www.cyber-hunters.com Wszystko od nowa!!

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Cyber-Hunters

2005-04-13 14:23:21

Serwis http://www.cyber-hunters.com stworzył wszystkie regulaminy od nowa, pozyskał nowych adminów. Ze sceny np. UT Yan3k, Zyz, Fws :P Pewnie ich znacie :P Serwis Rozpoczął również ostateczne zbieranie chętnych klanów do rozgrywek. Sprawdźcie regulaminy i looknijcie jak wam się podobają warunki i nagrody.
Zapraszam :)

__

Użytkownik
freak

2005-04-13 14:39:05

a www.cliphunter.com znaju ? xD

__

Użytkownik
ziel1na

2005-04-13 14:45:56

noo teraz to sie nazywa layout a nie to co wtedy..
a adminow nie znam ale to moze dlatego ze sie nie znam na ut :D

__

VIP
cwir3k`

2005-04-13 15:06:52

k thx za spam :)

__

VIP
scR

2005-04-13 15:19:34

a to przypadkiem nie jest to samo co wczesniej, tylko inne kolory ;)?

__

Użytkownik
e2

2005-04-13 15:34:11

a z cs'a mamy ziutka, stacha i kogo jeszcze? czemu wy mnie nie możecie do siebie przekonać no :P

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-04-13 17:37:13

Hehehehe nie mam pojęcia dlaczego nie możesz się przekonać :P Inni już powolutku zaczynają :P A serio nie znasz tych ludzi od CS??

- Dzeejoo gg: 3842404 [email protected] (do niedawna redaktor Team-Pentagram)

- Majster gg: 3832634 [email protected]

- Cycu gg: 2988006 [email protected]

- Fr0zen (op) gg: 3948471 [email protected] (http://www.eu.esport.pl Bodajrze bo nie pamiętam na pamięc wszystkch www :( )

W kazdym razie dodatkowo chciałbym zaprosić klany i zwykłe osoby znające się na poszczególnych scenach do zgłaszania się nie tylko do rozgrywek ale również na stanowisko sędziów :P No i oczywiście kulejaca scena Q3 u nas tez ktoś poważny (nie dzieciak) przydałby się na HeadAdmina.

__

PRO
girith

2005-04-13 18:07:41

omg. to sobie znalezliscie adminow :D z tych nickow to tylko majstra kojarze, jesli to mlody Jurkiewicz ;D

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-04-13 18:55:35

No to jak tylko jego kojarzysz to kiepskawo :P Hehehe
Dawno nie byłem na Esp.pl i zapomniałem że tu większość ludzi musi mieć wszystko naj żeby chciała spojrzec chociaż :(

__

PRO
girith

2005-04-13 19:34:39

to nie o to chodzi. moim skromnym zdaniem, staracie sie wbic z liga csa w pole, na ktorym nie macie szans. nie traktuj tego absolutnie jako zlosliwosci. jest juz CB i ESL. co chwile sa turnieje, ktore oferuja wieksze nagrody, do zdobycie w znacznie krotszym czasie niz u Was. platna liga csa moglaby odniesc sukces w niemczech, skandywii, ale nie w polsce, w ktore jest od groma alternatyw.

w cb graja teamy slabe, glownie dla zabawy czy potestowania nowych cheatow.
w esl graja teamy majace wieksze ambicje, lepsza organizacje.
w proleague chyba nikt nie gra.

wszedzie te same tagi, te same nicki. w polsce nie ma kultury grania meczow ligowych. kiepskawe klany stawiaja na pcw, spary i cb, z ktorych poza zabawa nie maja korzysci.
esl jest dla bardziej ambitnych. to pole do sprawdzenia sie, ale wymaga myslenia i dobrej organizacji.

moim zdaniem nie ma niszy, w ktora moglibyscie sie "wstrzelic" w chwili obecnej. przynajmniej w przypadku cs. brakuje wam zaplecza, brakuje wam renomy, brakuje wam doswiadczenia. ja ze swoja skromna wiedza i malym obyciem nie podjalbym sie tego, co wy chcecie zaczac robic.

ale jesli wasz zapal jest faktycznie w miare duzy, to sie ciesze. moze wygracie rywalizacje z proleague, moze z cb. z esl nie macie prawdopodobnie szans, nie ten poziom.

zobaczysz, jak wystartuje polska liga counter-strike'a organizowana przez cs.pl. gwarantuje, ze zyska ona wieksza popularnosc niz wy. a to tylko dlatego, ze beda za tym stac ludzie, ktorych kojarzy cala scena.

na waaszym miejsc zajabym sie organizacja cyklicznych pucharow z nagrodami pienieznymi. szybkie 16 druzynowe pucharki z mozliwoscia wygrania kilkuset zlotych. jeden miesiecznie i moze wam sie uda "wyplynac"

nie traktuj tego prosze jak ataku na was, bo nim nie jest. sa to moje prywatne odczucia i uwagi, ktore mam nadzieje naswietla ci problematyke.

co nie zmienia faktu, ze trzymam kciuki i zycze powodzenia, bo droga do profesjonalnego esportu wyglada wlasnie w ten sposob - boli, drapie, piecze, ale po czasie staje sie o wiele milsza.

jesli chcesz podyskutowac, popytac, to wal na gg/maila.

__

Użytkownik
e2

2005-04-13 19:48:18

No i girith powiedział wszystko :P emmm 3one czy tam Ch nieważne nie moja sprawa twoje podwójne konto na naszym serwisie, sprawa prosta jak drut - nikt wam nie ufa, ników ja nie kojarzę - to że kolo jest na serwisie TP redaktorem to dobrze - znaczy, że umie pisać. Osobiście gadałem z nim chwilę i jest spoko, nie sądzę jednak że zapewni poziom ligi taki jak ten w wspomnianym przez kolegę z redakcji ESL. Pogódź się, że wyjeżdzać na Polską scenę z turniejami gdzie od razu trzeba płacić to rzucać się z motyką na słońce. Jeśli coś wam się uda osiągnąć (czego wam z całego serca życzę) to się przekonam - inaczej nie liczcie na poparcie ludzi.

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-04-13 20:25:30

Ok rozumiem Panowie :) girith i s9pi znowu dla was plusiki po raz kolejny :) hheeheh. No a moje podwójne konto to inna bajka :P Z tego co zauwazyłem to dużo osób tak ma :) Wiem że są sceny ESL czy CB ale to nie są typowo polskie sceny. Tu chodzi o to żeby się spotkać z ludźmi których kiedyś możesz spotkać na lanie i zagrać z nimi. A sprawa jeszcze szybkich pucharów to własnie puki co tylko takie oferujemy. JAk pisałem na początku całkiem zmieniła się struktura. Ty mówiłeś o pucharach szybkich jednomiesięcznych. Niestety nie wyobrażam sobie przeprowadzenia go w miesiąc :P dlatego takowe puchary trwają u nas 2 miesiące :). Gierki powtórze jeszcze raz UT, CS, SC, ET
Jeszcze raz pozdro dla was i dzięki chociaż że poświęciliscie jeden akapicik na życzenia ;)

__

PRO
girith

2005-04-13 20:39:21

miesiac to kupa czasu. byly juz puchary robione w weekendy. puchary online.

esl i cb jest wybitnie polskie. w esl admini pilnuja, zeby tylko polacy i polskie zespoly mogly grac w lidze. polecam dokladnie sprawdzic strukture w/w.

pozdrawiam : )

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

6799 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie