SERWER

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
MaTeUsQ

2010-05-02 18:57:05

Siemka, jestem nowy i gram ok. 3 tygodni ... i chce założyć serwer... wiem jak zrobić stronke zrobie se na www.ubf.pl Podboty też zrobie i w path v23 jest taki plik “Dedicated Server” wchodze w niego wpisuje dane i serwer chodzi ... tera do rzeczy :D

-Co zrobić żeby serwer był cały czas ONLINE jak mnie nie ma na pc i nie mam włączonego Dedicated Server z serwem,

-Jak zrobić Diablo Mod,

-Jak ustawić adminów

I to wszystko :D PLXX o pomoc dam do ADMINA :D

__

Użytkownik
NiFe

2010-05-03 15:44:12

Nie ma możliwości żeby serwer chodził jeżeli nie jest włączony DS. Proponuję, żebyś albo miał kompa 24/7, albo wykupił sobie VPS (logout.pl) lub kupił serwer gry (shooters.pl, gamesnet.pl, itp.). Jeśli już kupisz serwer polecam ściągnąc total commandera (totalcommander.pl) i wejść na serwer ftp (http://pl.wikipedia.org/wiki/File_Transfer_Protocol). Wrzucasz tam pliki diablo moda (http://www.cscenter.pl/pluginy_amx_mod_x/131703-diablomod_5_9l_plus_sznajk3r.html). Ustawiasz wszystko, a admina dodajesz poprzez wejście cstrike/addons/amxxmod/configs/users.ini i postawiasz do wzoru w nowej linijce. Pamiętaj żeby nie dawać przez linijką znaku ";". Jest troszke zawile napisane, ale jeśli nie rozumiesz to użyj google albo dorośnij. Pozdrawiam

__

Użytkownik
MaTeUsQ

2010-05-03 20:46:31

Dzięki wszystko rozumiem :D
Pozdro :]

aaa... sorrki że pytam ale gram krótko i o co chodzi z tymi Slotami ?? bo zarejestrowalem się na shooters.pl ... i chce postawić serwer

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1385 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie