Problem z cs

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
Kopara

2010-01-16 20:01:25

Witam , mam mały problem z cs’em od dłuższego czasu.
Więc zacznę od tego ,że w google nie znalazłem skutecznej odpowiedzi :) .
Mój problem polega na tym ,że co 1-3 rundy wyrzuca mnie z cs z komunikatem “conection lost during level change” “steam conection lost” itd. Wszystkie porady jakie znalazłem nie zadziałały więc o to jest moja prośba , czy wie ktoś jak to naprawić?
Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc :).

__

Użytkownik
Forem

2010-01-16 21:00:06

Kup oryginał. : D

__

Użytkownik
xyzzz

2010-01-16 21:06:22

To ja się dołączę do tematu :D Gdyż jestem początkującym graczem w CS`a to, czy są jakieś komendy na mniejszy recoil, czy coś w tym stylu ? Tzn. , jak gram na pubie czy gdzieś tam to nie którzy praktycznie nie mają mega rozrzutu, a jak gdy oddam 3 strzały ( strzelam serią ) to już jest taki rozrzut że nie da się ogarnąć tego.

__

Użytkownik
diGi

2010-01-16 21:22:20

@ kepaaa

Nie ma. Plej hard goł pro. Eot :P

__

Użytkownik
Kopara

2010-01-16 22:48:45

do waszej wiadomosci mam steam’a i wlasnie nie wiem co sie dzieje... bo u brata na kompie jak gram na steam no nie wyrzuca a u mnie na kompie wyrzuca wiec 1 raz prosze o pomoc

__

Użytkownik
gÓpek

2010-01-16 23:21:24

Podepnę się.
Dawno juz nie gralem w cs’a i chcialem sobie go odpalic, ale mam problem. Czy odpalam wersje steam czy non steam, zamiast menu pojawia sie czarny ekran. Domyslam sie ze jest to wina driverow ale instalowalem juz rozne i nic to nie daje. Wczesniej nei mialem takiego problemu ;-/

__

Użytkownik
Forem

2010-01-17 02:54:08

kepa bo w cs jest recoil, nie to co w cod. ; D

__

Użytkownik
Kopara

2010-01-17 08:39:31

proszę o odpowiedz ; )

__

Użytkownik
tomciO2411

2010-01-17 10:47:46

Może spróbujesz update’owac?

__

Użytkownik
xyzzz

2010-01-17 10:50:42

forem bez kitu ? :D no to wiadome, tylko dziwi mnie to że nie którzy walą całą serią, a ja z przerwami i tak mam większy rozrzut :D

__

Użytkownik
Gecko

2010-01-17 10:54:57

Kopara- najbardziej to zależy od Twojego internetu i kompa rzecz jasna . Jeżeli masz dobrego kompa w miare i wyciągasz na nim 100fps to przejdźmy do internetu. Im mniejszy ping tym mniejszy recoil sam się o tym przekonałem bo mam internet radiowy 1mb/s więc jak działa dobrze to mam pingi 13-25 i recoila ogarniam w ak bardzo dobrze ;] full auto , pojedyncze strzały , serie , bez różnicy jak strzelam . Natomiast jeżeli mam pingi 50-120+ to już lipa. nie da się wtedy teoretycznie ogarnąć recoila zwłaszcza gdy ping masz kolejno co chwilę 40,50,30,40,30,200,30,250,40,50,170 itd. więc ja na to nic nie poradze ale niedługo zmieniam na neostradę 6mb/s ;p xD
Pozdrawiam

__
uLow 4ever ;[

Użytkownik
Kopara

2010-01-17 13:52:41

ale mi nie chodzi o recoil ; ) przeczytaj pierwszy post i odpowiedz ; )

__

Użytkownik
Areas

2010-01-17 14:18:27

A ja mam taki problem że, gdy włączam cs’a pokauje sie ta tapetka z tymi dwoma kolesiami i po 2 sekundach wychodzi. Szukałem na necie odpowiedzi ale znajdywałem tam coś w stylu przeinstaluj cs’a, sterowniki, windowsa, wszystko zrobiłem co tam było napisane i dalej to samo. Nie wiem co może być problemem, kiedyś cs działał mi na tym samym kompie bez problemów, a teraz po jakimś czasie chciałem pograć i taki o to problem. Mam oryginalnego cs’a. Proszę o pomoc. Nawet wyciągnąłem moją karte muzyczną żeby sprawdzić czy to przez nią i dalej to samo. Pomocy ! ;d

__

Użytkownik
koks

2010-01-17 16:13:16

Kopara nie umiem odpowiedzieć Ci na twoje pytanie więc od razu przejdę do tego zadanego przez kepe.
Na recoli w csie składa się wiele czynników. Pierwszym z nich jest serwer na jakim gramy. Nie można oczekiwać tego że na 32 slotowym FFA z masą pluginów i innych dupereli, będzie nam się dobrze strzelać . Serwery takie stoją na obciążonej maszynie i to jest jeden z głównych czynników. Jeżeli niszczysz na pubach( a pewnie tak jest bo pisałeś że zaczynasz :D) to wybieraj polskie serwery,firm takich jak: White Rabbit, Gamepad, Gamesnet, Shooters, 1shot1kill i paru innych. Kolejnym czynnikiem jest ping. Im niższy, tym będziesz miał lepszą kontrole nad wspomnianym wyżej recoilem i ogólnie każdym aspektem tej gry. Ping w granicach 30-40 jest już całkiem w porządku. Trzeba też wspomnieć o fpsach. Domyślnie cs pracuje na 72. Jednak zwiększając tą wartość na 100 poprzez komendę fps_max 101 będzie można zauważyć znaczny skok płynności gry. Dochodzi jeszcze do tego odświeżanie monitora. Nie skonfigurowany cs działa na 60hz. Jeżeli masz lcd należy ustawić 75. Uruchamiasz w takim wypadku steama, następnie gry> prawym na ikonę csa>właściwości> ustaw opcje uruchamiania i wpisujesz tam -freq 75. Mam nadzieję że pomogłem :).

__

Użytkownik
diGi

2010-01-17 17:06:04

@ Kopara

Firewalla sprawdzałeś?

I rozumiem, że standardową opcję (usunięcie clientregistry.blob) sprawdzałeś?

__

Użytkownik
xyzzz

2010-01-17 17:20:06

@ Koks

Dzięki wielkie :D

__

Użytkownik
Kopara

2010-01-17 18:06:46

tak sprawdzalem Firewalla i usunelem clientregistry.blob i tak nic nie dalo ; (

__

Użytkownik
riX

2010-02-01 18:38:44

Usun 3 pliki.

ClientRegistry.blob, Steam.dll, SteamUI.dll

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

4885 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie