Gigabyte 848P P4 Titan + IrDA

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
*Jaras

2005-02-26 11:52:45

Witam, mam maly problem. Na starym kompie IrDA mi cykala, chodzila mi z moim fonem 7650 (ale to bylo rok temu) - 76 sprzedalem, irde dalem wujowi z Samsungiem C100. Otoz mialem sl'ke, ktorej zawartosc MMC edytowalem poprzez aparat cyfrowy (bylo szybciej). No ale SL'ke tez opchnalem i mam teraz 6610. I wlasnie ;c

Do tej cholery nie mam kabla, ale za to wzialem irde od wuja no i zaczynaja sie czary...

Podlaczylem napewno dobrze irde (mam pod plyte glowna - wg. intrukcji z ksiazeczki), nie wiem jak to wyglada z biosem... Bawilem sie ustawieniami, irde komputer widzi, ale parwda jest taka, ze jak ktos nie ma irdy to moze w biosie wlaczyc "pseudo irde" i win xp uzna ze irda jest. Tak wiec w windowsie niby ja mam, ona tez mruga zgodnie z opisem czyli co jakis czas.

6610 i xp widza sie raz na jakis czas, nie idzie nic przeslac. PC Suite widzi nokie - ale jest ona na szaro i nie mozna sie z nia polaczyc, tak wiec irda czaruje... Irda w telefonie na bank dobra.

Ma ktos moze info, jak pod moja plyte glowna Gigabyte P4 Titan Series 848P ustawic w biosie odpowiednio irde? Chodzi mi o half/full etc. PLS help.

__

VIP
b0b3k_

2005-02-26 13:48:33

moze nokia tylko przez kabel dziala?:P hehe ja mam lepszy bajer - moja komórka a właściwie program do wysyłania danych po kablu nie obsługuje wysyłania/odbierania aplikacji java :) a gierki tylko przez neta da sie pobrac :d

__

Użytkownik
*Jaras

2005-02-26 15:17:21

Mam nokie 6610 / daj mi poprostu strone z free wap strona gdzie jest dzwonek fifti senta - pijajempi.

gprs 50 kb mam za 20 gr wiec w dupe chej, internet mam za grosze.

__

Użytkownik
syzmon

2005-02-26 18:50:35

Jak instalujesz pc suite to powinno ci się zainstalowac taki program pomocniczy gdzie masz obsługę połączenia - tam powienieneś zmienić rodzaj połączenia na IR z Com1 - przynajmniej tab zadziałało u mnie - puki co po zmianie kompa sama irda nie działa więc jak byś mi powiedział jak podłączyć irde z 4 pinowej na wtyke 10 pinową :O to byłbym wdzięczny... :P

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

5708 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie