Gamepad do mordobicia 2d

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
ICARIUM

2006-01-23 15:55:59

Kupiłem ostatnio czasopismo z pełną wersją 2d mordobicia "Guilty Gear X2 Reload". Na klawiaturze nie da się wykonać większości ciosów i combosów. Mam co prawda pada, ale to jakiś a4tech, który się ciągle rozkalibrowuje.

Szukam zatem jakiegoś dobrego pada w sensownej cenie, raczej bez bajerków typu wibracje. Zależy mi na wygodnym i efektywnym "robieniu" ćwierć- i półokręgów, jakie są wymagane w rysowanych mangowych bijatykach. Zależy mi na padzie z 6 przyciskami pod prawy kciuk (przyda się w street fighterze, hehe).

Oczywiście pierwszą firmą o jakiej pomyślałem jest logitech. Bardzo mi pasuje układ klawiszy, kształt "krzyżyka" i ogólny kształt wingmana rumblepada, ale cena wydaje mi się lekko niestrawna, hehe.

Zastanawiam się też nad firmą Saitek. Czy jest to dobra firma? Czy pady Saiteka są dobrej jakości? Cena, kształt ogólny, kształt "krzyżyka" i układ klawiszy modelu [url=http://www.saitek.pl/sklepsaitek/index.php?strona=produkt&id=23]P880[/url] bardzo mi się podobają. Czy warto kupić ten model?

Może są jeszcze jakieś inne, warte uwagi firmy i modele?

PS. A skoro już pytam, to może ktoś wie, gdzie znaleźć jakieś opisy bardziej złożonych combosów z "Guilty Gear X2 Reload"?

__

Użytkownik
Akhor

2006-01-23 15:59:48

Ty na prawdę nie masz w co grać ;D ?

__

Użytkownik
ICARIUM

2006-01-23 16:05:42

Człowieku, 2d mordobicia to poezja. Street Fighter, King of Fighters, Mortal Kombat, Samurai Shodown, Last Blade i wiele innych to dzieła sztuki. Dowód na to, że nie trzeba shaderów, polygonów, geforców i gigabajtów, żeby stworzyć grę z duszą.

__

VIP
spec_u

2006-01-23 16:09:16

aaa stare dobre czasy bijatyk 2d mi sie przypomniały... to był hardkore : :D

__
ema

Użytkownik
knoxville

2006-01-23 16:45:34

Polecam pada firmy Saitek P880. Jestem jego posiadaczem i nie mam na co narzekać. Solidnie wykonany, dobrze leży w rękach. Niestety nie testowałem go na "mordobicach" :) a na grach sportowych typu fifa, nhl, thps2

__

Użytkownik
El-Mo

2006-01-23 17:13:45

SNK > Capcom
Metal Slug, Aerofighters, Ninja Masters, Garou, Art of Fighting, Fatal Fury ... =)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2056 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie