potrzebuje(-owalem) celownika do awp!!!!

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
_limak_

2005-05-15 23:30:28

yhh nie ukrywam ze nie wiem o co Ci chodzi....ale nevermind... wiem juz jak grac

P.S jezeli wh=wallhack to tego nie mam bo niechce miec ;p wiec daruj sobie te gadki z cheatowaniem..... gram w 100% uczciwie a co ty tam uwazasz to ja mam wiesz gdzie....

pozdro

__

Użytkownik
guhard

2005-05-16 03:12:00

nigdy bym nie uwierzył ze masz 21 lat - bez kitu....
Powiedz mi jeszcze ile lat( miesięcy) grasz w kantera :|

Życie jest ciężkie.... a kanter chyba jeszcze cięższy ={

__

Użytkownik
Linkin

2005-05-16 16:05:06

hahahahhaha, będe miał fajny crosshair - będe pRo ;dddddd

owned.

__

Użytkownik
szary

2005-05-16 17:40:59

ja mam 23lata i nie mam pojecia o czym wy gadacie... hltv (halflifeTV?:P) awp :P no ale ja nie gram w cs'a :) wiec chyba nie kazyd musi wiedziec wszystko tylko dlatego ze ma 2x lat :>

__

Użytkownik
_limak_

2005-05-16 22:53:03

gram krotko....bardzo krotko..............jakies 5 miesiecy - no i bardzo malo..................godz - 2 dziennie...................nie jestem jakims tam maniakiem przyklejonym do monitora 24h-7dni na tydzien.......

Życie jest ciężkie.... a kanter napewno nie jest :D

P.S. znam sie na wielu rzeczach o których ty (guhard_knz) nawet niemasz pojecia i o ktorych nic nie bedziesz wiedzial nawet jak bedziesz mial 21 lat

pozdro

__

Użytkownik
guhard

2005-05-17 01:01:42

Jezeli chodzi o cs'a to poprostu zanim zaczniesz jakiś topic na forum to popytaj sie najpierw kumpli albo zacznij szukać sam a ogolne forum traktuj juz jako "powiedzmy" ostateczność.

Bardzo możliwe ze mozesz znać sie na wielu rzeczach na których ja sie nie znam - ale jezeli chodzi o counterowców to jest pewna cecha która ich wszystkich troche charakteryzuje. W ogromnej większości są to dzieci 10-14 lat. I wielokrotnie te dzieci wypowiadaja sie na forum i zadają różne dziwne( nie powiem głupie i bez sensu) pytania a co gorsza czesto gesto głucą sie o jakies gówna nie istotne albo zupełnie nie prawdziwe.
Bardzo sie chwiali ze nie siedzisz przyklejony do monitora 24/h bo tak właśnie robią dzieci.

Bez urazy ale twoje poprzednie posty dawały mi do zrozumienia ze jestes takim właśnie 13/15 latkiem. Dopiero ten post jest na poziomie....

PS.wiesz - jak cos zeby nam wszystkim było łatwiej używaj czerwonego (odpowiedz).

aight

__

Użytkownik
guhard

2005-05-17 01:06:22

nie mowie ze kazdy 2x latek ma wiedziec wszystko tylko chodzi o to ze jak ktoś wypowiada sie na temat kantera niech ma jakies pojecie.
Np ty - nie grasz w cs'a to sie nie wypowiadasz - i niech tak bedzie - zaczniesz grac to pewnie sie zaczniesz wypowiadac. Chociarz lepiej jest najpierw sobie poczytać rózne fora i boardy a dopiero potem sie wypowiadac. :>

__

Użytkownik
_limak_

2005-05-17 14:58:05

Patrząc z perspektywy czasu to masz racje....ten post to porażka :D
Ale pytalem moich znajomych o rozwiazanie przezemnie zadanego problemu - a ze oni sa takimi lamimi cs`owymi w sprawach technicznycjh jak ja - to stwierdzili ze zapytam szersze grono znajacych temat.....a tu zonk.... reasumujac - sorka za zasmiecanie forum :)

__

Użytkownik
guhard

2005-05-17 16:16:46

no mozna sie naciąć =8-]

__

Użytkownik
puszka

2005-05-19 17:22:26

ALE I TAK CELOWNIK W AWM JEST SUPER :o)

__

Użytkownik
_limak_

2005-05-20 23:28:30

hehe wiem - zajebisty jest :D jak ktos tam wyzej wspomnial - 50 pln i dostaniesz (tylko w wersji 800x600):D

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2553 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie