CS przestaje mi sie podobac!!!!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
YZK

2005-08-25 19:59:26

Bedac CL, przyjalbys do klanu kogos, kto za miesiac dwa, pojdzie do lepszego klanu?

__

Użytkownik
Oyabun

2005-08-25 20:01:40

Czemu nie?
Zobacz na takie NBA, tam znani gracze tez zmieniali druzyny i nadal zmieniaja w pilce noznej jest tak samo, ich tez nazwiesz zalosnikami? Tez w nich zaczniesz rzucac gownem?

__

Użytkownik
Shenlong

2005-08-25 20:20:33

lekko naciskasz przycisk od kucania :P tak nie do konca i puszczasz :]

__

Użytkownik
pawlic

2005-08-25 20:57:24

Shenlong dzięki za pomoc no i oczywiście [+] ;) Na HLTV to znacznie lepiej wygląda ale mimo to wiem już o co chodzi ;)

__

Użytkownik
cnn.GreaTeye

2005-08-26 09:23:20

Ehm uważasz, że w Polsce nie ma zdolnych ludzi do gry w CS'a ?:) tych highskilled jest naprawde dobrych kilku graczy, sam takich kilku znam :)
Ja także miałem taki problem i nadal mam ze znalezieniem klanu w CS'a, kogo to obchodzi, że w UrbanTerror jestem top 5 na świecie, gram w to od 5 lat, prowadze od 3 lat team-poland ? oni szukają gwiazd, które jestem pewny możemy zastąpić, my gracze bez "doświadczenia" hehe :) a jeśli chodzi o skill to ostatnio właśnie widziałem jak top'owe klany "aimują" - żenada (aż mi sie dobrze zrobiło jak to zobaczyłem:P)

Jest też zawsze druga strona medalu - już ktoś mówił, jeśli klan ma ambicje to nie weźmie nooba do klanu - ale ale, ten noob za jakiś miesiąc, dwa miesiące gry może okazać się naprawde dobrym graczem. Sam uważam, że branie do klanu graczy z niższej półki przyczynia się do rozwoju klanu - taki gracz, w którym zauważamy namiastki talentu jest dobrym "towarem", którego jak nie weźmiesz go, on za jakiś czas będzie karał Ciebie na CB, a w chuj za 3 lata na WCG poleci ;O (taka mała przenośnia:P)

Pozdrawiam ;]

__

Użytkownik
TuBeK

2005-08-27 13:44:10

Słuchajcie. Uważacie, że 13 latkowie ( tacy jak ja ) uważają się za pr0 bo mają dobre staty na lanie :/. Wcale tak niejest, Ludzie, w końcu ktoś w jakimś wieku musi zacząć grać w cs'a jeśli chce być za jakiś czas dobry. To co mam czekać 5 lat aż dorosne, żeby nikt mnie nie beształ za mój wiek ? Czy to moja wina, że cs wyszedł jak byłem małym gówniarzem ? A wogule uważam, że CS jest dla wielu nie grą tylko jakimś bezsensowym śmimeciem i stawiają się na mnie bo są starsi i dlatego, że nie zawsze mi wychodzi. Mówią coś w stylu "zacznij grać bo Ci naje*** mały ciu***". Jest to śmieszne ? Jeśli zamiast grać w cs'a rzuca wyzwiskami by obrazić innych. Prawdziwi gracze pr0 grają by mieć z tego satysfakcje a nie, by tak jak np ww mojej sieci na LANIE umawiać się na bujki boo jejden obraził drugiego. Granie na Lanie niema sensu.
PS. Nie uważam, że jestem graczem PR0, więc proszo o respect.

__

Użytkownik
Koras

2005-08-27 15:34:37

Scena cs jest tak duza, ze z zglosi sie sto takich jak ty, potem przyjdzie jeden na ich poziomie i go wezma. Kogo obchodzi ze masz aspiracje i w ogole skoro takich ludzi sa setki jak nie tysiace, a wola wziac kogos kto juz gral te 100-200-500 meczy i ma pojecie o grze niz kogos jak ty bo 'masz checi i sie starasz i moze jestes ukrytym talentem'.
Tubek - sorry, no bonus. Tak juz sie utarlo ze kolesie w wieku 13 lat osiedlowi wymiatacze ze swojej paczki ziomali ktorzy co najwyzej moga zostac mistrzami ffa. Nie wiem czy jest jakis tak mlody gracz w profesjonalnym klanie. Dochodzi tez wiele innych przeszkod - wyjazdy na lany, granice wiekowe np. na CPL i wiele innych.

__

VIP
zoom

2005-08-27 17:20:45

luzz jak widze twoj profil to plakac mi sie chce :-(

myszka: A4tech swop 80 niedługo I.E 4.0
podkładka: brak niedługo Steelpad lub QcK

Ja niedlugo bede mial ...... telefon komorkowy z mozliwoscia teleportu :-O


A tak do tematu to uwazam ze dobry klan wyjdzie najlepiej na tym jesli:

1- wezmie gracza nowego niezwiazanego ze scena
2- gracza z doswiadczeniem jesli chodzi o inne gry FPS ( tryp TDM)
3- gracza ktorego mozna od poczatku nauczyc grac pod druzyne ktora sie tworzy

Pamietam jak zaczynalem grac w Quake 3, bylem glodny sukcesow i pelno we mnie bylo checi do grania i po kilku miesiacach dostalem sie do najlepszego klanu cpma w Polsce (lamma correction) najpierw jako rezerwowy ale po kilku tygodniach awansowalem do podstawowego skladu. Dlaczego ? Dlatego ze chlopaki z lc widzieli ze sie staram i chce pomoc druzynie.

Teraz druga strona medalu jesli bierze sie gracza z duzym ograniem i skillem do teamu wtedy druzyna bardzo drastyczine spada w teamplayu, dlaczego ? Dlatego ze kazdy gracz z wysokim skillem jest indywidualista i jesli nie potrafi sie dostosowac do slabiej grajacej druzyny wtedy staje sie bezuzyteczny przynajmniej w grze typu q3.

__
Play more promode.

Użytkownik
tequar

2005-08-27 17:53:48

"jednym slowem (albo dwoma) nie jestes sam :D"

I w taki sposob wyszly trzy slowa ;D

__

Użytkownik
HeemaN

2005-08-27 18:58:34

PWNED

skonczmy te dyskusje z pupci ? ...


xD

__

Użytkownik
Klucha

2005-08-27 19:40:55

a co ma mój sprzet do gry :| gracza nieocenia sie po sprzecie tylko po umiejetnosciach :|

__

Użytkownik
pawlic

2005-08-27 20:54:11

Steelpad lub Qck ;D

__

Użytkownik
Koras

2005-08-28 21:45:54

Widocznie nie masz umiejetnosci zeby dojsc do klanu. Wykaz sie jakos, na sucho nikt cie nie przyjmie. A jesli wsrod tych 20 klanow ktore pytales byl np. pentagram to lepiej sie nie przyznawaj.

__

Użytkownik
JAEGARN

2005-08-28 21:51:53

:P

__

Użytkownik
Klucha

2005-08-28 23:48:07

nie az tak glupi to ja niejestem :P

__

Użytkownik
e2

2005-08-29 13:09:53

chodzi o to, że planujesz co i jak.

__

Użytkownik
Vyngosh

2005-09-07 16:51:00

co to cs ?

__

Użytkownik
DZEEJOO

2005-09-08 21:09:50

proponuje skonczyc ze swiatem zza monitora, rok szkolny sie zaczal i wziac sie do roboty, jepa

__

Użytkownik
Klucha

2005-09-09 19:55:19

nieodzywaj sie, dobrze??....

__

Użytkownik
mental

2005-09-10 09:48:45

albo Tactical Ops ;)

__

Użytkownik
Oyabun

2005-09-10 11:22:21

Tactical ops wychodzi z mody, podobnie jak urban terror.

__

Użytkownik
DZEEJOO

2005-09-10 20:46:22

nie, idz do szkoly.

__

Użytkownik
pawelloo

2005-09-10 22:03:51

to strona o esporcie a nie o szkole ;D tazke z takimi tekstami to... WARA ;]

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

80 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie