Roccat Kave 5.1

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
mEBUNh

2010-02-14 21:36:14

Mam głęboko w poważaniu jeżeli ktoś będzie śmiał się ze mnie, że założyłem taki temat. :P Chcę się dowiedzieć czy ktoś miał kiedykolwiek te słuchawki i czy są one warte kupna za 300 zl?

sluchawki

Jak sądzicie , da się ocenić czy są one po prostu lepsze od medus 5.1 , icematów Siberia i SteelSeries 5H ?
Fajnie jakby ktoś mógł porównać

w kompie obecnie mam dźwiękówke sound blaster x-fi mX xtreme gamer

P.S Korzystałem ponad 2 lata z Medus i świetnie się sprawowały tylko długość kabla sprawiła iż dość 'intensywnie' były poddawane testom wytrzymałościowym i niestety po wielu naprawach nadają się właśnie do czego? Gdzie wyrzucaliście słuchawki? Po prostu do kosza? haha :D

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2010-02-14 21:41:26

za 360zl kupisz Sennheiser hd380, obecnie jedne z najlepszych sluchawek na rynku, w tej cenie dominuja, wiec nie bierz tego gowna dla pseudo graczy bo zaden znawca nie przechodzil nawet obok tego syfu i bierz senki

__

Użytkownik
fantz

2010-02-14 21:59:26

prawda, zamiast wydawac grubą kase na sluchawki 4gamers kup sobie w tej samej cenie dobre słuchawki robione przez firme ktora tak wlasciwie sie tym zajmuje a wiec Sennheiser czy AKG.

a tak jak c0w napisal - HD380 do grania jak najbardziej : ) tylko mikro dokup :p

__

Użytkownik
Forem

2010-02-15 09:32:53

Są warte kupna, ale max za 150zł, 200 dopłacasz za napis roccat.

__

Użytkownik
qink

2010-02-15 12:34:45

ja mam medusy stereo i są niezniszczalne, połamane zlutowałem lutownicą i działają dalej :D

a co do postu to polecam słuchawki które napisał cOw.
Senheisery są znakomitymi słuchawkami, ale jesli chcesz zaszpanować że masz Roccaty z fajnym logiem to bierz w ciemno :)

__
Jak bym był skarbnikiem klasowym jak ty, to bym chodził po szkole w futrze jak alfons (c) shortys

Użytkownik
mEBUNh

2010-02-15 15:02:02

zależy mi na słuchawkach z mikro. Nie mam zamiaru kupić samych słuchafonów i później szukać osobnego mikro. To nie wchodzi w rachubę

Także, wydaje mi się,że te Roccaty za 300 zł są nawet lepsze od Medus,które też mają 5.1 i podobne parametry. Szukam właśnie dlatego słuchawek z dźwiękiem przestrzennym 5.1 bo będą one świetnie współpracować z dźwiękówką.

Aha,nie komentujcie ceny bo mam okazję wydać kasę w granicach 300 zl i chce je przeznaczyć na to :] koniec KROPKA! ]:>

__

Użytkownik
Forem

2010-02-15 15:27:02

Masz rację, wydaje Ci się.

__

Użytkownik
qwe

2010-02-15 17:22:50

Jeśli już chcesz słuchawki dla graczy z mikrofonem do 300zł to kup te http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=909190712 Siberia v2, kosztują 270zł, mają naprawdę dobrą jakość dzwięku, wysuwany mikrofon i są bardzo wygodne.
Jedyna wada to delikatna, plastikowa konstrukcja.
Gdyby kosztowały ~50zł mniej to sam bym je kupił :P

__

Użytkownik
jacobzz

2010-02-17 13:36:18

Osobny mic to nie problem. Ten jest spoko http://www.allegro.pl/item888633451_mikrofon_zalman_zm_mic1_nowe_procpu_poleca.html

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

87 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie