CSPromod - hltv tłumaczenie

Dostosuj

Autor Wiadomość
Użytkownik
spectator

2009-12-31 16:30:27

Zespół CSPromod nareszcie ujawnił datę wydania długo oczekiwanej wersji beta 1.04

Po wydaniu zdjęć i video na mapach popularnej strzelaninki Counter-Strike w ciągu ostatnich miesięcy, zespół przygotowuje się do wprowadzenia beta 1.04, która ma przypominać CS 1.6 o wiele więcej niż w poprzednich wydaniach na internecie.

Na oficjalnej stronie CSPromod widnieje komunikat „January 31 2010” , oznacza to, że wersja beta pojawi się ostatniego dnia miesiąca – styczeń.

Zespoł HLTV oraz CSP będą informować użytkowników o nowych informacjach tejże wersji.

http://www.hltv.org/?pageid=35&newsid=3472
ORYGINALNA WERSJA

__

Użytkownik
TOMe

2009-12-31 17:15:34

to, to jeszcze żyje? juz 1 wersja hitu nie zrobila .... ta pewnie tez nie zrobi .... nic nie przebije CSa 1.6, pa.

__

VIP
j3sh

2009-12-31 17:53:38

przecież to jest w necie od dobrych 2 miesięcy i jak dla mnie to żadna rewelacja

__

Użytkownik
Krotki91

2010-01-01 20:36:57

moim zdaniem ProMod jest godny zastapienia 1.6 pozdrawiam :]

__

Użytkownik
kluczmen

2010-01-03 13:37:38

początkowo promod miał łączyć design map z 1.6 z recoilem i mechaniką z 1.5/1.3 w grafice z sorsa, widać, że panowie odpuszczają widząc że ludzie cały czas porównują to do 1.6 więc chcą zrobić port 1.6 na silniku sorsa co dla mnie jest czymś niepotrzebnym - bo przecież jest 1.6 który mimo upływu lat wygląda w miare; sponsorzy odpuścili z naciskami aby grać turnieje na nowszej wersji i nawet w usa umarł cykl turniejów na których był grany właśnie css - a w tym momencie gdy popularność na lanach zyskiwał zamiast tracić css wprowadzenie csp byłoby bardzo sensowne, obecnie jest to zupełnie nie potrzebne i niedługo pewnie usłyszymy o zakończeniu prac nad projektem, chyba, że ktoś by wrzucił dużo pompy w promowanie csp, co zresztą przydałoby się tak z rok - 2 lata temu :ASD

__

Dołącz do redakcji portalu eSports.pl!

Ostatnio publikowane

Napisz do redakcji

W tej chwili żaden z naszych redaktorów nie jest zalogowany.

Ostatnie komentarze

Ostatnio na forum

Statystyki Online

8127 gości

0 użytkowników

0 adminów

Ranking Użytkowników

WynikiAnkieta

Co było dla Ciebie największym zaskoczeniem podczas WCG Polska?

  1. 0%

    Słaba postawa Fear Factory

  2. 0%

    Dobra gra UF Gaming

  3. 14%

    Tłumy widzów na sali kinowej

  4. 14%

    Mało miejsca

  5. 71%

    Nie byłem i nie interesuje mnie to

Nasi partnerzy

  • Shooters.pl
  • Cybersport

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) eSports.pl 2003-2024

Publikowanie materiałów tylko za zgodą autorów.

Wybierz kategorie