Problem cs/:(

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Potter

2005-08-03 11:43:56

Witajcie ludzie mam mega problem:(
sciagnalem sobie jakas wersje stem+cs1.6 no i mi nie chodzila ta gra wiec zamowilem halflife+steam no i z tego steama sciaganlem cs i niby weszlo all do menu ale ajk chce zalozyc jakas gre albo do scieci wejsc zeby mi wtyszukalo jakies gry to mi cos wyskakuje ze ajkies update trzeba i czy chce teraz to sciagnac to ja daje ok i mi pisze jakis blad.. wiec teraz sciagam znow z jakiejs strony cs1.6+steam no i nie wiem czy to pomoze no wiec prosze was ludzie pomozcie mi bo nie wiem o co w tym chcodzi a bardzo chcialbym grac w cs:((
teraz mam 1.5 wersje i pomyslalem zew jaks ciagne ta 1,6 to pomoze ale jak nie to powiedzcie co mi jak mam to zrobic:(

__

Użytkownik
SpOoN_Frager

2005-08-03 11:51:51

o ku**** stary tak zamotac to ja nawet nie potrafie po 10 piwach :D
Nie wchodzac do profilu stawiam mniej niz 15 lat :D:D:D

/EDIT napisze komentarz za bizz'a co by sie nie meczyl:

Albo masz problem z komputerem albo z CS'em =]

__

Użytkownik
Potter

2005-08-03 11:57:10

no bo ja mam teraz cs na chyba wersji 1.5 ale pisze mi zeby ajkies update robic jak chce grac noo a jak klikam zeby mi to updatowalo to mi blad wyskakuje i zamyka gre.. i nie wiem co mamz tym zrobic to zaczalems ciagac steam+1.6 moze to pomoze a jak myslicie ze nie to mi powiedzcie plzzz jak to updatowac:(

__

Użytkownik
pawlic

2005-08-03 12:00:32

o boże ale zamieszałeś... nic z tego nie rozumiem ; ) Poproś kogoś z rodziny by pomógł ci napisać to w formie "czytelnej" wtedy Ci pomorzemy ;)

__

Użytkownik
Potter

2005-08-03 12:10:06

Kupiłem hl+steam i jest okay przez właśnie tego steama ściągąłem grę cs i wlazłem do gry jest ok lecz gdy chcę założyć grę lub poprostu wejść do multiplayer wyświetla mi sie cos zeby updatować cs wiec ja kliam w to "ok" (żeby się updatowalo) i mi się wywala jakiś blad tamw tej linijce z tym błedem nie pamietam co dokładnie pisze ale napewno pisze coś takiego "e/sierra/hl/cs/dll.xxx " jakieś takie rzeczy... nie pamiętam dokładnie i właśnie z tym mam problem bo nie moge grac przez to w cs (mam nadzieje że rozumiecie już o co chodzi) chodzi o to że nie mam zielonego pojęcia jak to update zrobić bo nigdy w cs ani hl nie gralem i nie wiem na czym to polega :( no i zacząłem sciągaać steam+1.6 wersje z myślą że to pomoże ale nie wiem... więc jak wiecie to mi pomóżcie proszeee:)))

__

VIP
Van Helsing

2005-08-03 12:17:06

Trafiłeś wiek ;D

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
SpOoN_Frager

2005-08-03 13:27:10

Awatar mnie troche naprowadzil :D

__

Użytkownik
Potter

2005-08-03 13:33:51

no ok mam 13 ale powiedzcie mi plz jak to zrobic:((

__

Użytkownik
pawlic

2005-08-03 13:39:31

zrób reinstal (zainstaluj na nowo) morze to coś da. A jak nie to zrób print screena i wrzuć tu na stronke.

__

Użytkownik
xewan

2005-08-03 14:33:18

e/sierra/hl/cs/dll.xxx
Choc bym nie wiem jak bardzo chcialo to jakos dopasowac to raczej nie jest to dla mnie ani 1.5 ani 1.6.

Wiesz co ... sciagnij steam z 1.6 ... zaloz konto .. dodaj HalfLife ... wpisz swojego CD-KEYa ... zainstaluje gre przez opcje install game [w tym przypadku half-life i counter-strike] i po problemie ...

__

Użytkownik
und

2005-08-03 14:38:22

e/sierra/hl/cs/dll.xxx

to ruski cs, czyt, CS1.6 nonsteam (taki wiecie :p) :) i sie nie dziwie ze nie moze wejsc na niektore serwery ale zeby swojej gry nie mogl zrobic, hm..


do autora:

[url=http://counter-strike.pl/download/pafiledb.php?action=file&id=26]tu[/url] masz link do tego cs'a z steam'em. hf

__

VIP
Vincent

2005-08-03 15:28:03

;) :P :D

__

Użytkownik
szymon708

2005-08-03 17:11:14

za avarta [+] :D

__

Użytkownik
Potter

2005-08-04 09:25:55

ja mam wlasnie tego cs z steamem z tego linka..

__

Użytkownik
login

2005-08-04 16:47:33

Mi update wyskakuje tuz po wlaczeniu cs'a pisze preparing to play counter strike i mi sie sciaga update, ale i tak mi nie dziala bo mam chyba za slaby komp albo cos...

__

Użytkownik
SpOoN_Frager

2005-08-04 19:05:06

Wiecej info + screeny i wtedy moze cos sie ruszy :>

__

Użytkownik
Yendreek

2005-08-04 19:42:18

to instalujesz,po instalce robi sie update steama automatycznie, musi przeleciec caly do 100%;), nastepnie wyskakuje ramka z logowaniem sie do systemu steam(takie cos gdzie cd-key do konkretnej gry jest przypisany do loginu)dajesz "create account" i potem wpisujesz cd-key i zaznaczasz gry do jakie masz cd-keya,potem zrobi sie osobny update CS 1.6 i mozesz grac

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5844 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie