Najwiekszy przypal

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
VIP
bizzare

2004-10-25 20:29:01

wchodzi najebany synek do domu, rzyga ojcu na buty i mowi "Puff Daddy" :>

__

VIP
zoom

2004-10-25 21:33:16

swiete slowa :-D zeby pic to trzeba miec wiedze :-)

__
Play more promode.

VIP
Sh1eldeR

2004-10-25 22:40:34

Moze to i jest zalosne, ale jest tez - przynajmniej wg moich standardow - zajebiscie smieszne :D Kwik mialem niesamowity jak czytalem o niektorych operacjach (co nie znaczy, ze jakos podziwiam ich bohaterow).

__

Użytkownik
mic

2004-10-25 22:41:17

ja po sylwestrze miałęm na klatce piersiowej przez 3 dni muszle klozetową odbitą... =/

__

Użytkownik
Razi3l

2004-10-26 14:43:16

takie bylo moje zalozenie przy zakladaniu tego topicu i opowiedzeniu mojej "wspanialej" historii , ktora mogla sie przeciez kazdemu zdazyc :)

__

Użytkownik
poyep

2004-10-26 17:49:10

heheheheh dobra impreza :DDDDD (do posta mentala gwoli scislosci:))

__

VIP
OnliNE

2004-10-26 18:22:47

3 misiace we krwi
2 tygodnie w moczu
potrzeba ponad rok aby calkowicie pozbyc sie jej z organizmu o innych uzxywkach juz nie wspomne ;P

__

VIP
vader

2004-10-27 11:22:13

pwnz :)

__

Użytkownik
shd

2004-10-27 13:30:58

zalosnie ci wyszla opowiesc @@

__

Użytkownik
mental

2004-10-27 14:59:37

no raczej, eLiKoPtAh br0! :]

__

Użytkownik
poyep

2004-10-27 16:11:57

jungle flieve'a 4 the true believeah :DDDDDD

__

Użytkownik
*Jaras

2004-10-27 16:38:17

a jebie mnie opowiesc, przygoda byla niesamowita ;X

__

Użytkownik
shd

2004-10-27 16:56:53

ano, kazdego w tym wieku jebie ;) z twojej opowisci faktycznie emanuje niesamowita aura =d

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2004-10-27 18:11:10

a ja tam raczej nie pije zeby sie zaliczyc zgona ;], "ZGON" zaliczylem tylko raz w zyciu, mianowicie cztery lata temu w sylwestra :D mialem wtedy 11 lat :D i najebalem sie dwoma browarami :D

__

VIP
Van Helsing

2004-10-27 18:50:26

n/c

__
Miejsce na Twoją reklamę!

Użytkownik
h1

2004-10-27 20:44:02

mordy zamknac :D trzeba zeskanowac te foty jak kimacie na klatce a mandzia stoi i wrzucic tutaj :DDDDDD o kurwa rzeznia :Dd

__

Użytkownik
poyep

2004-10-28 16:22:59

nic tu qrde nee bedzie wrzucane noo! hehehe :D chociaz w sumie ja tam nie spalem na klatce :DDD tylko sobie siedzialem :Q :DD

__

VIP
Nor

2004-10-29 20:51:51

bziOOm bziOOm ty siedziales w Irlandi... :>
Mam do ciebie pare pytanek w zwiazu z samym krajem i zyciem codziennym, dorwe cie gdzie sna IRCu ?

__

Użytkownik
[-SLP-]RiV

2004-10-29 21:01:59

jak chcesz cos to pisz na gg bo irca juz nie uzywam od hohoho dllugiego czasu :D

__

Użytkownik
mental

2004-10-31 10:03:29

ja tam nie spalem... ja kulturalnie beltnalem w salonie i bawilem sie dalej.... :D :P

__

Użytkownik
JRM

2004-11-06 15:37:16

ja mialem dwa przypaly po alkoholu !
dwa lata temu na sylwka u kumpla na imprezie naprulem sie jak messerschmitt i jakas godzina zycia mi uciekla i ocknalem sie po tym jak mi znajomi ( niektorzy jeszcze byli wstanie ) rzucali mi petardy pod nogi ( siedzialem na schodach na klatke przy -5 stopniach ) ! Nabijali sie ze mnie pozniej ze sie ocknalem dopiero po 6 petardzie :D
drugi przypal byl w momencie gdy mnie starzy w chacie przylapali nawalonego :D
a mianowicie bylem se u kumpli na malej popijawie na ktora wzialem litra ruskiej wodki ( swietna doslownie - bols wymieka :D ) ! impreza jakims cudem skonczyla sie dosc szybko i zostalo mi jeszcze 0,5 i postanowilem isc do chaty ( 2,5 kilometra do chaty :[ ) po drodze sobie wymyslilem ze po co mam spowrotem do chaty wodke odnosic i to 0,5 se lyklem po drodze ( teraz tego zaluje ) ! no i po jakims czasie dotarlem do chaty ! starzy skapneli sie ze jestem nawalony jak sie bujalem w kuchni i walnalem w lodowke ktora pare razy sie bujnela i po tym jak przesunalem :D ciezki debowy stol ( zeby go przestawic trza 3 chlopa ) . po dotarciu do pokoju starzy wpadli za mna i standartowo ( walenie z dupy ) . ja bedac juz w innym swiecie mialem starych gleboko :D i nie obchodzilo mnie to ze mnie stara napieprza laczkiem i to ze mnie z wyra wywalili i wyciagneli z niego moj plecak z pusta litrowa butelka ( OMG jak ja tam to wsadzilem ?? :P ) i to ze otworzyli moja szafke i wysypaly sie butelki i puszki po piwie :D:D:D
nastepnego dnia na ciezkim kacu stary mi godzine marudzil ! a najsmieszniejsze w tym jest to ze stary mi nie marudzil ze sie najebalem ! nie to ze wodka ! tylko to ze sie najebalem RUSKA wodka ! ze sie moglem otruc itd itp :D moglem mu przeciez powiedziec ze juz ta wodke parokrotnie pilem wczesniej ale wtedy bym wsypal brachola ktory mi ja zalatwial :D

__

Użytkownik
JRM

2004-11-06 15:41:29

hehe :D

__

Użytkownik
poyep

2004-11-06 17:47:19

:]]] ql

__

VIP
acci

2004-11-07 15:58:38

w sumie moglem to dawno napisac ale zapomnialem jakos:D, mianowicie w sylwestra 2003/2004 pomyslelismy sobie z qmplem ze tak na sucho spedzac sylwester to nie za bardzo tak jakos wypada, takze poszlismy sobie na polko, aby sie czegos napic. najpierw jakos browarka kolo 19 a pozniej po toascie w chacie wyszlismy okolo 00:05 na cos mocniejszego. niestety nie bylo za duzo sklepow pootwieranych takze pozostala 1 czy 2 mozliwosci. wybralismy jakis tam sklep uni market czy cos, ktory znajduje sie niedaleko bo jakies moze 400m od takiego jakby jeziorka czy tam zalewu nie wiem jak to nazwac, gdzie mozna sie w lato kapac itp :D. no i z powodu braku pomyslow i nie wbicia sie na zadna impre postanowilismy pic po prostu na polu. kupilismy soplice 0.7 i sok jakis pomaranczowy +2 kubeczki plastikowe :D i tak sie zaczelo picie. jeszcze starsza dzwonila jak tam na imprezie czy cos a ja napisalem esemesa ze spoko jest zabawa itp bo nie bylem w stanie raczej gadac :D a pilismy jak pojebani. tak przez pierwsze 30min do godziny po 2 kubkach nic nie bylo czuc ale pozniej jak pierdolnelo to masakra ja wypilem dodadtkowe 2 kubki kumpel 1, odbywaly sie jakies tanczenia i chuj wie co :D pozniej sie na chwile jakos polozylismy i ja kurwa zasnalem a qmpel chyba nie bo mu sie rzygac chcialo itp i lezelismy tak na sniegu i kurwa szkoda jeszcze ze nie zamarznelismy :D, w miedzyczasie on ponoc kilka razy rzygal, ja mozliwe ze tez ale nie pamietam bo urwal mi sie film z deka. z opowiesci qmpla dowiedzialem sie ze chcieli nam jacys kolesie wdupcyc czy cos jakas babka sie pytala o autobus itp chuj wie co :D. pozniej rzygalismy jeszcze w klatce w bloku znajdujacym sie jakies 100m od naszego bloku, po prostu przejeb.. no i o 6 rano powrot do chaty i kurwa spotkanie z szuwarkiem i stara ktora jakies wyklady dojebala pozniej o piciu :D, qmpel mial jeszcze lepiej bo kurwa 3h snu jakies i jechal do czestochowy na chrzest siostrzenca ale to kurwa jeszcze inna historia :DDD. the end

__

ex-Redaktor
Mav9l1ty

2004-11-07 18:11:14

Looknij tuta:

http://q3arena.gry.imro.pl/board/?akcja=t&forum=8&temat=12809

Kilka stron topicu z takimi jazdami, że renta...

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

3338 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie