Rozlacza-Internet

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
aGl

2010-03-12 19:00:51

Siema, mam pewien problem zwiazany z internetem moze ktos sie spotkal z taka sytuacja i cos poradzi... Mianowicie wynajmuje ze znajomymi stancje podlaczylismy sobie dialog 12mb na przedpokoju postawilismy router i... wszystko pieknie tylko co jakis czas ( w roznych odstepach czasowych o roznych porach dnia i nocy ) internet poprostu pada.. tzn.. w polaczeniach z siecia pisze ze jest komputer polaczony z nasza siecia ale.. jest ograniczony lub brak dostepu do internetu.. kiedy zrestartuje sie router znow wszystko smiga do pewnego czasu.. jakies pomysly? moze to byc spowodowane tym ze mamy 5 kompow i xboxa podlaczonego do sieci ?

__

Użytkownik
miodek1337

2010-03-13 12:44:13

internet poprostu pada.. tzn.. w polaczeniach z siecia pisze ze jest komputer polaczony z nasza siecia ale.. jest ograniczony lub brak dostepu do internetu..

sprecyzuj lekko, bo mozna to roznie zrozumiec... Wychodzi chyba na to, ze Twoj komputer nie dostaje adresu IP z routera (po prostu go traci). Popierwsze sprwadz haslo domyslne i je zmien (ustaw tez zabezpieczenia sieci), bo moze jakis niedobry sasiad (albo nawet kolega ze stancji) robi Cie w konia. Po drugie moze to byc smierdzacy d-link, ktory tak robi dlatego, ze jest d-linkiem.

Upewnij sie czy to komputery traca IP z routera, czy router traci IP od providera... Jesli to pierwsze - to wina jest konfiguracja lub jakosc routera ;) Jesli to drugie, to provider....

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

709 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie