NOWY counter-strike 2 , tak to prawda :)

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
siarkowski

2010-06-11 17:50:46

Witam .

Jak wiecie albo dopiero się dowiadujecie po przez serwisy informacyjne powstaję nowy kanter-strajk 2 , prawdopodobnie premiera ma być w 2011 roku , czy bedzie to dla nas ciekawa niespodzianka ? :D

---

Moja opinia : To będzie jak ze snejkiem ( snake ) w noki , stary snake był i jest najlepszy , a gdy zagrasz w nowego na nowych nokiach to i tak wrócisz do starego bo jest lepszy .

---

Jaka jest wasza opinia ?

__
Pozdrawiam

Użytkownik
exile

2010-06-11 18:05:48

Moja opinia jest taka że jest to fake.

- screen na każdej stronie ma jakąś śmieszną i ciężko cokolwiek przeczytać
- screen z który jest niby na tej stronie to jakieś amatorskie gówno z 3D Max’a (fajne bitmapy w tle haha, prawie jak w Duke Nukem 3D).
- parę dni temu Valve odwołało prezentację Portal 2 na E3 ale zapowiedziało że w zamian za to szykują niespodziankę. I nagle w tym momencie wyskakuje niby screen z CS2:D Oczywiście wystarczy poszukać trochę w necie żeby dowiedzieć się że niespodzianka ma być związana tylko z Portal2 ;]

Nie ma co się ekscytować, jeśli Valve ma CS2 to na pewno nastąpi to dopiero po HL3. Póki co Valve pracuje nad nową wersją CS:Source tak by korzystała ze wszystkich nowych funkcji Source (Orange Box) + system achievmentów, killstreak’i itd.

Ogólnie łyknąłeś jak pelikan, ale nie martw się nie jesteś sam;]

__

Użytkownik
esportfun

2010-06-11 19:45:46

Z tego co wiem już niedługo Valve da pierwsze informacje na temat Half Life 3 i silnika Source 2. CS 2.0 jest wielce prawdopodobny.

__

Użytkownik
dezCartezz

2010-06-11 21:05:14

zastanawia mnie druga polowa tematu czyli: “tak to prawda” masz jakies wiarygodne zrodlo, ze to prawda? czyt. valve?

__

Użytkownik
siarkowski

2010-06-11 21:20:46

z tego co czytałem nie tylko na polskich portalach to taka informacja się pojawiła , jak wiadomo każdy kto się tym interesuję, to taki “news” zamieści a czy jest to prawda okazuję się to po dłuższym okresie czasu ...

... jak naprawdę będzie nie wiem , dlatego poruszyłem ten temat aby “troszkę" podyskutować

:)

__
Pozdrawiam

Użytkownik
exile

2010-06-11 22:31:46

Ostatnio pojawił się też wyciek niby ze strony Valve który mówił że Valve razem z T2 i EA wyda Duke Nukem Forever (fo sho..)

@craven:
To że ma pojawić się HL3 i CS 2.0 słychać od kilku lat. A ten screen to najczystszy fake;]

Ostatnio pojawił się też wyciek niby ze strony Valve który mówił że Valve razem z T2 i EA wyda Duke Nukem Forever (fo sho..)
http://steamunpowered.eu/valve-to-release-duke-nukem-forever/

Do tego Valve cośtam majstruje przy grze w stylu DOTA i nad czymś jeszcze, także HL3 to pewnie pojawi się najwcześniej w 2012 :D

__

Użytkownik
esportfun

2010-06-12 10:04:21

Exile, mówi się że na najbliższym E3 zaprezentują nowy silnik i HL3 :)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4330 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie