eSport - powód do dumy?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
GrooBer

2008-03-10 16:43:45

post 20.11.2005
odpowiedź 9.03.2008

pwn3d xD

__

Użytkownik
versedi

2008-03-11 22:53:18

Powód do dumy to trochę przesadne określenie. Jednak nie wstydzę się tego, iż staram się być na bieżąco w e-sport'cie.
Swego czasu byłem typowym no-life'm, grałem przez wakacje 14h dziennie minimum, w rok szkolny lekcje spędzałem myślami będąc już na komputerze. Jednak pewnego razu mój starszy brat uświadomił mi, iż takim tempem to Ja nigdy nawet dziewczyny nie pocałuję. Wtedy zrozumiałem, że nic nie mam z tego życia. No dobra mam znajomych, wiedzę na temat gier. A na co się mi to przyda? Dla zabawy. A jak można się bawić przez ponad pół doby? Od wtedy zacząłem jeździć na dyskoteki, przez tydzień spotykać się z kumplami, wypadać na piwko etc.
Oczywiście nie porzuciłem e-sportu jednak nie jestem do tego stopnia aktywny jak kiedyś. Gram sobie w klanie, pisze news'y na stronie klanowej, ale to tylko tyle. Jedni się ze mnie śmieją, inni nie mają zdania. Osobiście mi to rybka. :)

__

Użytkownik
freak

2008-03-12 00:07:59

Znaczy pijesz na umór i uganiasz się za spódniczkami? Wróć do starych nawyków browaroszeq :D Bo kurna twój pan i władca wybiera się za kilka dni odwiedzić kabaty!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2827 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie