Strona na zamowienie

Dostosuj

  • 1
  • 2
Autor Wiadomość
Użytkownik
klawisz

2010-03-26 17:46:26

wii: sam siebie nazywasz “jebanym złodziejem”, więc ogarnij.

Piractwa nie uważam za kradzież i to moje zdanie.

__

VIP
j3sh

2010-03-27 08:52:45

Ogarnijcie się, wjeżdżacie na pirackie oprogramowanie jakbyście nie mieli się do czego przyczepić. To jego sprawa czy robi na oryginalnym czy piracie, nawet potencjalnego klienta nie powinno obchodzić jaką metodą i przy użyciu jakich programów on to wykona, ważne żeby praca została wykonana.

@Wii: piszesz o programach do użytku domowego za 200zł, a za przeproszeniem po ch*j mu taki skoro on robi to komercyjnie? Prędzej dojechałby go US niż inne służby za nielegalne oprogramowanie bo to jedna wielka propaganda, że coś się robi.

__

Użytkownik
wiecek.

2010-03-27 09:22:45

@klawisz nie odpowiadam już na twoje komenty bo jesteś po prostu ignorantem, twoje zdanie jest najmądrzejsze i koniec...

@jesh, jeśli ktoś myśli o zarobku jako grafik powinien miec oryginalny software.
Co to za bzdury, że klienta nie obchodzi jak i na czym zostało wykonane zamówienie?
chyba takiego 16latka, który płaci drugiemu 16latkowi za stronke dla klanu.

Pewnie nie wiesz, że format JPEG jest płatnym formatem, tak samo jak czcionki, zdjęcia, pędzle itp. pomijając oryginalny program graficzny...

__

Użytkownik
NIKOM

2010-03-27 09:25:07

nawet potencjalnego klienta nie powinno obchodzić jaką metodą i przy użyciu jakich programów on to wykona, ważne żeby praca została wykonana.

:XD no chyba nie bardzo, placic komus za wykonana prace na kradzionym przyrzadzie pracy ?? do czego to dochodzi :D

__

Użytkownik
cirion

2010-03-27 12:55:17

btw. skad wy wzieliscie ze mam 17 lat?;d Kurde tak w ogole nie wiem po co cala ta dyskusja o nielegalnym oprogramowaniu bla bla bla. Zadalem proste pytanie o zrobienie stronki jezeli ktos by chcial to by napisal, A nie robic tu bezsensownej debaty mowiac w kolko o tym samym.

__

  • 1
  • 2
Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

1404 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie