[Rekrutacja] Nowa strona o CS na bazie CM Revolution

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
SpeedF3

2012-09-17 03:06:52

Hej,

Jestem założycielem strony CM Revolution (www cmrev com), strona powstała w 2002 roku i dzisiaj jest oficjalną stroną serii gier Football Manager w Polsce. Udało się nam zbudować przez te lata dwie rzeczy:
1) bardzo zaawansowany silnik strony - mamy rozwiniętą platformę serwisu informacyjnego, forum i części społecznościowej (zakładka Społeczność) - w chwili obecnej jest to około 70-80% możliwości. Prace techniczne jeszcze trwają i wkrótce będą tam różnego rodzaju “osiągnięcia” do zdobywania, oraz moduł do organizowania gier online.
2) wartościową redakcję - przez ponad 10 lat przewinęło się przez redakcje około 100 osób, część z nas jest od samego początku

aż do teraz, są z tego przyjaźnie na całe długie lata :) mówiąc wprost, w naszym poletku jesteśmy number one.

Teraz wpadłem na pomysł, żeby stworzyć serwis informacyjny+część społecznościową, z wykorzystaniem tych wszystkich dobrodziejstw i wodotrysków z CM Rev, w kontekście CS-a. Oczywiście nie może to być bezmyślna kopia, ale odpowiednio dostosowany silnik do potrzeb CS-a - jestem przekonany w 100%, że możemy razem zrobić prawdziwą “rewolucję" w tym temacie, jeśli tylko będzie takie zapotrzebowanie i uda się znaleźć redakcję.

Dlatego, kogo szukamy:

1) Redaktora naczelnego - kompetencje do zarządzania w 100% częścią merytoryczną serwisu, koordynacją redaktorów, itp itd.
2) Redaktorów - newsy, teksty, poradniki, opisy plików, moderowanie dyskusji/komentarzy, itp, itd.

zapraszam wszystkich, których zaintereowało to ogłoszenie do kontaktu przez maila: [email protected] lub GG 1194949 w temacie wpiszcie “CS”, a w mailu coś o sobie, swoje uwagi, pomysły i to, jak byście widzieli siebie w takim projekcie.

Viva la Revolution! :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

827 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie