Pomocy ludzie!!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Klucha

2005-07-06 20:53:45

Ludzie pomóżcie mi!!! Dajcie jakis poradnik albo sami powiedzcie jak strzelać w tym cholernym counter-striku!!! Bo ja niepotrafie strzelam gościowi prosto w łeb całą serwie czy to z kalacha czy m4 a on nic i mnie jeszcze zabija. Starałem sie uczyć z demek robie tak samo jak oni oni trafiaja ja nie :( na czym to polega bo wychodze zawsze z serwa ze statsami 3/12 :(

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-06 21:17:42

hmmm... najpiewr sobie ustaw czułość myszki jaka ci pasuje :P < heh >
a potem małymi seryjkami celuj w głowe, lub daj auto full po nogach :P:P

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-06 21:36:09

dzieki a jakies inne podpowiedzi od innych i masz tego obiecanego plusa

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-06 21:39:09

ja ci radze poczwicz sobie na różnych sensach i wybierz najbardziej ci pasujący :)

__

VIP
Preak

2005-07-06 21:48:19

a moze masz loss skaczacy i masz takie opoznienie ze myslisz ze on dostaje a tu wtopa wpisz net_graph 3 i sprawdz loss i choke (ew. ping)

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-06 22:14:18

nic z tych rzeczy niemam nic takiego a ping 30-60

__

Użytkownik
bangall|blade

2005-07-06 22:14:31

Z AK najlepiej strzelaj seriami tak po 2, 3 naboje (cos ala 1 strzal na sekunde czaisz cyk cyk cyk hy hy hy i w głowe) jak walisz full auto przeciągasz myszke po ukosie w lewy dół najlep przeciągająć przeciągnij mu celownikiem po głowie. Reszte musisz dopracować w ramach czułości myszki :)

__

Użytkownik
virus77

2005-07-06 22:46:26

najpierw pocwicz z botami na jakims wyzszym skillu ,z ak strzelaj po 2-3 naboje,
z ak nie strzelaj nigdy full auto,a jak juz strzelasz to tak jak kolega wyzej napisal sciagasz myszke w dół i w lewo.Jezeli chodzi o m4 to strzelaj lepiej bez tłumika bo broń ma wtedy większe obrazenia,tłumik zakładaj tylko po to gdy chcesz w trakcie strzelania z ukrycia zostac niezauwazonym."O recoilu słów kilka" - http://www.cs.fpp.pl/?pl:pages:show:833:::

__

VIP
Vincent

2005-07-06 22:49:08

Wszystko tez zalezy od odleglosci - z metra mozesz walic full auto ale jak sciagniesz do kostek to dostanie w kostki - jesli np. na de_dust2 idziesz terrorem na A i widzisz jednego na koncu planszy - otwierasz ogien i po 2 pociskasz sciagniesz celownik na kostki to i tak nie trafisz wszystko pojdzie w kosmos ;)

Pusc sobie boty z nozami - i wal z daleka celuj w dynke ale po jednym do 2 pociskow i delikatniutko sciagaj - "sredni dystans" probuj celowac w glowe a potem sciagaj do kostek i patrz jak sie kule ukladaja na podlodze/nascianie itd.
z bliska wal/celuj w glowe ful auto ;)

jesli walisz ze sredniego dystansu to jak juz sciagniesz celownik w dol to mozesz poruszac na boki jeszcze lewo prawo lewo prawo lewo parawo ( bardzo szybko)

najwazniejsze to bys po 2 kulach zaczynal sciagac i zaleznie od dystansu mniej lub wiecej - im dalej przeciwnik tym wiecej sciagasz w dol - to musisz wycwisczyc na botach - a jak przeciwnik daleko to wal po 1-2 gora 3 pociski w leb - jak strzelasz najlepiej stan w tym momecie ( na chwilke)

wlacz de_inferno i czekaj na boty - jak podejda to wal w nie - staraj sie je zabic ;)

__

VIP
Vincent

2005-07-06 22:49:40

Wszystko tez zalezy od odleglosci - z metra mozesz walic full auto ale jak sciagniesz do kostek to dostanie w kostki - jesli np. na de_dust2 idziesz terrorem na A i widzisz jednego na koncu planszy - otwierasz ogien i po 2 pociskasz sciagniesz celownik na kostki to i tak nie trafisz wszystko pojdzie w kosmos ;)

Pusc sobie boty z nozami - i wal z daleka celuj w dynke ale po jednym do 2 pociskow i delikatniutko sciagaj - "sredni dystans" probuj celowac w glowe a potem sciagaj do kostek i patrz jak sie kule ukladaja na podlodze/nascianie itd.
z bliska wal/celuj w glowe ful auto ;)

jesli walisz ze sredniego dystansu to jak juz sciagniesz celownik w dol to mozesz poruszac na boki jeszcze lewo prawo lewo prawo lewo parawo ( bardzo szybko)

najwazniejsze to bys po 2 kulach zaczynal sciagac i zaleznie od dystansu mniej lub wiecej - im dalej przeciwnik tym wiecej sciagasz w dol - to musisz wycwisczyc na botach - a jak przeciwnik daleko to wal po 1-2 gora 3 pociski w leb - jak strzelasz najlepiej stan w tym momecie ( na chwilke)

wlacz de_inferno i czekaj na boty - jak podejda to wal w nie - staraj sie je zabic ;)

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-06 23:05:21

o typie :/ wesslan kiedys robil takie poradniki dla zielonych jak strzelac ale nie chce mi sie tego szukac :D

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-06 23:36:25

to jest na cs.pl przeczytałem i tak jak ktos radzil zmieniłem sensa z 10 na 4,2 i pomogło :)

__

Użytkownik
ScorPion`

2005-07-07 01:13:46

ej to jest cs, czasami walisz prosto banie i nic, a pozniej walisz full auto - chowasz sie za sciane i ostatnim strzalem walnesz banie :x
ponadto radze looknac net settings :]
nie mowcie mu jak ma strzelac, 2-3 strzaly itp. to sobie juz kazdy sam indiwidualnie wybiera, ale wiadomo, bliska odleglosc - seria dluzsza niz na dalszej odleglosci :P

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-07 12:46:54

a czy ktos wie jak zainstalowac boty bo mnie krew zalwa z powodu braku umiejetności strzelania :(

__

Użytkownik
Linkin

2005-07-07 18:19:52

T R E N U J !

__

Użytkownik
e2

2005-07-07 18:23:18

odezwij się na gg do mnie to ci pomogę z tymi botami/strzelaniem :)

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-07 18:26:08

już ma boty pisał mi na gg :)

__

Użytkownik
e2

2005-07-07 18:33:01

podboty to nie boty :P

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-07 18:34:26

a jak ma add_boty ?:> :P:P

__

Użytkownik
e2

2005-07-07 18:35:43

chodzi ci o zboty? :P bo tam jest taka komenda :PPP

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-07 18:37:17

moja pomyłka tak o zboty :P

__

Użytkownik
e2

2005-07-07 19:04:52

najlepsze jakie istnieją do CS'a. Z wszystkich gier ogólnie - te z UT :)))) max lvl - uczenie się i jazdaaaaaa. Snajperka i staty do 100:0 :D w UT 2004 też mi nieźle szło na botach :D ale te z cs'a są fajne - nieważne jaka broń zawsze dostaniesz heda z (_|_) ;D

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-07 19:08:30

ale nieraz te zboty stoją patrzą sie w ciebie i nic nierobią :P :|

__

Użytkownik
e2

2005-07-07 19:09:18

"zaleta" każdych cs'owych botów :D dobra idę pograć w PES4 l8r :D

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-07 19:15:43

dobra z tym botam to jush sobie poradziłem mam zboty :P

__

Użytkownik
Linkin

2005-07-07 21:01:56

najfajniejsze boty są w CPMA - skill bardzo dobry i do tego troche myślą nawet!

__

VIP
Vincent

2005-07-08 00:32:58

sensiwity zazwyczaj ustawia sie od 1,8 do 3,4 - imo 4,2 to za ostro - daj mniej jakies 3 - ja np. gram na 2.4 - przy sensivity 10 to myszka sie wyrywa z lapy - ma poteznego powera ;)

__

Użytkownik
v E E r s O n *

2005-07-08 09:24:31

Fajnie prawda ?:DDD

__

Użytkownik
Linkin

2005-07-08 11:05:30

n0m :D

__

Użytkownik
Klucha

2005-07-08 12:20:12

ale kolego szanowny jaka masz myche ja mam a4tech swop 80 za 50zł a ty pewnie razera albo cos w tym stylu

__

Użytkownik
5h4k3r

2005-07-08 17:34:03

Nie no, ja wolę boty z tagami Team Pentagram, nawet można poćwiczyć fajnie, tylko trudno ich kurde do siebie na serwer ściągnąć :)

__

Użytkownik
sLap

2005-07-09 21:59:36

Zainstaluj boty, ustaw żeby biegały tylko z nożami i ćwicz. Reszta sama przyjdzie z czasem ... Przynajmniej ja tak zaczynalem =]

__

Użytkownik
kaczor_mistrz

2005-07-11 01:30:46

boty stoja i sie na ciebie patrza bo masz ustawione bot_diffculty0 , wpisz sobie bot_difficulty 3 to juz sie niebeda patrzec tylko od razu strzelac :D

__

Użytkownik
und

2005-07-11 04:33:21

@ luZz: [url=http://www.counter-strike.pl/poradniki/?poradnik=g01]poradnik[/url] Vesslan'a zamieszczony na cs.pl. GL

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-11 10:24:49

#33 xD polecam ;] jak ja zaczynalem to bazowalem sie na tych demkach :D

__

Użytkownik
ArCzZi

2005-07-11 11:32:08

trzeba duzo grac zeby dobrze wycwiczyc podstawowe bronie dobry sens czestopliwosc to podstawa oczywiscie aczykolwiek sa rozne zasady ktore pewnie juz znasz ak ma daremny recoli kule leca na hybiul trafil ale da sie zabic fulem z bliska z daleka jeszcze mi sie nie udalo:D i oczywiscie to co sie rozchodzi celnosc jesli masz np m4 plus tlumik celownik staje sie wiekszy chyba ze masz komede dev 0 bodajze to bylo jednagrze to niewiele pomaga wiec radze na tym nie grac bo i tak masz celownik wiekszy to tylko zludzenie ze maly jest ale to juz kazdy gra wedlug gustow nastepnie dochodza strzaly z dalsza po seri 5.6 kul duzo ludzi mowi zeby walic po 2.3 jednak ja uwazam ze to sie nie sprawdza zauwazylem u wielu dobrych graczy ze wala wiekszymi seriami niz po 2 kule bo 2 kule to albo dostane banie lub letko mnie naruszy a seria 5.7 strzalow moge zabic za 1 podejsciem gdy celownik sie powieksza kule leca do góry wiec trzeba letko sciagnac bron na dól ale nie znacznie nie ze po nogach walic :) po nogach albo nawed nizej to tylko przy ful auto z bliskiej odleglosci co dalej gdy widzisz kolesia stoi na przeciwko siebie zecz jasna ze prubujesz jechac mu banie ale liczy sie 1 momet jako ze nie ma czasu na przymiezenie doklade polowa to fartuch jedziesz w goscia jesli odrazu nie wejdzie ci bania prwadopodobienstwo bani nie jest tak duze jak na poczatku to wiadomo ale wazne sa poziome kreski w celowniku gdy celownik jest maly starasz sie namiezyc tak aby poziome kreski byly na rowni z glowa wtedy jest bania raczej pewa a gdy nie weszla bania letko sciagasz celownik na dół tak aby pionowa górna kreska byla leciutko pod jego glowa caly senk w tym ze gdy celownik sie rozszeza to tak jak celownik sie rozszezyl tak musimy trzymac pionowa rkeske pod glowa trudne to jak holera i takich zeczy sie nei zauwaza podczas gry bo to szybka akcja :D radze potrenowac mapy typu aim ja tam wole ak od m4 mimo tego ze na daremny recoli ale jednak to kalach i podoba mi sie w nim to ze dalej nie odkrylem wszystkiego a w m4 to juz wiekszosc zeczy sie zna trenuj to lek na wszystko a pozatym ta gra jest tak niedopracowana ze nigdy nie bedzie chyba mozliwe opanowanie wszystkiego do konca bo czasami takie fartuchy ludzie maja i potem nie wiedza jak to zrobili nigdy jednym slowem torche wkurzajace jest to ze do konca nie wie sie jak to opanowac bo fartuchy sa równe ale w zyciu jest podobnie wiec niezle to zrobili :D pozdro

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2005-07-11 15:04:01

Po 1 czy ty kufa wiesz co to sa znaki interpunkcyjne ?
Po 2 Czy ty mowisz o cs`ie ? :/ takie smuty gadasz ze szok ^^
Po 3 pozdro xD

__

Użytkownik
sLap

2005-07-11 19:23:56

cytat: czestopliwosci, aczykolwiek, hybiul
dalej nie czytam ...

__

Użytkownik
Wicio88

2005-07-12 12:39:59

Kazdemu to samo przychodzi po długiej grze, jak we wszystkim, sam wyczujesz ze robisz postępy... chyba ; )

__

Użytkownik
ljasek

2005-07-19 02:52:41

sa jakis boty do cs 1.6 i skad je zasysnac :D:D:D:D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2398 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie