale duzo dzieci grajacych dobrze w jakies gry jest po taka wlasnie kontrola rodzicow. A rodzicowi nieraz ciezko wytlumaczyc pewne rzeczy. W stylu : pojade tam i nie bede nic od nikogo bral itp. itd. A rodzic ale moga ci wcisnac na sile ojeju jeju panie czarodzieju. Nie chodzi mi konkretnie o te foty i ze czepiam sie konkretnej rzeczy. Chodzi mi o obraz jaki tworzy sie w umsyle osoby, ktora nie jest w temacie dragow i esportow, a chce wlasnie sie w niego wdrazyc. Mam nadzieje ze kumasz OCB ;)

Peace.

__

Użytkownik
xewan

2006-02-10 01:53:13

[-] :E

Wlasnie o takie zachowanie mi chodzi.
Jednak nikomu tego nie polecam.
Ale to wlasnie zdanie jakis dzieciak oleje po przeczytaniu twojego posta :E
I sprobuje. I zacznie cpac. Bo bedzie myslal ze wkoncu do czegos dojdzie.
Okej nawet jak dojdzie to co mu z tego jak bedzie wazyl 40 kilo, mial zolte
oczy i rozje**** organizm. Kumasz ?

__

Użytkownik
chopin

2006-02-10 09:51:26

AAAA bo z rodzicami to zawsze tak :P

__

VIP
bizzare

2006-02-10 10:26:05

No ale dojdzie do czegoś, prawda ? ;asd

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-02-10 10:53:47

zmienione.. :) masz racje, moj blad ze o takich rzeczach pisze.

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 12:34:17

Na twoim miejscu bym sie zapierd***, dlatego, ze ktos zrobi program o tym ze gaming jest zly albo o tym, ze na swiecie zyja narkomani. Doprawdy jesli twoim jedynym zmartwieniem jest to, ze Polacy (bo oczywiscie zaden Niemiec jeszcze nie zdolal na ta strone wejsc, a jest ich 80 milionow !!!@!#@!#!oneone!!!!!) na intergalaktycznej stronie esports.pl zobaczyli zdjecie na ktorym ktos wciagal "nie-wiadomo-co" i przez ten jakze potworny i wielce znaczacy fakt sponsorzy northconu zerwa z nimi kontrakt to ci wspolczuje. Masz bardzo nudne zycie jesli sie onanizujesz na widok bialego proszku.

__

VIP
bizzare

2006-02-10 13:13:30

Jezu, ale mi nie o to chodziło. Ten biały proszek pier*oli mnie tak samo jak Ciebie... tak samo jest z gamingiem, wcale nie zależy mi żeby to się rozrastało. Chodziło mi o to, że ludziom, którym zależy na tym, powinni iść w stronę trochę inną niż pokazywanie takich zdjęć, ale nie będę Ci tego tłumaczył bo powiesz, że mi na tym zależy i się tym przejmuje. :F

To tak jakby otworzyli nowa szkołę karate i zachęcali dzieci, żeby się zapisywać. Rodzice by weszli ma stronę szkółki i ogladali zdjęcia z ostatnich obozu gdzie wszyscy chleją wóde.

Ja się tymi zdjęciami nie przejmuję, wiszą mi. Wyraziłem tylko swoją opinię, że organizatorzy sami rzucają sobie kłody pod nogi. Ale jakbym miał tylko wypowiedzieć się w stylu "ojej straszne" to wcale bym tego nie robił.
eot.

__

Użytkownik
xewan

2006-02-10 13:35:55

[+] Za inteligencje ;]

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 13:52:02

Z ta roznica, ze dzieci na karate nie biora prochow, a esportowcy i owszem. Po co wiec pokazywac cos czym nie jest ? Jesli sa ludzie, ktorzy nadal traktuja lany jako miejsce zeby sie nacpac czy nachlac to nie przysparzaja i tak juz nadwatlonej popularnosci "graczom". Jesli wyeliminuje sie zjawisko to tym samym zdjecia znikna.

P.S Nie musisz zaczynac od wycieczek osobistych.

__

VIP
FervenT

2006-02-10 13:57:22

tak. esportowcy na imprezach typu MP/WCG/lany/turnieje przecież piją, palą i biorą. a jak dzieci z karate jak to nazwałeś pojadą na obóz albo coś takiego, i gdzieś opiekun pójdzie to wiadomo, że zaczyna się libacja.
z taką róznicą, że oni przez to nie mają lepszych wyników

__
^_*

VIP
bizzare

2006-02-10 14:12:45

sorry, że Cię uraziłem.

Jesli wyeliminuje sie zjawisko to tym samym zdjecia znikna.


Racja, ale z drugiej strony, dzieciaki które za wszelką cenę chcą być pro i śledzą poczynania graczy na turniejach, mogą sięgnąć po dragi po obejrzeniu zdjęć. Dodatkowo naczytają się, że to pomaga się skoncentrować itp.

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 16:30:50

Malo wiec wiesz o dzieciach z karate i ich obozach. To jest bardzo specyficzna grupa ludzi, ktorzy na takie rzeczy jak libacje sobie nie pozwalaja. Nie mowie tutaj, ze esportowcy i tylko esportowcy to narkomani. Nie, narkomania istnieje wszedzie, i rownie dobrze narkomanem moze byc strazak, policjant czy pan, ktory podklada glos pod tate muminka. Chce tylko pewnej grupie ludzi, ktora podnosi glos i bulwersuje sie zdjeciem uswiadomic, ze na programy o szkodliwosci spolecznej gier, internetu, telewizji, radia i ksiazek malo kto sie juz lapie. A jesli sie lapie to jest idiota i nie warto sie nim przejowac. Normalny czlowiek nic sobie z tego nie zrobi, acz wszystko jest dla ludzi jesli sie umie z tego korzystac prawda? Natomiast, jesli chodzi o libacje to sie na lanach zdarzaja, ale to juz chyba wynika z charakteru mlodziezy i polskiego spoleczenstwa lub inaczej nazywajac, "slowianskiego temperamentu".

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 17:00:53

Zlukaj to: http://esreality.com/?a=post&id=1006172

__

VIP
FervenT

2006-02-10 17:14:50

To jest bardzo specyficzna grupa ludzi, ktorzy na takie rzeczy jak libacje sobie nie pozwalaja

hmm... aqart sie składa, że byłem na obozie taekwon-do i grupce szkolenioej kyokushin. Wiem jak to działa. Nie pozwolą sobie, bo forma spadnie, gorzej się ćwiczy next dnia itp. Bo sztuka walki to także sztuka panowania nad sobą?
Wiem, o co Ci chodziło. Ale ja też wiem swoje...

__
^_*

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-02-10 17:20:18

[+] za zwrocenie uwagi. :]

__

Użytkownik
zEx

2006-02-10 17:24:41

[+] za spostrzegawczosc

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-02-10 17:34:47

[+] za [+] :D

__

Użytkownik
e2

2006-02-10 17:39:23

ban za nadmierne plusowanie ;PPPPPPPPPP nie no żart :D

gdzie twoje mr. przed nickiem? zmieniłeś płeć? :D

__

Użytkownik
Mr.Dedek

2006-02-10 18:28:20

ukradli. ;P Poprostu jak zakladalem konto nick "dedek" byl zajety (nikt nie logowal sie od paru miechow, ale admini nie chcieli zmienic/usunac :P) wiec dalem sobie "mr." pred nicka (jak to robilem czesto w roznych grach ^^). Wkoncu zobaczylem, ze dedek jest wolny, wiec "mr." poszlo w odstawke. ^^

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 20:18:11

Akurat sie sklada, ze bylem wicewicemistrzem dolnegoslaska w wieku lat 15 w kjokuszin i troche lat poswiecilem na trening. Uwierz mi tez, ze nie bylem na jednym obozie :D....

__

VIP
Shiro_4

2006-02-10 20:30:34

Wiesz, zawsze znajdzie sie grupka chetnych, ktora bedzie chciala sprobowac, ale akurat tutaj konsekwencje dla takiego czlowieka sa nieporownywalnie wieksze. Na lanach nie ma kolesi z 4 danem :P. Poza tym wpadka wiaze sie z prawdopodobnym wydaleniem z klubu i zawsze pozostaja wyrzuty sumienia, ze sie zlamalo bushido !!. Anyway wszystko zalezy od mentalnosci, a jesli ktos chce cwiczyc i cos osiagnac to po uzywki nie siega, zreszta jak juz wspomniales perspektywa treningu nastepnego dnia rano o 7 na kacu, to.... powiem tyle, ze to nie jest dobra perspektywa :D. Uzywki to margines marginesu. Przynajmniej tak bylo w moim otoczeniu.

__

VIP
FervenT

2006-02-10 22:15:55

hehe czasami na lan wpadnie ktoś dobry ;]
ale to aqrat zbieg okoliczności ;D

__
^_*

Użytkownik
PiWo5z

2006-02-10 22:46:32

zal.ru ? :)
nadal sie bedziesz logowal na login mr.dedek... to co teraz zrobiles mogles zrobic juz dawno ;)

BTW: cpanie jest spoko i jak sie cpa to sie jest elo ziąąą.... : DDDDDD

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

7398 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie