Ustawienia turniejowe serwerów

Dostosuj

Autor Wiadomość
VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 13:30:55

Niech ktoś zapoda ustawienia turniejowe serwerów Q3, UT, ET, MoH, CS. I jak ktoś się orientuje dobrze to jeszcze mapki turniejowe :) Z góry thx
Aha i możecie jeszcze pisać na ten temat na forum. http://www.cyber-hunters.com/forum

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 16:19:52

Aha zapomniałem dodać że q3 (4vs4), UT (4vs4), ET (6vs6), CS (5vs5), MoH nie wiem nawet jak się gra lol. Możecie mi to wyjaśnić plizzz

__

Użytkownik
e2

2005-03-24 16:23:00

Bierzesz się za robienie ligi, a nic nie wiesz o żadnej z gier? Bez urazy ale to jest żałosne :/ Co to za liga gdzie organizatorzy nie wiedzą jak grać??? :||||||

__

Użytkownik
*Jaras

2005-03-24 16:35:03

j/w co napisal s9pi...

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 17:24:51

Wiedzą :) Ale chcą poprostu dogodzić użytkownikom bo nie zawsze wszystkim podobają się ustawienia turniejowe dlatego postanowiłem żeby użytkownicy sami coś zaproponowali :/ No ale jeśli uważasz taką intencję za żałosną to spoko :/Już więcej nie będę pytał o zdanie gamerów. Poprostu sam z adminami będę decydował.

__

Użytkownik
devorin

2005-03-24 17:25:13

ludzie ktorzy Ci pomagaja to robic (tzw. admini gier) powinni takie rzeczy wiedziec inaczej sie nie nadaja do tej roboty ;]

__

Użytkownik
e2

2005-03-24 17:53:56

Podam Ci przykład, mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi.

Turniej ESWC 2015 wprowadza rozgrywki CS:Source 2 a nie jak wcześniej CS:Source v2.9 wszyscy domagają się poprzedniej, ale władze turnieju robią swoje. Mimo to na turnieju pojawia się około 200.000 ludzi + 500.000 widzów, prawie dwa razy tyle co w ubiegłym roku. Kumasz??

Wy ustalacie reguły i ustawienia. Nie podoba sie to wypad z ligi ;/

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 17:56:02

A skąd wiesz że nie pomagają :) Oni już zaproponowali swoje ustawienia serwerów. A propo Head Adminów to niektórzy z was powinni ich kojarzyć z portali Counter-Strike.pl, Team Pentagram i Ennemyterritory :). Więc Panowie admini raczej znają się na rzeczy co zresztą mi udowodnili w mailu zgłoszeniowym na adminów. :P

__

Użytkownik
devorin

2005-03-24 18:04:48

no bo inaczej dziwnym bylo by pytanie o takie rzeczy ;] ale skoro wyzej napisales ze sie pytasz o opinie to co innego... ;] tylko ze tak jak zauwazyl s9pi czasem nie ma co pytac graczy bo to tylko powoduje 2 rzeczy: 1 klotnie 2 dziwne traktowanie osob zwiazanych z turniejem (i samego tyrnieju) tym bardziej ze nie wszystko napisales w samym poscie (wyjasnienie po co wam to itp)

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 18:07:02

No tak. W sumie rozumiem to co mówisz :D Ale my nie jesteśmy hamami którzy mówią out każdemu kto coś zaproponuje. I to własnie jest różnica. My chcemy współpracować z graczami, słuchać ich i w miarę możliwości spełniać ich prośby. Ponieważ nie naszym celem jest odstawienie popeliny jak np. pifpafowe ostatnie turnieje online a czegoś dobrego gdzie gracze będą się dobrze czuć.
Pozdrawiam

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 18:21:22

No fakt to mój błąd, że tego nie wyjaśniłem. Teraz wiem co znaczy "dziwne traktowanie" na eSp.pl (zanim się dowiesz o co chodzi BESZTAJ) To z całą pewnością główna domena s9pi'ego. No ale ja ludzi nie bedę zmieniał.
Zmieniając temat jeżeli już wiecie po co nam to to zapodacie mam nadzieje jakieś ustawienie :)

__

Użytkownik
e2

2005-03-24 18:39:05

Jeśli ja Cię zbeształem to znaczy, że chyba żyjemy w dwóch oddzielnych wymiarach :x Zobacz, skoro liga która chce zrewolucjonizować polski system gier online pyta się o ustawienia serwerów to musi to byś jakaś ściema poprostu. Pokażę Ci jak powinien wyglądać twój post pierwotny:

Witam Serdecznie.
Mówi imię.nazwisko z organizacji Cyber-Hunters.com, która postanowiła stworzyć ligę dla Was graczy. (bla bla o lidze) i teraz:

Tak więc mam do Was prośbę. Czy możecie powiedzieć co chcielibyście zmienić w poniższych ustawieniach serwerów na których rozgrywane będą mecze? Nasze propozycje poniżej:

[hide=cs]
ustawienia_serwera 1[/hide]

[hide=ut]
ustawienia_serwera 1[/hide]

[hide=MOH]
ustawienia_serwera 1[/hide]

[hide=et]
ustawienia_serwera 1[/hide]

[hide=q3]
ustawienia_serwera 1[/hide]

Pozdrawiam. imię.nazwisko Cyber_hunters.com

Koniec. W tym momencie możemy Ci pomóc :-)

Pozdrawiam:
twój besztator s9pi :P

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 18:45:09

Hhehehehee. Besztatorze więc tak. Imię i nazwisko możesz sobie sprawdzić w moim profilu. Możesz tam co więcej nawet znaleźć moje gg co jest naprawdę niesamowite ;) O lidze nie musze chyba mówić bo ostatnimi czasy od ruszenia na dobre stronki stała się dość popularna i dużo się o niej mówi. Do reszty się zgadzam nie przemyślałem do końca sprawy. Mój błąd ale nie sądziłem, że zostane odebrany w ten sposób. Dla mnie to cos niesamowitego :)

__

Użytkownik
e2

2005-03-24 18:49:41

Ja tylko napisałem jak imo powinno to wyglądać ;-) Nie mam zamiaru się spierać o takie coś bo było by to zabawne ;p to musisz przyznać. Podajcie nam wasze ustawienia, a my je przerobimy lub nie ;-)

__

VIP
Pajda

2005-03-24 18:52:33

Przesadzasz.
Te turnieje maja wsparcie wydawcow dlatego jezeli chodzi o wersje nie ma dyskusji. Ale zasady zawsze sa dyskutowane na forach (a ze wychodzi tak a nie inaczej to inna sprawa;).

__

Użytkownik
e2

2005-03-24 18:55:34

Pajduś to zmień sobie wersję na czas rundy :p chodziło mi o to, że oni i tak wybierają jak chcą grać i tak :P a tak w sumie to chyba sam się tam do cs'a zgłoszę:P

__

VIP
Pajda

2005-03-24 19:09:01

To nie jest nic niesamowitego. Jestescie kompetnie nikomu nieznani, widzimy sporo dzieciecych bledow (I, II, III, "IIII" miejsce;), a dotychczasowe poczynania wygladaja dosyc amatorsko.

Nie majac wiec jakiegokolwiek zaufania publicznego, jezeli sie wystepuje poniekad nieformalnie, trudno sie dziwic niekoniecznie optymistycznym glosami.

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-24 21:11:47

http://www.cyber-hunters.com/forum/viewtopic.php?p=29#29
Zapraszam do przeczytania tego postu na forum. Wydaje mi się że ma szanse rozwiać wasze wątpliwości i ukazać prawdziwą ideę C-H.com

__

Użytkownik
Tymek

2005-03-24 23:42:22

Nie chciałbym być złym prorokiem, ale moim zdaniem Cyber-Hunters to będzie totalna porażka... to ci się nie uda...

Dlaczego ? Wymagacie od graczy 100zł wpisowego, a nie jesteście wcale wiarygodni. Strona prezentuję się fatalnie (pewnie jakiś cms (gotowiec) ), profesionalna liga z wpisowym z wysyłaniem wyników na gg, albo maila (tu się mogę mylić, aczkolwiek chyba mam rację :-> :P) - tragedia. Nie wiem być może znajdą się tacy, którzy wyślą osobie, której nikt nie zna, nawet w świecie gamingu 100zł, ale jest to mało prawdopodobne... Aha i nie twierdze, że jesteś złodziejem, ale w XXI w każdy jest ostrożny :-].

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-25 17:05:42

Mamy swój kanał IRC, wyniki będą publikowane na stronie i z głównych meczy (może nawet z każdego będzie udostępniane demo oraz opis w newsie. Wiarygodność to prawdziwy problem już kilka razy próbowałem to wyjaśnić. A właśnie przed sobą mam pismo z Głównego urzędu statystycznego z regonem :P Jeśli by to mogło rozwiązać jakieś problemy to:
Piotr Władysław Kozłowski
Nr. REGON: 290807433
pod nazwą: Cyber - Hunters firma Handlowo usługowa
Gmina/Powiat: Starachowice
adres: Starachowice, ul. Por. Jurka 7
27-200 Starachowice

TO dokładne dane przepisane z decyzji.
Dodatkowo telefon do firmy: 660785888

Pozdrawiam

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-25 17:07:51

Aha P.S. Jak mi się nie uda to strace pieniądze które już włożyłem w ten interes. Czyli strone, domene, dodatkowe pakiety miejsca na www, sprawy urzędowe itp. Wszystkich nie będę wymieniał :P
W sumie jakieś 3000zł :/

__

Użytkownik
Tymek

2005-03-25 17:12:35

no wtedy to będzie problem :-]

__

VIP
Cyber-Hunters

2005-03-25 23:01:02

jakoś przeżyje :P A mam nadzieje że jutro koło 3 już będziesz miło zaskoczony poprawkami na stronie :) Aha a wiarygodność weź sobie potwierdź w urzędzie kieleckim "GUS". Napewno Ci powiedzą czy istniejemy i płacimy podatki. A to w dzisiejszych czasach jest nie łatwe :)
Pozdrawiam i życze przekonania się do naszej instytucji :)

__

Użytkownik
Tymek

2005-03-26 11:27:04

czyli macie zarejstrowaną działalność gospodarczą ? no to w takim raze może coś z tego będzie ;-)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5056 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie