Single Player

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
zenon

2005-03-06 09:24:33

Jako że wyszukiwarka nie zwróciła mi zadowalających wyników po wpisaniu “single player” postanowiłem otworzyć ten temat :P Rozchodzi się konkretnie o gry SP, które najbardziej przypadły Wam do gustu. W miare możliwości i czasu, opiszcie dlaczego tak a nie inaczej ;p

1. Medal of Honor Allied Assault - pierwsza porządna gra w jaką zagrałem kupując mojego Durona850 przed laty (dokladnie trzy). Jednak pierwsze miejsce należy się jej za W-S-P-A-N-I-A-Ł-Y klimat. Sporo misji (naliczyłem 33) które są bezwątpienia bardzo ciekawe. Do tego wyszło pare bardzo fajnych dodatków. Duży plus to też podkład dzwiękowy.
2. WarCraft3: Reign of Chaos - kolejna świetna gra. Świetna grafika, klimat, rozbudowana - duża ilość jednostek, budynków etc.
3. Heroes2@3 - KLASYKA! Ileż to godzin spędziłem tłukąc straszliwe potwory ;) Nie mam słów, przed kilkoma laty była to najlepsza gra Strategiczna.
3. Red Alert@KKND@Seven Kingdoms - te gry ledwo pamiętam, ale to co zapamiętałem wystarczy na trzecie miejsce.
4. Soldier of Fortune2 - czy istnieje gra z bardziej realistyczna grafiką i gibami niż ta? Według mnei mimo wszystko nie. Posiada jeszcze wiele zalet, których nie potrafie zdefiniować, ale je po prostu czuje ;-)
5. Diablo2@Aliens vs Predator2 - pierwsza mroczna, druga porównywalna do thrillera ;) To ich największe zalety.

Ach stare dobre czasy ;)

__

Użytkownik
zenon

2005-03-06 09:27:53

He he wracając jeszcze do Heroesa2 - kiedyś dostałem dzięki tej grze takiej manii grania, że pytałem się wujka co 10-15 minut kiedy będę mógł znów zagrać :p NIe wychodziłem z domu, nie oglądałęm telewizji - grałem :DD! UU to są dopiero stare czasy...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3457 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie