Szukam tytułu gry

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Peradius

2010-08-06 14:48:29

Cześć!
Mam do was bardzo dużą, ale to taką wielką jak cała Antiochia sprawę, a zarazem prośbę ! :(
Szukam tytułu gry.

Nie pamiętam jak wyglądało opakowanie, ani nic :/
Znam tylko, że był widok z góry. Cała gra było podobna do Praetorians. Fabułą gry byli Wikingowie. Kampania polegała na ataku/odbijaniu/obronie wiosek Wikingów przed Rzymianami. Kilka misji później dołączamy do Rzymian i podbijamy trochę Ziem dla nich. W jednej z misji przeprawiamy się przez most ( jakoś tak ) i wyskakuję nam dialog Boga/Szamana " Co robicie ? Służycie dla Rzymian ? Przecież mieliście się zemścić na nich " ( Jakoś tak :D) I w jednej chwili zamieniamy się z Sługów Cezara na sługów Thora. Na początku gry ( INTRO ) było coś takiego: Wikingowie wyruszyli w podróż ( nie wiem gdzie, nie wiem jak daleko ) zostawiając wioskę z kilkoma obrońcami. Gdy wrócili okazało się, że wioska została splądrowana przez rzymian, a żona/dziewczyna dowódcy ( w którego się wcielamy podczas gry ) została zabita. Wtedy rzekł " Na Odyna/Thora pomszczę Cię ". Wyruszyli w pogoń za Rzymianami i koniec INTRA. Gra zawierała EDYTOR oraz różne tryby Gry. Np. był taki tryb co zostaliśmy " uwięzieni " ( To coś w stylu obrony jakiegoś artefaktu Boskiego za free :D ) w okręgu i z każdym dniem nacierają na nas wrogowie. Gdy obroni okrąg przez jedną turę dostajemy u góry taki dialog z 3 wariantami wyboru. Typ wyboru :
1. X szamanow
2. X zolnierzy
3. Zamień wszystkich za Thoraka ( Chyba. Wiem, że jest najlepszą postacią i nosi topór)
Wybory mogą być różne ( np. może nam się pojawić " Chroń okrąg pretoriami ", i inne )

Jeżeli ktoś zna tę grę to proszę napisać w tym temacie :( BŁAGAM ! SZUKAM JEJ OD 4 MIESIECY ! :/

Zapomniałem dodać : Budynki budujemy normalnie jak w Age of Empires i grałem w tą grę gdzieś tak w 2004-2008 roku :d

__

VIP
Pajda

2010-08-06 18:01:24

Przegladales liste?
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Real-time_strategy_video_games

__

Użytkownik
Peradius

2010-08-06 19:24:59

BOŻE ! DZIĘKUJĘ ! Ta gra nazywa się Celtic Kings - Rage of War. KOCHAM CIĘ !
Ale ja byłem głupi :<
Zamiast się zarejestrować tutaj, to błądziłem 4 miesiące xd !!!
KOCHAM TO FORUM ! :)
Dajcie Pajdzie piwko/plusika/ziółko... Nie wiem co tutaj jest za wynagrodzenia :D

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4984 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie