[LAN] E-Netland Siedlce

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Dreame

2010-03-29 09:58:59

Witam bardzo serdecznie.

Informacje :

A więc zaczniemy od sprzętu każdy z 13 komputerów posiada “Geforce 6600GT (Seria 6)". Na wszystkich komputerach jest ustawione 100 FPS i zainstalowane steam + cdkey’e firmy. Można logować się na własne konta steam bez obawy przed włamaniem gdyż wszystkie komputery będą zrobione format i zostaje tylko instalacja Counter-Strike 1.6 . Brak ścinek oraz lagów firma będzie posiadała serwer z “Gamesnet.pl” bądź “Gamepad.pl”. Można też grać na lanie nie ma problemu. Standardowo na serwerze będzie prywatne HLTV. Po turnieju można dostać spakowane dema na : Email , Pendrive. Wejściówki na turniej od drużyny to 100 PLN.

Nagrody :

I - 33% - 390zl.
II - 20% - 250zl.
III - 12 % - 150zl.


Forum :

www.e-netland.com/forum

Turniej odbędzie się :

Siedlce (08-110)
ks. Jana Niedziałka 5 (Przy Katedrze)
Schodzimy na dół schodami i znajdujemy imprezę Lan oraz zamieszczony w nim sklep komputerowy.


Data :

10 Kwiecień 2010r
Godzina 9:00

Więcej informacji i kontakt :

Aby dowiedzieć się więcej zapraszam na Steam , Email , Gadu-Gadu.


Steam

- rafalostapowicz
- netland0

Gadu-Gadu

- 2846703
- 9706060

Email

-
-

__

hitonn

2010-03-29 10:15:49

haha, jakby tylko w coda cos takiego ktos zorganizowal to bylby najwiekszy lament na swiecie o nagrody: D

__

Użytkownik
Dreame

2010-03-29 13:46:56

Poprawione i zachęcające nagrody. Warto!

__

Użytkownik
FATxB

2010-03-29 15:18:59

A wiesz czemu hiton? Bo w COD’a jest tak mało lanów, że praktycznie na każdy zorganizowany w Polsce przyjadą topowe teamy.

A tutaj prawdopodobnie będzie z 10 drużyn z Siedlec i okolic i może jakiś mixik z Warszawy. ;)

tak mi się bynajmniej wydaje ;)

__

hitonn

2010-03-29 17:20:39

wiec powinno sie na takie jezdzic, i bedzie wiecej z lepszymi nagrodami powstawalo, a jezeli organizatorzy zobacza, jaki jest placz i whine, to to oleja, prawda biman?: )

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-29 17:36:35

ja się wam codowicze dziwię, dlaczego nie organizujecie sobie takich małych lanów, bez nagród, a jak coś to z takimi jak tutaj symbolicznymi.
Do tego wystarczą chęci jakaś kafejka 10PC i z 8chętnych drużyn, robicie zrzutę po 200zł od drużyny, opłacacie kafejkę, robicie małego lana jednodniowego i jest gites.
Tak przynajmniej w csie się bawimy, przy dobrych lotach i promowaniu małych miasteczek, burmistrz coś sypnie itp.

Jasne, że lepsze są lany pokroju CIC7, PGA, KODE5 itp. ale do tego jest potrzebny gruby hajs, na podwórkowych lanach w kafejkach itp. można się dobrze zabawic i potraktowac jak bootcamp ;)

__

Użytkownik
qink

2010-03-29 19:36:08

zawsze tak jest, tylko że do coda 4 trzeba trochę lepsze te komputery mieć niestety, więc trochę kafejek zostaje skreślonych : )

ja będę chciał coś zorganizować w wakacje, nie będzie nikt chętny do przyjazdu to sam sobie medal wręczę

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

265 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie