Film: Odolinski - chapter 2 by sozou

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Perez

2003-06-11 12:33:13

Niedawno pojawil sie filmik szwedzkiego gracza o swojsko brzmiacej ksywce/nazwisku Odolinski (ex-clans: CANCER, I Was Reloading, Falun, Foreign, CosaNostra, Begrip, Antiheroclan, Sovereign, Norslund, Da Imperial Executors info: sogamed).

Cale zamieszanie sprawia sozou, tworca m.in Norslund movie (thx very mean ;PP) i nadchodzacego Feminaim.

Okay, wrocmy do samego Odolinski - chapter 2. Juz od pierwszych sekund mozna odniesc wrazenie, ze autor ma pojecie o robieniu filmow:D.

Poczawszy od intra, po sposob w jaki sklejono fragi widac, ze mamy do czynienia z czyms wiecej niz tylko zwyklym filmem fragowym. Wszystko jest bardzo zgrabnie zmontowane, z dobrze powsadzanymi motion blurami co w rezultacie niejako “uplynnia” proces ogladania.

Ogolnie rzecz biorac podczas filmu mozna popatrzyc sobie na sporo ciekawych efektow: slow-motionow, przyspieszen, interesujacych blurrow i przejsc.

Ponadto, sozou uraczyl nas na poczatku kawalkiem o ktorym nikt by nawet nie pomyslal podczas produkcji filmu fragowego (the matriarch - ascent (jixx hard mix) - mocno polamany beat). Co istotne, zmontowal calosc tak, ze wszystko idealnie ze soba wspolgra.

Kolejny kawalek to techno, ktorego nie trawie i najchetniej kazdego tworce tej muzyki po zaznaczeniu, uraczylbym shift+delete. Do pelnej kolekcji pozostaje jeszcze Busta Rhymes i Metallica. Soundtrack niezly, ale bez jednego tekno-numeru bylby imho lepszy:DDD

Oprocz montazu, efektow i muzyki, kwintesencja filmu sa fragi. Ja tam zadnym wyspecjalizowanym, mrocznym frag-monterem nie jestem, wiec ciezko mi sie wypowiadac w tej kwestii.

Film podzielono na cztery czesci: play zone, fun zone, AWP reflex zone oraz USP/Glock zone. Do tego dochodzi niejako piaty “chapter” ending zone. Patrzac na fragi, nawet z mojego nubowego punktu widzenia, mozna dojsc do wniosku, ze niektore sa calkowicie niepotrzebne i bez nich film nie stracilby wiele. Jest troche przejazdow full-auto, mniej wycelowanych, seryjnych glow. Niektore awp-action sa strasznie nudne i podobne spotyka sie na co drugiej klanowce ;)

Mimo to, dzieki swietnemu montazowi, nawet pojedyncze kille oglada sie po prostu przyjemnie. Film na pewno warto sciagnac. Co by tu nie mowic - strasznie mi sie podoba! :DDDDD

Do sciagniecia z: http://www.fegis.nu/?id=6&D=125
Dlugosc: 11:05
Rozmiar: 293 mb

__

VIP
bizzare

2003-06-11 23:03:33

To chyba powinien byc news ;]

__

PRO
igor

2003-06-11 23:05:34

tez tak uwazam... :D

__

VIP
bizzare

2003-06-11 23:15:10

Widzisz... az sie rwie do pisania newsow, nawet jak mu nie wolno, ja bym go awansowal na twoim miejscu :PPP

__

VIP
Perez

2003-06-12 00:39:48

ja pisze jak mam ochote i piesze sobie, bo mi to sprawia przyjemnosc:)
poza tym, gdyby to byl news, zaraz ktos zaczalby mnie uczyc pisac albo przyczepilby sie do "czegokolwiek" :P
tymczasem moge sobie wyskrobac cos co byc moze kilka osob przeczyta i nikt nie przywali sie do mojego malo morcznego punktu widzenia :D

__

VIP
bizzare

2003-06-12 00:43:04

a kto sie przywala ? tak sobie zartujemy :) Kazdy ma prawo pisac to co mu sie podoba :)

__

VIP
Perez

2003-06-12 00:43:06

poza tym, gdzie sa moje [+] ?:P

__

VIP
Perez

2003-06-12 00:46:39

bo nie bylo Cie jeszcze tutaj jak mialem admina i nie wiesz :D jak cos napisalem to nuke, bo to ine o modach serwis, znow cos napisalem, zle - bo za duzo, albo za czesto - oschosi ;)

__

VIP
bizzare

2003-06-12 00:49:45

A tak z uprzejmosci dam ci plusa, w koncu sie napracowales :)

__

Użytkownik
s!wy

2003-06-13 13:07:24

293 mb? bede to sciagal z 3 dni ale mam nadzieje ,ze warto :D

__

VIP
Perez

2003-06-13 18:37:17

wiecej fajnych efektow niz fragow, ale zrobione ze smakiem, warto, zdecydowanie! :D

__

Użytkownik
czaszek

2003-06-30 02:39:27

film jest dobry, ale nie najlepszy u mnie dostaje 7/10

__

Użytkownik
fpp|fr3zzer

2003-06-30 10:27:13

perez.... wez wroc :D. igor i inni tez obiecaja ze nie beda sie za bardzo wymadrzac :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

947 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie