Miedzynarodowy turniej Q3 w Rzeszowie...

Dostosuj

Autor Wiadomość
PRO
igor

2003-07-28 18:11:57

Reklamowany juz od jakiegos czasu miedzynarodowy turniej Q3 w Rzeszowie, przez niektorych uwazany za najwiekszy turniej vQ3 w Polsce, okazal sie dla mnie wielkim rozczarowaniem. Czemu? Do tej chwili nie ma zadnej informacji na temat tego kto wygral turniej... zero coveragu, brak GTV, scorebotow, wynikow, zdjec, a tylko shoutcast.

Panowie, jesli zabieracie sie za cos duzego to zrobcie to dobrze z kazdej strony... na turniejach lokalnych sa duzo lepsze coverage, a to byl miedzynarodowy turniej vQ3 i TDM...

__

VIP
ash

2003-07-28 19:37:27

omg
A po huj komu coverage jak tam wszyscy byli:>

Wiecie co, a turniej byl bardzo hujowy bo kostka brukowa przed cafe byla nie taka jak trzeba

__

VIP
bizzare

2003-07-28 19:43:46

no chyba nie wszyscy byli, a nawet jesli to gtv i tak powinny byc, nie mowiac juz o wynikach. W takim razie po co jest gtv, na duzych zagranicznych turniejach?... przeciez kazdy moze tam pojechac...

__

Użytkownik
Bs0d

2003-07-28 21:54:42

LOL wyniki sa znane juz od dawna. To mnie przez caly weekend nie bylo, a nie mialem problemu zeby na wieczor w niedziele poznac wyniki tdma. No ale jesli jeszcze ktos ich nie zna to podaje:

- tdm
1/2. deadhead/voodoo4 - oba klany z Bialorusi; finalu nie grali i podzielili sie nagorda
3. hools2 - po przegranym meczu z dh toxic pokazal na co stac Polakow, zachowujac sie jak przyslowiowy plebejusz = [

A tu jeszcze w nagrode dwa linki do demek z pova gracza deadhead:

http://deadhead.webm.ru/demoz/reactdeadhead-TDM-ospdm5-2003.07.26-15.22.34.rar
http://deadhead.webm.ru/demoz/reactdeadhead-TDM-q3dm7-2003.07.26-14.10.46.rar


- 1v1
1. cGu.Guard
2. dx-sting
3. cGu.nova
4. 666-benny

Poza tym wiem, ze mimo kilku trudnosci turniej przebiegal w swietnej atmosferze, wiekszosc uczestnikow byla bardzo zadowolona, no bo w koncu nie sama gra co dobra zabawa jest najwazniejsza. GJ dla calego FF i czekam na kolejna edycje, ale tym razem tylko jeden tryb - 1v1 =]]

__

PRO
igor

2003-07-28 21:56:06

Oczywiscie wszyscy tam byli, tak samo mozna powiedziec o koncercie Rolling Stonesow w Pradze, przeciez wszyscy tam byli (80tys ludzi) wiec po co w ogole innym wiedziec, ze cos takiego w ogole sie wydarzylo. Albo jeszcze lepiej, po co transmisje z Olimpiady jak i tak wszyscy tam sa. Final mistrzost swiata Brazylia vs. Niemcy, po co to w ogole puszczac w TV i tak wszyscy tam sa. LOL.

Widzisz drogi ashu, nie bylo tam nawet 5% graczy Q3 w polsce. Co to w ogole za okreslenie "wszyscy tam byli, wiec po co coverage?"...

Na turniejach lokalnych nie ma "wszystkich" i dlatego tam sa demka na biezaco, zdjecia, wyniki i newsy na stronach.

Zalosc...

__

PRO
igor

2003-07-28 21:56:59

byles tam? to moze dlatego znasz wyniki...

__

PRO
igor

2003-07-28 21:58:09

byles tam? to moze dlatego znasz wyniki...

__

Użytkownik
Bs0d

2003-07-28 22:04:51

Nie bylo mnie tam. Poza tym gram tylko CPMa. Wyniki poznalem siedzac na ircu i przegladajac polskie www. Na q3.fpp.pl wyniki tdma byly juz w niedziele. Wyniki 1v1 mozna bylo znalezc w komentarzach na orgu. Musze przyznac, ze oprawa medialna byla naprawde kiepska, ale nie mozna mowic ze do dzis nie wiadomo kto wygral. No nie przesadzajmy. Wierze ze nastepna edycja bedzie bardziej dopracowana pod tym wzgledem, ale i tak mowie GJ FF =]

__

Użytkownik
Bs0d

2003-07-28 22:07:11

ash nie przesadzaj... Dobrze wiesz ze tam polowy sceny q3 nie bylo i mam nadzieje ze ta buzka na koncu twojej wypowiedzi to potwierdza :P

__

PRO
igor

2003-07-28 22:18:22

Ja tam komentarzy nie czytam, rozumiem, ze na fpp.pl i esp.pl nie ma newsa z wynikami turnieju, ale na orgu, a tym bardziej na stronie FF taki news powinien sie pojawic.

__

VIP
stR4y

2003-08-02 12:35:26

Zaluje jak cholera, ze nie wybralem sie na ta impreze, pod nosem miec takie cos i tak spalic :/ wtopa, ale co tam demka sobie poogladam ;). Organizacja slyszalem, ze nie byla zbyt dobra, ale czego chcecie ?! To pierwsza taka impreza w Rzeszowie i okolicy i nie mozna sie spodziewac odrazu turnieju na skale CGL, tam panowie maja juz doswiadczenie, a tu dopiero zdobywaja i powinniscie cieszyc sie, ze ktos sie jeszcze interesuje i tak juz zdychajaca scena q3 i robi takie imprezy !!! Przeciez mogli zrobic turniej CS'a bo jest popularniejszy od Q3 ! Ja sle organiztorom GJ poniewaza mimo wpadek odstawili sporo dobrej roboty i pokazali dobre checi. A skoro niektorzy tutaj wiedza tyle na temat organizacji to niech sami sproboja. Ofkoz nie chce sie nikomu narazac ale wyloozujcie panowie.. i cieszcie sie z tego co jest.

__

VIP
gosti

2003-08-02 16:04:25

Czyli nikt nie powinien komentowac wtopy (bo jak to nazwac?) organizacyjnej? Albo pojde nawet dalej: mowic ze bylo cacy?
Organizacja jesli chodzi o coverage byla fatalna, o tym jak bylo na miejscu nie bede sie wypowiadal bo mnie poprostu tam nie bylo.
Na szczescie kazdy sie uczy na bledach, a ze ten turniej byl (chyba) pierwszym w karierze organizacyjnej osob, ktore sie tym zajmowaly, to nalezy im wybaczyc.
tyle;P

__

Użytkownik
ShreQ

2003-08-02 17:10:40

Jeśli chodzi o organizację FFT to uważam, że była dobra, zresztą nawet litwinom się podobało. GTV nie było gdyż zabrakło kompów aby zagrać swój mecz trzeba było bardzo kombinować bo wszystkie kompy były już pozajmowane. Chłopakom nie wypaliły pertraktacje ze sponsorami i na stanie było niewiele ponad 20 kompów. Początkowo turniej był rozgrywany w dwóch kafejkach (faza grupowa) jednak gdy liczba uczestników znacznie zmalała turniej odbywał się w jednej kafejce. Nie wiem jak wypadł Showcast bo nie słuchałem (byłem na miejscu :D) ale leni i lukas dawali z siebie wszystko. Szykuje się druga edycja turnieju także życzę chłopakom GL, jeśli druga edycja będzie taka dobra jak pierwsza to będzie zajebiście.

__

VIP
stR4y

2003-08-03 11:13:29

Powyzej masz wypowiedz, znajomego ktory tam byl i jak widac jest zadowolony! Mam pytanie do Ciebie GOSTI miales kiedys do czynienia z organizacja turniejow?? Wiedz, ze to wszystko nie jest takie proste- ludzie zapieprzaja zeby zorganizowac taka impreze i nikt tego nie skomentuje! Wolicie komentoac jak to bylo hoojowo choc nawet sami tam nie byliscie!! coverage to nie wszystko! Zreszta jakby ktoremus z serwisow zalezalo to wyslal by tam redaktora, ktory by komentowal na biezaco. Bo powiem szczerze, ze ostatnio zauwazylem ze ten caly coverage polega na tym, ze gosciu siedzi w domku przed monitorkiem i sprawdza wyniki na stronie organizatora! CTRL+C potem, CTRL+V oo i mamy newsa o turnieju :) A jak zabraknie tych wynikow na www to juz jest problem i zla organizacja! spoko spoko ale panowie przemyslcie to co tu pisze.. nie mowie o wysylaniu ludzi na QuakeCon ale na lokalne imprezy, kazda szanujaca sie redakcja powinna miec kogos w kazdym regionie polski, jakiegos redaktora, ktory pojechalby na turniej, gdzies niedaleko jego miejsca zamieszkania i wysylal by informacje na bierzaco. GL

PS. Wyjezdzam dzisiaj do Leby wroce kolo 17.08. , wiec nic nie napisze juz na tym forum przez najblizsze dwa tygodnie. Pozdrawiam

__

VIP
stR4y

2003-08-03 11:15:07

hehe nie powyzej tylko ponizej, ofkoz chodzilo mi o koment ShreQ (pzdro)

__

VIP
ognos

2003-08-03 15:33:27

pozwolcie ze cos powiem, kazdy kto przyjechal na turneij ma prawo byc zawiedziony, ja tez bym byl gdybym tego nie zorganizowal i przyjechal tylko sobie w nim zagrać jak wszyscy (co nie wyklucza faktu ze jako organizatorem jestem rowniez zawiedziony - klamstwami naszych sponsorow), impra nie wypalila w 90% przez to, ze apollo net (sigma comp.) (nie boje sie zrobic ****om antyreklamy) nie dala swoich obiecanych 20 super kompow. gdyby one byly wtedy caly turneij rozegralibysmy w 1 kafejce (HDC) i zgodnie z wczesniejszymi zalozeniami (czasowo tez). kompy ze slabym dzwiekiem mialy isc na servy lub mialy byc do nich podpiete karty muz. zewnetrzne (bo te byly z zintegrowanymi). dlaczego sie wiec tak ne istalo ? bo musielismy wykorzystac wszelkie kompy jakie byly zeby bylo te 16 kompow w kafe aby mozna bylo rozgrywac choc 2 mecze naraz !!! a na zmiane tych kart nie bylo juz potem casu bo myslelismy jak tu wogole rozegrac turneij. kafejkoiwych kompow bylo 14, 2 z tych 16 musielismy jeszcze pozyczac od prywatnych znajomych !!!. nagrody byly mniejsze bo trzeba bylo oplacic 2 kafejki jakie nam zgodzily sie pomoc (wynajecie na dzien) w rozegraniu meczy. takich rzeczy jak gtv czy inne ****ly nei bylo wlasnie dlatego ze nei bylo kompow na to !!! a apollo nie pozyczyl nam kompow bo zaczal sie nagle na dzien przed turnriejem obawiac ze mu kompy zniszczymy i zazadal zastawu (kafejak lub samochod) za all kompy ! wlasciciel kafe nie zastawi dorobku calego swojego zycia a ja nie mam z czego. Dziwne to z ich strony, bo 2 tyg przed turneijem byli na 100 % przekonani ze nam pozycza - ludzie jak cos takiego slyszycie to nei wierzcie chocby najbardziej wiarygodnej firmei - tylko zadajcie kontraktow ! Gdybysmy wiedzieli o tym zastawie wczwesniej pewno bysmy cos wymyslili. Obawiali sie najpiew ze nie bedziemy miec licencji na win98 (az 20 dodatkowych), poniewaz aby all bylo wporzadku naklejka licencyjna systemu musi byc naklejona na kompie - tu nie wystarczalo pozyczac oryginalnych windowsow jak w przypadku quakea3. cala ta zabawa z pozyczaniem to zreszta przejaw naszej walki z apollo ktore chcialo miec zagwarantowane ze nam nie zwina kompiw w razie kontroli (kilka dni temu zarewirowali 8 kpmpow z teatru (!!!) tylko daltego ze nie mieli nalepek z win na kompach..). zdecydowalismy sie wiec ze na tych 20 kompach bedziemy miec linuxy - niestety dalej zadali zasstwu. zrezygnowalismy wiec z apollo a jako ze na wynajecie jalkichs kpompiw bylo juz za pozno wiec chceilismy wogole odwolac turneij. 2 ostatnie dni do turneiju to byl prawdziwy koszmar !!!!!!!!!!!! litwini juz na miejscu wiekszosc ludzi w pociagach i co my im powiemy ??? na szczescie ktos wymyslil ze mozemy sprobowac wynajac te kafejki oczywiscie za oplata i przynajmnij doprowadzic do rozegrania turnieju w tych warunlach jakie juz sa. bolo - nie ****l ze nic nei placilismy - 500 zaliczki na obiady, 1000 nma noclegi - ty mysliosz ze taka kase latwo skombinowac ??? ja sam z wlasnej kasy stracilem z 2 banki zeby zorganizaowac tren turneij. nei wyszedl - sponsor nawalil. jak na zlosc w niedziele zaczelo sie cos ****lic z pradem. co chwila zaczelo wywalac korki jak nei prezednie to tylne... musielismy wesprzec sie pomoca fachowca czyli elektryka ktoremu tez trzeba bylo zaplacic - musilesmy liczyc pobor pradu kazdego urzadzenia zeby nei przeciazyc znow korkow i daltego to musielismy zrezygnowac jeszcze z czesci kompow oraz nie moglismy wlaczyc klimy !!! oba contesty trwaly do tak pozna po prostu z braku kompow i wogole. ja nei spalem praktycznie 3 doby poczynajac od piatku gdzie wstaslem o 3 rano zeby odebrac litwinow z stacji pkp, z pt na sob mialem moze 4 h snu, z sob na nie 1 h snu w kafe i znow do ranaw poniedzialek trwal turneij... ja osobiscie ciesze sie przynajmneij ze ludzie umia sie bawic i byla fajna atmosfera na tym turnieju, zwlaszcza z 26 na 27 przy swietnym komentarzu lukasa i meczach miedzy polakami i litwinami ktorzy sa naprawde wporzo ludzie - na odjezdnym dali mi jeszcze flaszke litweskiej :D co do voodoo4 i deadheads to nei wiem czy beda juz mieli ochote sie u nas zjawic po tym jak ich niektorzy potraktowali nie bede tu wymienial z xywy choc powinienem.

(c)performer

__

VIP
ognos

2003-08-03 15:38:40

holy uwazasz ze 150 graczy to 5% polskiej sceny q3? :/
nie chce cie rozczareoawc ale scena q3 w polsce napewno niema 3000 graczy :/

__

VIP
ognos

2003-08-03 15:40:52

gtv i scoreboty masz wyjasnione dlaczego nie bylo, natiomiast czesc zdjec jest juz na stronie, wyniki dzien po turnieju sie pojawily, dzien pozniej czesc demosow..
reszta demosow idzie do mnie na cdku

__

VIP
gosti

2003-08-03 16:53:42

szkoda ze nie odpowiesz na tego psota ale trudno. A wiec:
przeczytaj jeszcze raz mojego poscika i sie zastanow co zle zrozumiales po pierwszym przeczytaniu.
A zeby bylo Ci to latwiej przyswoic: napisalem ze chodzi mi o coverage. Jak bylo na tym turnieju to mnie jakby to ujac... nie interesuje, bo mnie tam nie bylo.
A z organizacja turniejow nie mailem do czynienia i nie chce miec.

__

VIP
gosti

2003-08-03 17:04:01

wymien wymien, chetnie sie dowiem :D
co do organizacji: byla jaka byla, wiem o niej tylko tyle, co uslyszalem od innych. Coverage fatalny, bywa. Anyway dobrze ze jednak turnieje powstaja itp itd
Za to dla organizatorow respect.

__

VIP
ash

2003-08-04 03:17:29

Co do coverageu to jest tak ze tam niebylo nawte takiego zwyklego redaktora ktory moglby informowac co sie dzieje, kazdy red z orga ktory tam byl to albo zapierdalal po calym miescie miedzy cafe zeby wszystko dopiac albo sam bral udzial w grze. Skad wy chcecie coverage jak zaden serwis nie wyslal reda, wezmy przykladowo takie eswc, ciekawe jaki to mialoby coverage gdyby tam niebylo ekipy z esr czy slaya? z cached.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1547 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie