Słuchawki i podkładka

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
hawkb

2009-09-25 19:26:55

Witam! Zamierzam kupić Słuchawki i podkładkę (jak największą) i przychodzę z pytaniem tutaj, ponieważ chce wybrać jak najlepiej. Wybrałem już słuchawki, ale nie wiem czy to dobry wybór.

Słuchawki: Sennheiser pc161 (Kolega mówi, że się nie opłaca i lepiej wybrać Siberie.)
Podładka: Razer Goliathus Alpha (jeśli jest jakaś lepsza to pisać tutaj :d)

pozdrawiam,
hAwkb

__

Użytkownik
qwe

2009-09-25 22:10:39

Nie ma czegos takiego jak najlepsza podkladka czy najlepsze sluchawki, tak samo jak nie ma czegos takiego jak najpiekniejsza kobieta swiata.

Ja mam Icemat Siberia i bardzo sobie je cenie, chociaz trwalosc konstrukcji jest marna, bede musial je 2-gi raz kleic.

Myszke jakas dobra masz? Bo razer goliatus nie zrobi Ci z a4tech’a Razera DeathAdder.

__

VIP
Mateck

2009-09-25 23:39:04

temat walkowany setki razy...
az odechciwa sie pisac znowu to samo. poszukaj sobie w innych tematach.

__

Użytkownik
cow.sndstrm

2009-09-26 00:25:43

az sie nie chce... kup sennheiser hd380 lepszy dzwiek, pozycjonowanie, wyciszaja tak ze nie slychac co sie mowi. ciut drozsze i bez mikrofonu, ale mik za 5zl kupisz

__

VIP
j3sh

2009-09-26 09:48:34

kup sobie cos w czym bedzie Ci sie wygodnie gralo

__

Użytkownik
Forem

2009-09-26 13:50:51

1. Jaką masz kartę dźwiękową?
2. IMO do grania bez sensu kupować HD380, bo się je po prostu zmarnuje. Lepiej już kupić HD215 - jeden z lepszych wyborów jeśli chodzi o cena/jakość. A kupowanie takich słuchawek wchodzi w grę TYLKO jeśli posiadasz dobrą dźwiękówkę.

__

Użytkownik
hawkb

2009-09-26 14:00:53

Dźwiękówkę zakupuję tak pod koniec Października i cena to max 300 zł, więc to chyba nie problem z dobrą dźwiękówką ;>

@EDIT
A i szukam czegoś lepszego niż moje słuchawki AKG 512. Wymieniam je ponieważ są przebassowione i ciężko mi się na nich gra ;<.

I najlepiej, aby słuchawki były trwałe i najlepiej z mikro (Te osobne mikro często się psują i gubią w moim przypadku)

__

Użytkownik
patrykk940

2010-01-12 18:03:21

Jeśli chodzi o podkładke mogę ci polecić SteelSeries Qck Heavy bardzo dobra podkładka (wymiary 450mm szerokości i 400mm wysokosci)

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

230 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie