Potrzebuję coś sprowadzić z USA, ktoś się wybiera?

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
qwe

2010-02-26 17:07:29

Witam!
Planuję w przyszłym miesiącu kupić kamerkę Sony HDR-CX550V, w USA dostępna będzie w marcu.
Jako, że w USA nie istnieje praktycznie podatek VAT to ceny są odpowiednio niższe, dlatego chciałbym takową kamerkę zakupić i poprosić kogoś o przywiezienie jej ze sobą. Niestety, ale po tej zimie widzę, że pieniądze z podatków zamiast na odsnieżanie ulic i naprawę dróg wylatują w kosmos- na walkę z wiatrakami (globalnym ociepleniem), dlatego staram się omijać płacenie tego podatku jak tylko mogę.

Czy ktoś się wybiera lub ma kogoś zaufanego z rodziny, kto mógłby mi taką kamerkę przewieźć (zostanie dostarczona pod adres danej osoby, więc jedyny wymóg to wrzucenie jej do torby)?
Rzecz wartościowa, jednak jest na tym forum parę poważnych osób, którym można zaufać.

“Miś" wiem, że do USA się wybierasz w wakacje, jednak ja tej kamerki potrzebuję już w marcu : )

Osobie, która pomoże na pewno w jakiś sposób się odwdzięczę : )

__

Redaktor Naczelny
rml

2010-02-26 17:47:27

Z globalnym ociepleniem już nie trzeba walczyć, ostatnie miesiące pokazały że wspólne wysiłki nas wszystkich kierowanych przez oświeconych eko-aktywistów szybko i sprawnie zwalczyły to śmiertelne zagrożenie!

__

Użytkownik
qwe

2010-02-26 19:34:08

Wiesz, rml, unia europejska wyprzedziła fakty- zdążyła wprowadzić masę zakazów (np produkcji klasycznych żarówek 100W, ciekawe czy 80tki też wycofa) oraz regulacji, dzięki czemu cena prądu wzrosła. I niech mi teraz ktoś powie, że ue to poważna twór.

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

10490 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie