Ruch Swiatlo Zycie...

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
roup

2004-10-20 23:55:22

RUCH SWIATLO ZYCIE.... tiiaaaa
buahahahahhahahahhahahahhahahahahahhahahaahahahhahahahahahahah...... otworzcie ta strone i zobaczcie sobie np po prawej stronie w menu dzial "Nowa Kultura" i tam sa ciekawe rzeczy o RPG itp ... ostatnio wieksza szydere to chyba mialem przy mp3 blazeja .....

[url=http://metal.eu.org/fun/swiatlo_zycie/oaza.htm]Jak mozna byc tak glupim?[/url]

__

VIP
n o o k i e

2004-10-20 20:57:30

wyjasnij mi z czego sie tak smiejesz?

__

Użytkownik
roup

2004-10-21 00:09:26

hmmmm

"...PONIŻSZY SPIS ZAWIERA RZECZY, PRAKTYKI, SYMBOLE, KTÓRE niezależnie od intencji i wiary w ich działanie, są sprzeczne z nauką Jezusa Chrystusa, nauką Kościoła. PRAKTYK NALEŻY SIĘ WYRZEC. RZECZY ORAZ SYMBOLE NALEŻY BEZZWŁOCZNIE ZNISZCZYĆ (NAJLEPIEJ SPALIĆ Z DALA OD DOMOSTW!). Z PRAKTYK I RZECZY ORAZ SYMBOLI NALEŻY SIE SPOWIADAĆ (SĄ ONE GRZECHEM CIĘŻKIM!) I NIE MIEĆ WIĘCEJ Z NIMI NIC WSPÓLNEGO!!!

.... i tu znajduja sie takie ciekawostki jak:
Ankh (krzyż egipski)
Bębenki indyjskie, afrykańskie (do rytuałów)
Chińskie ubrania
Czterolistne koniczynki
Drzewo życia
Dzwonki z chińskimi znakami
Figurki Buddy
Harry Potter
Interia.pl - powiązania z RMF - masoneria, symbole smoka, astrologia, zodiak
(rotfl)
Inwazja Mocy - masoneria, symbole smoka, astrologia, zodiak
Pacyfka
Podkowa
Pokemony
Rastafarianizm
RMF FM - masoneria, astrologia, horoskopy, zodiak, symbole smoka
RPG (Role Play Games) - gry fabularne, bitewne, „karcianki”
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (powiązania z Hare-Kriszna, antyklerykalizm, ateizm)
i duzo duzo wiecej ... polowe tych rzeczy mozna znalezc u normalnych ludzi ...
tak samo ciekawych rzeczy dowiedzialem sie o muzyce ...
"...PONIŻSZE NAZWY TO TYLKO NIEKTÓRE Z KAPEL / WYKONAWCÓW,
KTÓRYCH PRZESŁANIE, SPOSÓB ŻYCIA JEST ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI,
ANTYKLERYKALNY BĄDŹ STRICTE SATANISTYCZNY.
(spis wykonany na podstawie tekstów, okładek płyt/kaset, zachowania na scenie, wideoklipów, wypowiedzi dla czasopism, artykułów odnoszących się do sposobu życia wymienionych wykonawców..."
i tu jest ..
Aerosmith
Apokalyptica
Bowie, David
Deep Purple
Elton John
Queen
Presley, Elvis
Nickelback
Madonna
Marley, Bob
Habakuk
R.E.M
i duzo duzo roznych nazw :>
ale najwieksza uciecha jest przy eRPeGach .. nie bede cytowal bo mi sie nie chce i mozecie sobie samemu poczytac :P

__

VIP
rostek

2004-10-21 08:29:56

stare

__

VIP
lecho

2004-10-21 10:49:27

omg, nastepny bezsensowny ekstremistyczny odlam teoretycznie gloszacy katolicke wartosci. i niech mi ktos powie, ze tylko wsrod muzlumanow sa tacy ludzie... :o swieta wojna przeciwko grom komputerowym omfg :x

__

PRO
girith

2004-10-21 13:17:36

na liscie z muzyka brakuje jeszcze tylko smerfnych hitow :E

__

VIP
n o o k i e

2004-10-21 20:58:49

dobra teraz juz widze z czego sie tak smial, przesada z leksza...

__

Użytkownik
c666

2004-10-21 21:12:54

Interia.pl to satanistyczny portal :D tak samo jak RMF a jeszcze widziałem że grzechem jest robienie leczniczych masarzy stup(skuteczność potwierdzona naukowo).
Aha i jeszcze Call of Duty, half-life i Quake są zakazane PRZEZ KOŚCIUŁ :D
Czyli esports.pl jest stroną satanistyczną :P

__

Użytkownik
wooda

2004-10-21 21:23:37

dzis na spotkaniu z bierzmowania proponowali nam dolaczenie do wspolnoty.

__

Użytkownik
tysik

2004-10-21 23:21:24

zalosna instytucja :/ dzisiaj Kosciol ma niewiele wspolnego z Chrzescijanstwem :/

__

Użytkownik
Bobak89

2004-10-22 14:29:40

Dlatego tez ja nie chodze na spotkania, chociaz w tym roku powinienem =]

__

Użytkownik
apiSS

2004-10-24 12:54:47

"Kościół" to wspólnota ludzi i "Kościól" jest taki jacy są ludzie. Skoro "Kościól" ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem, to co mozna powiedziec o wspólnocie, która go tworzy...? Na tej stronce o oazie, ktoś rzeczywiscie "troszkę" przedobrzył i przypomina to palenie czarownic, ale czy z tego powodu cały Kościól ma być żałosną instytucją???
Byc moze nie spotkałes albo nie chciałeś spotkać właściwych ludzi.
Odwiedź www.taize.fr , bo warto. :)

__

Użytkownik
tysik

2004-10-24 15:11:37

no dobrze przyznaje - nie mozna mowic ogólnie bo są Ci którzy wierzą ale i Ci którzy fanatyzują Boga. Ja ogolnie akceptuję go ale z umiarem ! :-o Z tym ze wszystkie wartosci wiary chrześcijańskiej powoli i bolesnie zanikają z miesiąca na miesiąć a ludzie odchodzą od przekonania, że warto sie modlić, bo poprostu wiara ta zabardzo idzie pod publike :-/ Dj Rydzyk był jednym z pierwszych ciosów osmieszających Kościół. To tylko moja opinia...

__

Użytkownik
roup

2004-10-24 16:11:03

dokladnie ... ludzie w polsce wierza po to bo mysla ze tak trzeba i tak ladnie jest i jak ktos chodzi codziennie do kosciola i wogole jak on to sie ladnie nie ubiera to jest mastah niesamowity ... wszyscy chodza to chodze i ja - u nas to dziala na takiej zalosnej zasadzie ... szkoda slow ... tutaj trzeba przyznac ze kosciol nie bedzie taki jak w innych krajach bo to zalezy od ludzi a polacy sie nie zmienia (raczej ... a bardzo by bylo dobrze jakby zaczeli myslec zamiast kierowac sie tym co mysla inni)

__

Użytkownik
ZaRDoZ

2004-10-25 14:58:48

Ja od urodzenia nie byłem powiązany z żadną religią; nie byłem chrzczony. Mam 17 lat i jak dotąd nie żałuje że starzy wybrali mi taką drogę.
btw. Msza; zbieranie na tace- Ksiądz: Podrzucę ofiarę, to co Bóg złapie to jego, a co spadnie to moje...

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

766 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie