Fenomen CS'a ?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
spectrall

2005-11-24 16:08:25

oczywiscie...
lamus schowa sie za skrzynka, reszta "pro ekipy" zalatwi sprawe i wygrywamy runde, fajnie co?
i przestan mnie obrazac bo jak narazie nie powiedzialem na ciebie nic zlego chlopie, wogole to nie byl nawet post skierowany do ciebie (bo ty odpisac z sensem nie umiesz), wiec jak do ciebie nie pija to nie nadstawiaj kieliszka...dyskusja z toba nie ma sensu.

po drugie...
widze ze nie rozumiesz pojecia "element taktyczny"...a szkoda.

eod (end of discussion mozgu)

__

Użytkownik
spectrall

2005-11-24 16:10:08

po drugie...
widze ze nie rozumiesz pojecia "element taktyczny"...szkoda.

__

Użytkownik
reurion

2005-11-24 16:42:13

co do elementu technicznego to chyba wiem cos na ten temat ale tak jest w rzeczywistoasci jak w taktykach 1 gracz osłania druzne ze snajperki (awp) a reszta walczy niestety o taktyce widze niewiesz zaduzo bo jesli wydaje ci sie ze wlecisz jak rambo po zakladników wybijesz ich i wrcuisz z zakładnikami nieosloniety wrucisz z kąd wiesz ze oni niemaja snajpera ale pan o tym niepomysał tak samo jest w cs chyba ktos musi kogoś osłaniać ale ty wolisz wleciec na hardcore style z kosiarka(mini gun) rozwalic wszytsko i wszystko i wszystkich to gl w grze a nie daj boże w rzeczywistosci i mi tu nie PIERD**mi ze karzdy kto chiwlke zakampi to odrazu jest noob bo niestety tak czasem jest ze trzeba ale ty idz ze swoja rakietnica i wal se pod nogi i tak podskakuj.... i uwalniaj piekna ksierzniczke:D

__

Użytkownik
Venomen

2005-11-26 20:03:27

Ok. Muszę się wypowiedzieć bo na razie sami "specjaliści" się wypowiadają. Więc fenomen csa polega na tym, że ciągle grasz i cały czas spotykasz coś nowego, zaskakującego, ciągle się uczysz.
Ja robie to już od 3,5lat i ciągle mnie to nie nudzi. Co więcej NIGDY nie odczuwam potrzeby zagrania w inną gierke.
CS wymaga od ciebie nie tylko reflexu, opanowania, celności itp ale także umiejętności współpracy z teamem, realizowania/układania taktyk, organizowania klanu - co ćwiczy się z zespołem miesiącami i wbrew pozorom nie jest to nudne.
To tylko kilka powodów dlaczego CS jest ciągle popularny i ma mnóstwo graczy. Jeśli rozmawiacie o tej grze, nie oceniajcie jej po FFA itp. Tutaj liczy sie tylko gra 5on5 chłopaki bo sens tej gry to rywalizacjia i gra w zespole a nie zbieranie kolejnego fraga ; )
Można zauważyć analogie do najpopularniejszych sportów fiz. np.: piłka nożna, koszykówka, futbol amer. itp itd - to są też gry zespołowe...

Pozdrawiam resztę eSportowców.

__

Użytkownik
e2

2005-11-26 20:11:20

pamiętaj, że ja w cs'a gram bardzo długo. Sam o nim piszę od półtora roku więc mam odpowiednie zdanie i znam dobrze grę.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5459 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie