DKT + skate'sy

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Anarchy

2005-01-02 21:08:51

Witam

Czy ktokolwiek z was posiada tego typu polaczenie i czy dolaczenie slizgow wplywa znaczaco na "mobilnosc" myszki?

Za odp. z gory dziekuje.

__

Użytkownik
Orzech^

2005-01-02 22:38:03

ja mam mx510 + dkt + mICEsktez i kazdemu polecam ten zestawik :)
slizg jest spoko, po doklejeniu slizgaczy jest jeszcze lepszy wiec proponuje Ci je zakupic bo i tak prędko sie nie zetrą.... ja mam juz to 6 miesięcy i zadnych śladów zużycia ; - ]

__

VIP
vader

2005-01-02 23:20:03

Osobiscie nie mam slizgaczy, ale na DKT podobno wytrzymuja 12 miechow ... trzeba zakupic =]

__

VIP
postal1

2005-01-03 04:05:45

nie testowalem ale od razu polecam bo jak mialem dkt i 3.0 to mialem czesto nieprzyjemne wrazenie jakby mycha sie "przyklejala" do pada :[
to z pewnoscią wina wielkosci slizgaczy na ie 3.0 bo są naprawde wielkie w porównaniu do mx
teraz jade na fellowes i jak sie wyciera po czasie to tez jest takie wrazenie - wniosek z tego ze albo mialem trefnego dkt albo ona juz tak po prostu ma :/
oczywiscie zalezy jeszcze w co grasz bo w cs`a nie odczuwalem tego tak bardzo biegajac z m4 lub ak ale zwazywszy na fakt ze wiekszosc czasu gralem awp to jednak bylo to denerwujace
pozdro

__

Użytkownik
zosia

2005-01-03 09:00:38

gram na DKT, miceskatez'ach i mx310. bez podklejenia mycha sunęła po padzie bardzo przyjemnie. nie powiem, że jak po lodzie, bo stawiała pewien opór ale wolę kiedy mycha jest troszeczkę "tępa". podkleiłem po pewnym czasie z czystej ciekawości. efekt był taki, że myszka przyspieszyła znacznie do czego się musiałem przyzwyczaić. szmacianki mają to do siebie, że nie mają twardej powierzchni, przez co mycha "tonie" lekko podczas poruszania; czego nie ma w przypadku twardych padów (steel, ice). dodanie miceskatezów przyspieszyło mychę ale nie jeździ ona znowu jak po patelni teflonowej, stawia ciąglę ten wskazany (dla mnie) opór. miło się spawa a jeszcze fajniej lata na cpma. polecam.

__

Użytkownik
Anarchy

2005-01-03 10:26:30

Dzieki za odpowiedzi. Fakt, tak jak wspomnial postal i zosiek myszka na szmacie ma tendencje do "przyklejania" sie do pada. Spowodowane jest to glownie ciezarem samej myszki (mam mx510, podobno mozna cos na wage poradzi poprzez wyjecie jakiegos ciezarka ale wolalem nie sprawdzac ;) ) jak i naciskiem spowodowanym przez sama reke. Myszka wtedy tak jakby "zaglebia" sie w macie i poruszenie jej (szybkie poruszenie o pare mm) sprawia trudnosci. Co do grania to nie gram w zadne gry z glownego nurtu, jestem zwolennikiem gier taktycznych jak RvS czy GR (chociaz gdybym mial lepszego kompa to kto wie) i w nie wlasnie pogrywam.
Hmmm... warto chyba sprobowac, to przeciez tylko 20 zl

Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi

__

Użytkownik
mic

2005-01-03 14:42:56

ja mam IME 4.0 + hyperglide i dkt i slizga sie cudo, gorąco polecam!

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2460 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie