snajdan_hs

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
unmeee

2005-02-20 13:37:30

nie wiem czy bedzie dzialac, ale jak zobaczycie....to sie usmiejecie, ze takie farty tez mozna miec :] akcja kolegi z klanu http://virtual.inter-media.pl/~spk/erybnik/nms/awp2hs.avi

__

Użytkownik
FULL

2005-02-20 14:57:26

cos mi nie wchodzi ten link:/ [40] no akcja extra fart;]

__

Użytkownik
ypoktaz

2005-04-16 14:04:00

skilled :D

__

VIP
kai

2005-04-16 14:13:12

a ja nie moge tego sciagnac :D

__

Użytkownik
Czerwik

2005-04-16 16:10:10

nie zrobil napewno tego pierwszy raz... + słuch

tyle... fart jedynie że hs jednym strzałem.

__

Użytkownik
diGi

2005-04-23 10:38:06

cholernie dobre słuchawki+słuch :)+troche (?) farta = veeery nice hs ^^

__

Użytkownik
KAM*XeqtR

2005-04-30 09:40:34

ja go tego nauczylem :P

__

Użytkownik
oqrysek

2005-04-30 20:54:28

Strzelaanie przez sciagny jest ZAjefajne!! a nie cs:s jaki to jestshit!!

__

VIP
kai

2005-04-30 21:17:37

proste, latwe i logiczne FART :D

__

Użytkownik
Linkin

2005-05-19 16:54:45

heh, może fart, a być może na głos go zdjął, nie udowodnisz ;)

__

Użytkownik
pela61

2005-05-19 22:19:17

to był fart jakich mało

__

VIP
postal1

2005-05-20 13:42:56

ciekawe kto cie nicka uczyl

__

Użytkownik
wbl

2005-05-20 14:27:50

Nie ma to jak odswiezac stare tematy...
Smiesza mnie eksperci piszacy, ze ten hs to "totalny fart jedna kula".

Po pierwsze snajdan slyszal, ze juve9le schodzi po drabince, jasne bylo ze bedzie sie wycofywal.
Po drugie wiedzial gdzie chce strzelac, celowal w konkretne miejsce (plus minus).
Po trzecie nie oddal jednego strzalu, tylko kilka, to efekt hltv.

W wiekszej czesci ten frag jest zasluga ogrania/doswiadczenia/skilla niz szczescia, chociaz oczywiscie troche szczescia bylo konieczne :P

Ten frag jest uznawany za unikalny wlasnie dlatego, ze stanowi niepowtarzalna mieszanke wyczucia/doswiadczenia/szczescia jak rowniez dlatego, ze zostal zdobyty w miejscu dosc nietypowym na wallbangi.

Zeby zachowac odpowiedni poziom napisze jeszcze: wtf lol rofl2k plz stfu asap n00bz0r2k3 r4ndom-f00xx0r 2k m4XX0rz d3luXX0rz g1g4z0rz h4rdz0rz, ffs!!1!1oneone

__

VIP
postal1

2005-05-20 15:21:34

konkretnie mowiąc - nalezy uwazac ze jestes znawcą i trenowales snajdana.
ps - nikt tu sie nie jara jakby nie wiem co wiec twoje "mlodziezowo_zjołowane_texciory" nie są wymagane

__

Użytkownik
wbl

2005-05-20 15:57:22

Hah, skad ja wiedzialem ze predzej czy pozniej pojawi sie taki komentarz =D
Nie jestem znawca, ale rzeczy, ktore opisalem zauwazy chyba kazdy majacy jakie takie pojecie o tej grze... Wybacz, ale teksty "fart, ze jednym strzalem hs!" itd. nijak sie maja do faktycznego stanu rzeczy, jest to dla mnie irytujace, chcialem co nieco wyjasnic i przedstawic swoj punkt widzenia, a ze odebrales moja wypowiedz w ten a nie inny sposob, no coz... Taki juz jestem, przepraszam Cie stokrotnie, nie bij ;<
Flaming 4 life :)

Co do Twojego ps - ah tak? Szkoda, chcialem byc fajny, sam rozumiesz, jest ciezko, nie ma co do garnka wlozyc!

__

VIP
postal1

2005-05-20 17:02:57

nie kwestionuje twojego zdania. ale wpadles ledwo na serwis i nawijasz jak szef znawca itd.
ktos ma swoje zdanie ty masz swoje.
napisales ze smiesza cie tacy eksperci - nie jestes lepszy

__

Użytkownik
wbl

2005-05-20 17:46:56

"Wpadles ledwo na serwis" - chyba to Cie najbardziej razi 1337 gosciu, zdziwilbys sie jak dlugo tu jestem, wiekszosc czasu anonimowo, a to jest akurat nowe konto.

Nie nawijam jak "szef znawca", jesli w tym konkretnym wypadku widze ze wiekszosc ludzi pisze oczywista nieprawde, to uznalem ze raczej dobrze by bylo wyprowadzic ich z bledu, moze troszke przesadzilem z forma i zostalo to odebrane jako wymadrzanie sie, ale trudno, zawsze bedzie ktos niezadowolony.

Moj zwrot "smiesza mnie eksperci..." nie tyczy sie kazdego; osoby ktorych on nie obejmuje same powinny to wiedziec i nie czuc sie w zaden sposob urazone, nie uwazasz?

Co do ostatniego punktu Twojej wypowiedzi - moze i nie jestem lepszy od ludzi do ktorych pisalem, ale powiedz mi z kolei czy uwazasz, ze Ty jestes, tylko szczerze ;)

__

Użytkownik
dhky

2005-05-20 23:32:32

wiesz, ale wbl ma calkowita racje :X

__

VIP
postal1

2005-05-21 13:44:35

nie uważam sie za lepszego bo nie narzucam swojego zdania i nie skreślam człowieka za to co powiedział.
w twojej wypowiedzi zabrakło "imo" oraz ton wypowiedzi tak jak powiedziales - przesadziles z formą.
zrozum jedno - nie przeszkadza mi ze masz racje ani ze jestes nowy, denerwuje mnie zachowanie ludzi ktorzy wyglądają jakby dopiero co sie pojawili a krzyczą machając rączkami jak maly stworek =D Ja to tak odebrałem a takie zachowanie konkretnie mnie wnerwia i nie mam na celu zganic ciebie za twoje poglady - mialem na celu opieprzyc cie za stosunek do innych.

__

VIP
postal1

2005-05-21 13:45:59

czego wcale nie kwestionuje - ale okazywanie braku szacunku z powodu czyjejs niewiedzy albo blednej oceny nie jest keke

__

Użytkownik
wbl

2005-05-21 14:56:32

No widzisz, wreszcie do czegos dochodzimy.
Jedynie jako sprostowanie: ja takze nie skreslam czlowieka za to co ten czlowiek powiedzial/powie, wiec prosze bez takich insynuacji ;d

Usun z mojej pierwszej wypowiedzi dwie pierwsze linijki (no i moze ostatnie zdanie xD) i wydaje mi sie, ze wydzwiek tejze wypowiedzi sie zmieni, nie bedzie juz przez Ciebie odbierana jako tak agresywna i atakujaca ludzi.
Wg. mnie kluczowe sa tu wlasnie te dwie pierwsze linijki, one spowodowaly ze odebrales to jak odebrales... Co nie zmienia faktu, ze ton mojego postu az sie prosil o krytyke.

Jednak jestem zmuszony zaznaczyc, ze nie narzucalem, a przynajmniej nie staralem sie narzucac swojej opinii (jak to raczyles ujac :P), zdawalo mi sie raczej, ze stwierdzam fakty.

Swoja droga opinia to wyglaszanie swojego calkowicie subiektywnego zdania i taka to opinia zawsze moze zostac odebrana narzucanie swoich pogladow.

"nie przeszkadza mi ze masz racje ani ze jestes nowy, denerwuje mnie zachowanie ludzi ktorzy wyglądają jakby dopiero co sie pojawili a krzyczą machając rączkami jak maly stworek" - nie potrafie znalezc zbytniego sensu w tych slowach (w kontekscie calej naszej dyskusji) ;d

Notabene - wiele z Twoich tekstow moglbym odebrac rowniez jako brak szacunku wobec mnie :)

__

VIP
postal1

2005-05-21 15:14:47

dochodzimy do kompromisu. mylące moje zdanie na twoj temat.
jest git

__

Użytkownik
wbl

2005-05-21 15:41:41

Ta ironia byla zbedna ;x

__

Użytkownik
boboss

2005-05-23 16:46:52

tu macie działajacy link http://ftp.outsize.org/cs-view/Counter-Strike/snajdan_hs.zip

__

Użytkownik
BeNiek

2005-05-23 21:48:09

Nie sciagalem tego ale skoro chodzi o fraga z optihacka to wiem o co chodzi. Skolpo wtedy mieli eco i chyba 2 albo 3 graczy zeszlo po drabince i powiedzieli Snajdanowi gdzie stoi przeciwnik. Takie jest moje zdanie.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4981 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie