Temat sc / sc:bw na eSports.pl

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
MerT

2005-01-01 19:09:40

patrz na komentarz #39 ;P

__

Użytkownik
zEx

2005-01-01 19:51:21

MerT skontaktuj się ze mną na GG. Z góry wielki dzięki :)

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-03-10 12:53:06

mozna by "troszke" ruszyc ten temat, ale nie dales nam tak naprawde tematu do rozmowy, "sc/sc:bw w polsce to raczej znaczaca czesc Gamingu jesli mozna to tak nazwac" i co my mamy na to napisac?? tak owszem masz racje i to wszystko co mozemy w tej chwili powiedziec, musisz dac nam temat do prawdziwej dyskusji, zywej, w takie w ktorej bedziemy wydrapywac sobie oczy :D:D, pomysl troche i napisz cos zapierajacego dech w piersiach, wtedy pogadamy :D:P

__

Użytkownik
Hauzer

2005-05-09 18:14:03

brakowało tego komentarza to sie wpisałem:)

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-05-10 06:49:00

Hmmm to ja też sie zgadzam oczywiscie :) BroodWar to wy***te stworzenie poprostu. Zubrzyk a tobie bardzo chce się wydrapywac oczy :>??

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-05-10 15:12:33

hehe niedokladnie to mialem na mysli:D:D, chodzilo mi o to ze mozemy sie tylko ogolnikowo wypowiedziec na ten temat, tak jak Ty to zrobiles

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-05-11 22:35:05

no ba :D nieprzejmuj się ja zawsze nie wiem co mówie :) hehehehe. Ale plusika mozesz mi dać :D wcale sie nie obraze heheheeheheheh

__

Użytkownik
zubrzyk

2005-05-14 09:29:21

hm, plusika? :D:D, wprawdzie nie ma za co ale skoro tak ladnie prosisz to dostaniesz hehe tak nic mi nie szkodzi:D:D

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-05-16 11:18:55

Jak nie ma za co :) A tak dla jaj :) heheheh w każdym razie thx :) Teraz jestem gosu real :) Mam całe 3% popularności :) A tak przy okazji plizzz podajcie mi jakieś programiki które przeedytują mi repy z SC do gformatu video :)

__

Użytkownik
Piechu

2005-05-30 12:01:54

ja moge pisac o scenie sc o grach reprezentacji Polski jak i o orzgrywkach klanowych jak cos to gg 4942841 albo email [email protected]

__

Użytkownik
OpSi

2005-07-06 16:40:45

ja jestem chetny ale .. co to jest wogole ten eSports ;] ? nw i tak wymiata

__

Użytkownik
True_Spike

2005-07-06 16:53:18

e-sports bedzie miec spore problemy z 'dotarciem' do spolecznosci SC:BW, biorac pod uwage jaka pozycje obecnie zajmuje NetWars.
I kompletnie nie zgadzam sie z twierdzeniem 'po co zajmowac sie SC skoro nikt z tej spolecznosci nie zaglada na e-sports'. Skoro ten serwis nigdy w zaden sposob nie 'zajmie sie' SC:BW to dlaczego ktos z tej spolecznosci mialby tutaj zagladac? Kompletnie bez sensu. Jezeli faktycznie Wam zalezy na wiekszej popularnosci wsrod graczy BW to musicie tej grze poswiecic sporo uwagi, zeby moc na to zapracowac. Przy obecnej postawie sprawiacie raczej wrazenie takie, ze to nam (graczom BW) powinno zalezec na tym, zeby e-sports zajelo sie BW, podczas gdy jest raczej odwrotnie.

__

VIP
fragmat1c

2005-07-06 17:59:45

dobra opinia, zgadzam sie. Sytuacja ulegnie poprawie, chociaz nalezy rowniez zauwazyc, ze eSports.pl jest calkowicie innym serwisem niz netwars.pl

__

Użytkownik
True_Spike

2005-07-06 18:32:47

Fakt faktem, z tego co jak dotad zaobserwowalem esports.pl raczej probuje sie stac takim 'polskim GosuGamers.net', co zreszta bardzo mi sie podoba.
Wspomnialem o netwars po spolecznosc BW (polska) jest bardzo 'netwars-scentralizowana' i z wyjatkiem ladderow takich jak chociazby WGT nie udziela sie raczej na innych serwisach ala 'community site', nawet tych najwiekszych, zagranicznych, wiec ciezko bedzie Wam sie 'przelamac', choc wydaje mi sie ze gra jest warta swieczki :)

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

454 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie