Bar = wiocha?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Bobak89

2004-10-05 15:09:10

Po tym jak Bar zorganizował walke K1 Salety - i przy okazji niezle ją spierd...zielił - postanowiłem napisać co o nich myśle :> Oczywiście PRLowska cenzura i post nie ukazał się na forum wsi (czyt. Baru) Poniżej post, który został usunięty i obrazujący moje zdanie :

"Ludzie ja po prostu nie wiem, co Wy widzicie w tym gównie... Wszyscy udają skromnych, szczerych (lol) ludzi, jeden obgaduje drugiego itp... Niektórzy mają ich za idoli, co jest już dla mnie tak nie zrozumiałe, że dlatego też powstaje ten komentarz... Co Oni zrobili? Same pustaki, którzy chcą się dostać do środowiska telewizyjnego łatwą drogą. Przecież taka frytka to symbol idiotki, czy chociażby ten durnowaty leszek - niech się idzie lansować do obory... Zero rozumu, max pajacowanie 24 godz na dobe. Ibisz to także demon intelektu - kiedyś był b. dobrym prezenterem, a odkąd zaczął prowadzić ten zryty Bar zaczął pierdzielić takie farmazony, że głowa boli. Wielki Sherlock Holmes - ma istnie nieziemską gatke. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze to, że Bar wszędzie się pcha i większość widowisk przez nich "prowadzonych" to wiocha i tyle (chociażby ta walka K1 - gorzej tego zrypać nie mogli) Aha jeżeli już będziecie odpisywać na ten komentarz to postarajcie uargumentować swoje przemyślenia, a nie coś w stylu "ale Ty głupi jesteś, Bar jest świetny. Pozdro"

Oczywiście chodzi mi abyście podzielili się Waszymi zdaniami co do Baru, bo dla mnie to zwykła banda kretynów...

__

Użytkownik
Bobak89

2004-10-05 15:10:11

Aha dodam jeszcze najlepsze komentarze, które udało mi się znalezc na forum :

ewelina i społka
honka /03.10.2004 22:03/ typowy model dzisiejszych panienek z dyskoteki,ludzie glupota bije na potege,ja nie wiem jakby im wszystkim ktos czegos do drinka dosypał

bar 5 edycji
fenix /03.10.2004 12:00/ program beznadziejny, prymitywny. Dawno nie widziałem takiego syfu. Prawie wszyscy są [...]

Nudda
Znudzony /02.10.2004 12:11/ Nuda bije z ekranu!Ile mozna patrzec na te głupie gęby....

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

2928 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie